Советские фотографии Салтовки

В каждом хуторе, в каждой деревне было свое кладбище. Потом хутора входили в состав города, кладбища закрывались, заростали и по факту они по всему городу разбросаны, иных даже на старых картах нет
 
Німецька аерофотозйомка 1941 року. Червоною цяткою позначено місце, де зараз приблизно знаходиться "Клас". Ніякого кладовища поблизу там не спостерігається. Ні на яких картах я не бачив в тих місцях кладовища.
 
В каждом хуторе, в каждой деревне было свое кладбище. Потом хутора входили в состав города, кладбища закрывались, заростали и по факту они по всему городу разбросаны, иных даже на старых картах нет
Там не було ніяких хуторів. Найближчі населені пункти - Кулиничі, Шевченки. Там були свої кладовища.
 
Карта 1952 року. "Клас" знаходиться приблизно в районі позначки 171,2, трохи лівіше. Ніякого кладовища там не позначено.
 
Якось ходив до знайомих на Немишлі, так вразив участок кладовище поміж вулиці Танкова, Квіткова, Жмерінська, 1-ша Тракторна....це як кринж, жах і бінго в одному стакані
Є закинуте кладовище на Шевченках, був там пару разів давненько, тоді ще залишалися кілька могил.
 
Є закинуте кладовище на Шевченках, був там пару разів давненько, тоді ще залишалися кілька могил. Було ще невеличке кладовище хутора Рижанка (Рижий, Рижова) в кінці веслярського каналу на Пісках. Зараз там автоцентр "Ніссан". Це кладовище було позначено на картах.
 
Десь писали, що коли розмивали той канал, розмили те кладовище, і труни плавали по всій Журці.
 
Якось ходив до знайомих на Немишлі, так вразив участок кладовище поміж вулиці Танкова, Квіткова, Жмерінська, 1-ша Тракторна....це як кринж, жах і бінго в одному стакані
Мабудь вночі там дуже атмосфЭрно.
 
Трава, хрести, хрести, хрести, хрести, хрести
Серед яких є дуже цікаві. Старішого на вигляд кладовища навіть не можу пригадати в усьому місті.
Треба колись туди потрапити, поки не знесли та не позрізали.
 
Десь писали, що коли розмивали той канал, розмили те кладовище, і труни плавали по всій Журці.
Відома легенда, думаю, кістки та трухляві залишки трун ще могли бути, ну а щоб плавали - то вже брехня.
 
В каждом хуторе, в каждой деревне было свое кладбище. Потом хутора входили в состав города, кладбища закрывались, заростали и по факту они по всему городу разбросаны, иных даже на старых картах нет
Угу. Вот я прикалывался, когда несколько лет назад тут совместными усилиями вычислили, что на месте сквера прямо возле моего дома, куда с детьми ходили на качели, было Алексеевское сельское кладбище.
 
Угу. Вот я прикалывался, когда несколько лет назад тут совместными усилиями вычислили, что на месте сквера прямо возле моего дома, куда с детьми ходили на качели, было Алексеевское сельское кладбище.
Их было несколько, минимум два. Одно за путепроводом, в районе автосалона. Второе примерно в районе водохранилища, со стороны Целиноградской
 
Угу. Вот я прикалывался, когда несколько лет назад тут совместными усилиями вычислили, что на месте сквера прямо возле моего дома, куда с детьми ходили на качели, было Алексеевское сельское кладбище.
А как ты понял что кладбище было?ведь когда алекс строили.то его снесли.

На жуках там где круг троллейбуса .пойти левее где хороший вид на салтовку там тоже маленькое кладбище есть.был там летом.все в кущерях.дат не помню.но вроде и в начале 2000 кто там был
 
Назад
Зверху Знизу