Психосоматика: вірите чи ні?

Perehudova

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 14.03.2024
Повідом.: 18
Добрий день, дівчата!
Мене звати Олена, я практикуючий психолог. Останні пару років помітила, що дуже багато людей цікавляться психосоматикою. Точніше шукають зв‘язок своїх захворювань чи окремих симптомів (онеміння деяких ділянок тіла, ком в горлі, нестача повітря, тремор та інші)

Ось стала цікава ваша думка. Як ви відноситесь до психосоматики? Чи вірите в цей зв‘язок емоцій і тілесних недугів?

Проводжу дослідження і прошу вас пройти анонімне анкетування (на 5 хвилинок вашого часу) щоб я краще розуміла потреби та запити. Масова думка завжди важлива!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Залишаю посилання на анкету і буду дуже вдячна всім, хто відгукнеться!
 
Можете не тільки пройти анкету, але і поділитися своїми думками тут, в темі. Мені цікаво буде подискутувати)
 
Чи вірите в цей зв‘язок емоцій і тілесних недугів?
А це ще досі на рівні вірю - не вірю? Я вважала, що це науково доведений факт. Принаймні лікарі цим словом оперують, отже воно не з розряду "погадати на кришталевій кулі".
:)
 
Останнє редагування:
Тут дурних нема. Пишіть чесно: шукаю клієнтів.
P.S. А реклама на форумі платна
Клієнти в мене є, дякую що перживаєте. я проводжу дослідження, щоб розуміти які краще підтеми розвивати та які проблеми розкривати у себе в соц мережах. А накшталт "вірю-не вірю" це щоб запустити дискусію, мабуть. Бо не всі такі обізнані як ви
 
Клієнти в мене є, дякую що перживаєте. я проводжу дослідження, щоб розуміти які краще підтеми розвивати та які проблеми розкривати у себе в соц мережах.
А схоже на те, що людей заманююте :)

Screenshot_20240317-220419.jpg

Якщо у вас є клієнти, то ви від них маєте знати що цікавить людей найбільше :)
 
Як ви відноситесь до психосоматики? Чи вірите в цей зв‘язок емоцій і тілесних недугів?
верю в социально дифференцированную психосоматику. каждый день ощущаю ее на себе в прямом смысле.
 
:)
Як переконати людей, які накручують себе переглядом новин до панічних атак і серцевих нападів, перестати дивитись ці новини в такій кількості?
У меня соседка такая - классика жанра в этой теме.
Верующая, возраст 65, кажется.
То есть ей нужно полагаться на бога и быть слегка философом. Главное и лучшее в жизни уже позади.

Она вся в этих новынах.
И если видит страшные картины, то видит себя ВНУТРИ, а не снаружи.
Это не значит, что не нужно эмоционально реагировать, ужасаться.
Не нужно погружать себя внутрь "чужого" события, если время "твоего" еще не пришло.
Говорю ей - если придет время твоего события, ты об этом уже не узнаешь.
Паничные атаки и серцеви напады - это про нее. :(
 
А схоже на те, що людей заманююте :)

Screenshot_20240317-220419.jpg

Якщо у вас є клієнти, то ви від них маєте знати що цікавить людей найбільше :)
Припустимо в мене n клієнтів, стільки скільки зараз фізично можу консультувати. А хочу дізнатись думку наприклад 300+ людей
 
:)
Як переконати людей, які накручують себе переглядом новин до панічних атак і серцевих нападів, перестати дивитись ці новини в такій кількості?
Перемкнути на хобі чи роботу не вийде.
Лишити в спокої теж не варік, бо коли йобне інсульт чи інфаркт, воно осяде на руки родичів.
А навіщо їх переконувати? Доки вони хочуть це робити - вони будуть🤷🏼‍♀️
 
Припустимо в мене n клієнтів, стільки скільки зараз фізично можу консультувати. А хочу дізнатись думку наприклад 300+ людей
То ви тільки почали працювати з клієнтами? Якби довго працювали, то знали б які найпоширеніші проблеми :)
 
То ви тільки почали працювати з клієнтами? Якби довго працювали, то знали б які найпоширеніші проблеми :)
Я почала працювати у цьому напрямку нещодавно, читайте уважніше. Я так зрозуміла, що повинна пройти допит? Чи у вас особиста нелюбов до психологів?
 
То ви тільки почали працювати з клієнтами? Якби довго працювали, то знали б які найпоширеніші проблеми :)
Чи вам потрібна моя особиста біографія що і коли я починала? Можу дати посилання на свою сторінку, там все є. І дипломи і сертифікати і багато ще чого😉
 
Чи вам потрібна моя особиста біографія що і коли я починала?
Не потрібна. Ви ж самі хотіли спілкування в темі :) Я відчуваю до вас недовіру, бо мені схоже, що це рекламний хід, от і спілкуюся. Та на цьому все :)
 
Я написала навіщо.
Якщо ви кажете про близьку людину, то так і розкажіть про причинно-наслідкові зв‘язки і про свої страхи. Якщо про чужих, то в цьому не має сенсу, якщо від них не має такого запиту. Це спроба вплинути на їх вольові рішення без їх на то бажання
 
Якщо чесно, то не очікувала тут стільки негативу. Як була тенденція на форумі 15 років тому - стьоб та хейт, так вона і залишилась
 
Не потрібна. Ви ж самі хотіли спілкування в темі :) Я відчуваю до вас недовіру, бо мені схоже, що це рекламний хід, от і спілкуюся. Та на цьому все :)
Так, багато людей не довіряють психологам. Адже їх навики та роботу можна оцінити тільки прийшовши на консультацію. Ну менталітет в нас такий. ну і ще один фактор - це популяризація професії, особливо коли можна вивчитись онлайн за 3 місяці і називати себе психологом
 
Назад
Зверху Знизу