Тема для велофлуда

Гений парковки... :)

d3dfad.jpg


А потом удивляются - куда же лисапед уехал... :ги:
 
нормальные люди в очках ездят:D
 
Гений парковки... :)

d3dfad.jpg


А потом удивляются - куда же лисапед уехал... :ги:

Это фото сделано, видимо, возле веломагазина? Пристегнул чувак с расчетом что колеса снимать не будут! Т.е.на 5 мин забежал.
 
Всем привет. Хочу перейти на контакты. Присмотрел
CrankBrothers DOUBLESHOT педали
и
Northwave SCREAM SRS
В сумме 4600 должно выйти. Покритикуйте выбор :-) Или норм ? не сильно разбираюсь.

Реально, а кто контактами пользуется? Говорят, однажды попробовав, назад возвращаться на топталки не захочешь...
 
за три года три раза шлепнулся
 
пару разів теж було :)
 
95% покатух хтось падає.
 
подскажите где можно купить велосипед *29, харьковского завода . не помню как называеться (сюка разбирают быстро ).
 
Ніхто їх не розбирає бо те лайно нікому не треба. А покупка це той ще квест - заплати гроші та через кілька днів приїдь забери тупо на вулиці. Магазину немає. Так було кілька років тому.
 
сегодня решил с другом покататься километров 30-40,но не тут то было:D:D
доехали 5 км до окружной(на ольховку) и там мой друг обломался крепко-поломал дропауты оба:D:D

это уже 3-й раз за два велосезона:D
пришлось на том заканчивать покатушку и смело идти домой пешком,но зато хорошо поговорили,вспомнили детство и прочие приколы юных лет:клас::клас:
 
А в мене вчора покатуха обломів була :D
 
ніяк не сходжу туди
 
Якщо на велі не їздити, то й проколів не буде.
 
Палкий привіт ідіоту на темно-зеленому деоАнусі АХ 8897 СА, який безцеремонно підрізав мене в 19.12 на Широнінцях, на підйомі перед Валентинівською. Своїм ліктем я практично відчув твоє дзеркало.., тому бажаю тобі під час наступного такого маневру зустрітись в лобовуху хоча б з якимось КАМАЗом, щоб тебе тихенько закопали. АМінь.:диявол:
 
portveyn, ну ти прям сама лаконічність:D
Мож аргументуєш?
Я на дорозі стараюсь завжди адекватно поводитись із дотриманням ПДР, а бидло-водій ланоса , крім небезпечного маневру, нецензурної лайки ще й погрожував фізичною розправою..., але з машини воно так і не вилізло,, засс... мабуть.
Тому - я за зменшення кількості таких от контрацептивів на наших дорогах.
А ти що маєш проти?
 
Всякое может происходить в головах у людей - умерла мама, спешит на крайне важную встречу, близкие в беде и тд.
У таких випадках краще взагалі не сідати за кермо... А якщо сів - то їдь нормально і не вийо... Судячи з манери спілкування водія, навряд би він домоміг мені, якби збив... По газах, і навіть номер не записав би.. Повторюсь, між нами був міліметраж при солідній швидкості: у мене +/- 30, машина - десь під 60.
Горбатого могила виправить (с).
 
Назад
Зверху Знизу