Свеженькие ДТП

Сегодня стал свидетелем ДТП.
Бабка поперлась на красный по пешеходному.Чел притормозил и сзади получил .Причем крепко.
 
Стара, скоріш за все, дійсно сучка. Але ж провина на тому, що догнав. Без варіантів.
 
Такий собі початок весни(1.03.23) Хар.див.14
 
сьогодні хтось знову "не взлетів" на гагаріна, загоряв пузом до верху
 
Останнє редагування:
Сегодня стал свидетелем ДТП.
Бабка поперлась на красный по пешеходному.Чел притормозил и сзади получил .Причем крепко.
лет давно назад еще когда ГАИ было (как раз перед реформой полиции) друг бабку подбил.
та перла на красный по пешеходному, он поздно среагировал (стоящий таксюк загораживал немного).
зима, машина в юз.
и всё равно бортанул бабку. вмятина на капоте.
у бабки перелом бедра.
таксюк мигом съебался (может работали "в паре" хз).
больше свидетелей не было, регика тоже.
полиция, дело.
ходил к бабке в больницу типа "замять дело", а она ему: женись на мне :D.
следак шил шил дело, а хули с него взять - гол как сокол :D.
так в итоге нихера и не было, помурыжили и отпустили.
 
Дудинська/Воложанівська
суворе ДТП, один зустрів дерево, інший паркан
 
Кандидатів в Зайцевих розвелось.
 
Сьогодні став свідком дтп, винуватець на всі гроші заїхав, зупинка громадського транспорту та стовп 10квт, без постраждалих, тільки волонтерська автівка в хлам, поліція в нас як завжди, всп теж приїхало, бо чуть в ротного якогось бату перекинута автівка не влетіла. Так ось поліціяйнти, продувають водія, той заздалегіть сказав що пив, достають відкритий мунштук, на мої зауваження не звертають уваги, показують тест, - алкоголю нема, мені та іншому свідку. Я кажу хлопці це не професійно, вони та ми тут готувалися, тут все зрозуміло. Хлопець надув 2 промілє, я був дуже здивований, гадав ну макс до 0.5, бо дуже добре тримався, та вже більше години пройшло.
 
Старенький мерс не роз'їхався сьогодні з бусом на Павлова + Салшосе, десь о другій годині стояли, копи були. Мерс на перший погляд постраждав не сильно, бус загубив бампер
 
На Защитников Харькова случилось ужасное ДТП. Машину перевернуло 9 раз вдоль 50 метров

#нампишут Авто на скорости попало колесом в открытую ливневку, которую не было видно из-за лужи, колесо оторвало и авто пошло кувырком. При этом ограждающий борт стоял не поперек, а вдоль дороги.

Водитель жив. На нем не царапины.

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
 
Три дтп сегодня на моспросе видел
 

В Харькове возле супермаркета произошло смертельное ДТП: погиб водитель такси​

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Переглянути вкладення 13450870

Если не ошибаюсь, это на СС возле 10 поликлиники
 
Назад
Зверху Знизу