Перепись населения

  • Женчино я

    Голосів: 22 28.9%
  • Мужчино я

    Голосів: 54 71.1%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    76
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Назло уши отморожу, да.

Есть такое- люди про пасху спрашивают, приедем ли в Ха праздновать и на могилки

нужно пожизненно снимать с госдовольствия.
пенсии,субсидии и прочее.
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

В такі непрості часи , я мушу запитати у Натрикелі . Натрикелю !!!! Натрикелю ????
А ваші бувші намагалися поновити з вами стосункі ??
Яким чином?)) вони ж заблочені. Крім бч. Той нехай буде. В нього дружина і він не становить загрози. Порядний дуже)
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Натрикелю ?? Натрикелю !! Традиційне звернення до Вас . Як вам особисто здається , чоловіки тут на західній відрізняються від харківських ? Ввічливіші? Галантніші? Я знаю , що ні , но може щедріші ? Іншими словами , ви би замутили з западенцем? ( Денні має прозахідні погляди )
:D
 

Вкладення

  • 7789A0AC-A233-42B1-82D4-D0E94FB5AC5F.jpeg
    7789A0AC-A233-42B1-82D4-D0E94FB5AC5F.jpeg
    83.6 КБ · Перегляди: 94
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Яким чином?)) вони ж заблочені. Крім бч. Той нехай буде. В нього дружина і він не становить загрози. Порядний дуже)

назовем его ПД-Порядний друже.
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Вопрос к дамам кто из Ха уехали на запад или просто в тихие места... вы оформились как переселенцы?? А то одна девченка на западной сидит и на себя и дитё так ничего не получила, хотя оформилась..?
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Вопрос к дамам кто из Ха уехали на запад или просто в тихие места... вы оформились как переселенцы?? А то одна девченка на западной сидит и на себя и дитё так ничего не получила, хотя оформилась..?

Не оформлялись. Неравномерное распределение финансов, многие и 6500 не получили до сих пор. Это с учётом того, что люди физически не могут получить справку впо, поскольку очереди нереальные. Кроме справки нужно её ещё подать на получение помощи :D
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Вопрос к дамам кто из Ха уехали на запад или просто в тихие места... вы оформились как переселенцы?? А то одна девченка на западной сидит и на себя и дитё так ничего не получила, хотя оформилась..?
Я не оформлялась, муторный для меня лично процесс
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Не оформлялись. Неравномерное распределение финансов, многие и 6500 не получили до сих пор. Это с учётом того, что люди физически не могут получить справку впо, поскольку очереди нереальные. Кроме справки нужно её ещё подать на получение помощи :D
Вот-вот, мне поплохело от вида очередей и заполнения 150 бумажек.
Зы. От УВКБ ООН уже деньги получила.
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Вот-вот, мне поплохело от вида очередей и заполнения 150 бумажек.
Зы. От УВКБ ООН уже деньги получила.

Яким чином,у Харкові цє неможливо(((.:(
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Яким чином,у Харкові цє неможливо(((.:(
Так мы не про Харьков

Зы. я зарегистрировала «місце перебування» в цнап свого района. Вдруг гуманитарка понадобится, мало ли
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Так мы не про Харьков

Зы. я зарегистрировала «місце перебування» в цнап свого района. Вдруг гуманитарка понадобится, мало ли

ООн у Харкові нєПрацює:(
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

Вопрос к дамам кто из Ха уехали на запад или просто в тихие места... вы оформились как переселенцы?? А то одна девченка на западной сидит и на себя и дитё так ничего не получила, хотя оформилась..?

Нет. Довольно странно было получать соц помощ и в гостинице по 5к в сутки останавливаться.
 
Re: сите, мыто, за долларом и тонкие шутки от

назовем его ПД-Порядний друже.

Мені здається то наша чоловіча фішка . Придумувати образливі штуки на колишніх мужиків. Порядний друже, серб , фітнестренер , ром. А так як ми і самі не дуже чесно кажучи, то бувших наділяємо вже такими властивостями ,що хоч святих виноси . В мене був бувший : хазяін. То означало , що після розлучення він ,коли дівчини не було вдома ,вкрав микрохвильовку
 
Назад
Зверху Знизу