У школі з українською мовою навчання вчителька хоче провести КВК російською мовою

Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.

в цій бидлярні є школи з українською мовою навчання? я няню не зміг знайти україномовну, а тут ціла школа
 
харьковское быдло настолько тупое, что кроме свино-собачьего ничего не понимает, приходится подстраиваться на их же языке трындеть

Дада расскажи как тебе приходится подстраиваться а сам еле-еле что-то на украинском карябаешь патриота кусок :D
 
Дада расскажи как тебе приходится подстраиваться а сам еле-еле что-то на украинском карябаешь патриота кусок :D

я державною мовою володію в досконалості, вам того не перевірити, бо з числа того самого бидла про яке я писав вище
 
клуб веселих та кмітливих, саме так воно звучить державною мовою, переклад зі свино-собачого може і не дослівний, але вірний
перекладали зміст, чи найменування | патент ?

хто такі "кмітливі" ? "сообразительные".
Хто такі "винахідливі" ? "Находчивые". "
"клуб веселых и находчивых".... увы. а не ""сообразительных" - патентована назва, та й також зміст.

p.s. в харькове НОРМА давать тексты на суржике. В метро Гепы, к примеру. И в его же электротранспорте.

Только просьба к "ревнителям языка" - пишите таки на украинском, а не на суржике, когда ратуете "за мову" здесь, ОК ?


p.p.s. Вы ещё "X-Factor" на суржик не переводили, да?

p.p.p.s. поражают "ревнители", языка-то и не знающие..... и его правил. Суржик с села рулит, блин.
 
перекладали зміст, чи найменування?

хто такі "кмітливі" ? "сообразительные". Хто такі "винахідливі" ? "Находчивые"

p.s. в харькове НОРМА давать тексты на суржике. В метро Гепы, к примеру. И в его же электротранспорте.

Только просьба к "ревнителям языка" - пишите таки на украинском, а не на суржике, когда ратуете "за мову" здесь, ОК ?


p.p.s. Вы ещё "X-Factor" на суржик не переводили, да?

p.p.p.s. поражают "ревнители", языка-то и не знающие..... и его правил. Суржик с села рулит, блин.

я не маю поняття чому цю абревіатуру переклали саме так, це не мій переклад
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
я не маю поняття чому цю абревіатуру переклали саме так, це не мій переклад
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
ага, це ж "папередники".. :/

Вариантов ровно 2:
первый - кривоперевод на суржик.
второй - попытка стибрить бренд.

ну, второй не рассматриваем, таки "правова держава".
остается первый.


p.s. я к чему Х-фактор привел, там за бренд (нами) нехилые бабки заплачены..
 



Підлогу не міняла, користувач змінився, не далі як декілька повідомлень вказано на те що аккаунт дружини, для тих хто розуміє тільки свинособачу - аккаунт жени, я ім врємєнна пользуюсь
 
не далі як декілька повідомлень вказано на те що аккаунт дружини
От ты попал с такой ватной шкурой. Ну, ничего, можно сказать, что это муж подставил. В смысле тебя - жена.
Волера всегда так делает. В смысле Волеру дерзкий венгр 5 лет подставлял.
 
Кацапєздол, виїдь за кільцевий шлях. Послухай на якій мові люди спілкуються. Дальні рєрєвні.

Я родился и вырос в славном городе Харькове, в отличии от тебя - селюка из "Дальні рєрєвні" ..
 
Підлогу не міняла, користувач змінився, не далі як декілька повідомлень вказано на те що аккаунт дружини, для тих хто розуміє тільки свинособачу - аккаунт жени, я ім врємєнна пользуюсь

:рл::рл::рл:
 
Доброго всім дня. Моя дитина ходе до звичайної школи з українською мовою навчання.. З початку цього тижня почалися репетиції (замість уроків) . Коли видали вчити слова з'ясувалось ,що всі пісні радянські і російською мовою. На питання чому , або та ,або ніяк. Вчора КВК відмінили. Зрозуміло , що батьки і діти обурені..Але.. Можливо є волонтери ,які зможуть допомогти провести празник українською мовою до нового року.

А що таке КВК?, це якось пов'язано з кавітацією калу?
:D
 
Підлогу не міняла, користувач змінився, не далі як декілька повідомлень вказано на те що аккаунт дружини, для тих хто розуміє тільки свинособачу - аккаунт жени, я ім врємєнна пользуюсь

«Дружина», сподіваюсь, національна, нє?
 
Назад
Зверху Знизу