Саморобний підсилювач на TDA7265 не працює

Sashokkk

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 06.05.2023
Повідом.: 11
Доброго дня. Захотів я зробити підсилювач на TDA7265. Усе вже зібрав, а на виході постійний струм. Точніше в лівому каналі +18В, а в правому -18,3В при двухполярному живленні 19В (два ноутбучні БЖ).
Усе зібрав точнісінько за даташитом, лише stand-by підключив через дільник напруги. Декілька разів перевіряв. Відпаював усі деталі від 5 контакту (як я зрозумів за даташитом, це повинно було вимкнути мікросхему, а відповідно і струм на виході) - нічого не змінилося.
Підозрюю, що несправна мікросхема. Куплялася за 275грн в магазині "Радіодеталі" (сподівався купити нову, але приїхала поцарапана). Можливо, що продали брак? Або чи міг я спалити мікросхему при пайці? (ніжки сильно висунулися з плати, +я всі ніжки вирішив за раз запаяти, можливо треба було дати їй охолонути...) Чи можна її якось перевірити?
Можете будь ласка висловити свою думку з приводу цієї проблеми?
 
Переглянути вкладення 13458472
Переглянути вкладення 13458473
робив плату вперше в житті, тому вийшло не дуже гарно. Залишив полігони для комутаційних кабелів та провів виходи (OUT) мікросхеми через перемички для економії місця.
Переглянути вкладення 13458474
Збирав по схемі з даташита, але 5 контакт підключив через простий подільник напруги, начебто 20кОм та 10кОм. Точно не можу сказати, бо випаював їх щоб перевірити чи зміниться робота плати без них (на фото плати подільника вже нема).

Я помітив, що на інших схемах резистори 4,7Ом та конденсатори 100нФ (від 2 та 4 виходів до землі) поміняні місцями.
Переглянути вкладення 13458476
Чи може це бути причиною моєї проблеми?
 
Який опір між 6 та 8 контактом, чкщо поміряти?
 
Точно ні. А чому не підключити 5й контакт як у даташиті?
добре
ну хотілося якось спростити, та і bc107 в наявності не було

нещодавно я купив готову плату з цією мікросхемою, яка працює за дрУгою схемою (з повідомлення вище) і тепер борюся з шумами, які наче від дешевих ІБЖ. потім якщо все вийде думаю переробити цю плату (про яку тема) на распіновку компонентів, яку пропонує даташит (або найближчу підходящу за комплектуючими)
 
Треба міряти. Я за десь зайве зʼєднання.

Як на мене, схеми майже ідентичні.
 
Назад
Зверху Знизу