Шо там в США?

В Техасе одни медики и педики (с)
 
А чё Бидон упирается? Нелегал - он и в Африке нелегал :незнаю:
 
Техас то спизжений штат.
Його треба Мексиці повернути.
 
Як же ці москалі заїбалі...🤦
 
Ну що ? -" Ізя все..."
Спікер Джонсон назвав "мертвим" законопроєкт про $60 мільярдів від США для України
Спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що його законодавчий орган не схвалить законопроєкт, який передбачає 60 млрд доларів на підтримку Україні.
Джерело: "Європейська правда" з посиланням на The Hill
Деталі: "Я хотів би надати коротку інформацію щодо додаткового пакету та кордону, оскільки Сенат, схоже, не може досягти жодної згоди. Якщо чутки про зміст законопроєкту правдиві, то він все одно буде мертвим після надходження до Палати представників", – зазначив Джонсон у листі до своїх колег.
 
*⚡️Майк Джонсон також заявив, що безпечний кордон з Мексикою можливий лише за президентства Трампа.*

"Угода стосовно кордону тепер стане ще одним подарунком радикальним лівим демократам. Їм це потрібно політично, але їх не хвилює наш кордон. Те, над чим зараз працює Сенат, буде безглуздим з погляду безпеки та закриття кордонів”, – заявив він.
 
Губернатора Техасу позбавити громадянства і депортувати нахуй.
То ж потомок емігрантів.
 
Я вот думаю., насколько все разогрето третьей стороной извне...

 
Я вот думаю., насколько все разогрето третьей стороной извне...


ох и дела, вот вам и демократия, ее недостатки. Этот конфликт явно не на пользу выборщиков Бидона. А с другой сторооны что нам Бидон, война идет , люди гибнут, оружия толком не дали. Вдруг Трамп даст Ф35?
 
ох и дела, вот вам и демократия, ее недостатки. Этот конфликт явно не на пользу выборщиков Бидона. А с другой сторооны что нам Бидон, война идет , люди гибнут, оружия толком не дали. Вдруг Трамп даст Ф35?
 
влада продемонструє суцільну імпотентність, як трамп не отримає належних за звинувачуваннями покарань. губернатор тексасу - вчинив заколот, трамп його публічно підтримав. ще фбр мали б зайнятися організаторами потоків мігрантів через південний кордон. вважаю, що там вуха і трампа і путіна і ще багато кого стирчать.
 
Останнє редагування:
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу