Про депортацію

Статус: Offline
Реєстрація: 06.09.2007
Повідом.: 82991
Я, звичайно, розумію, що моя думка - то не є Скрижалі, але я маю на неї право.
Я щодо депортації, власне.
Оце знов розпочалися ридання навколо депортованих татар.
Панове, таке враження, що українці больні на голови…і, мабуть, про більшість це можна сказати.
Люди, а ви не хочете згадати депортацію українців?
От, наприклад, у 1920 році з Терщини було депортовано 45 тисяч українців – на Донбас і Крайню Північ, а на їх місце завезли чеченців.
В тридцятих роках сотні тисяч українців були депортовані в Сибір і на Північ – бо куркулі, бач.
Це я ще мовчу про депортації поляків, німців, фінів – масові, жорстокі, радянський режим саме так вирішував проблеми нелояльних.
А в Україні ще влаштували Голодомор, яким керували громадяни євреї, знищивши по різним підрахункам чотири-шість мільйонів українців. Ну, що там різниця у два мільйони, якщо це не ваше особисте життя і не ваші діти гинули з голоду, доки громадяни єврейські комісари посилали зкомсоване агресивне бидло відбирати в людей всі запаси їжі.
А по таборах та биківнях тим часом знищили українську творчу інтелігенцію, залишивши лих тичиноподібний кукіль. І тепер кацапи починають пісні «а гдє ваши пісатєлі», коли наші письменники, композитори й поети лежать по ярах з дірками в головах, і багато хто з них і досі не впізнаний і не похований як слід.
А чверть мільйона депортованих у 40-х роках українських націоналістів і членів іх сімей - на Далекий Схід, на Північ, у Сибір?
Нє, не хочете вшанувати їх пам'ять?
Звідки ця меншовартість, звідки впевненість, що трагедія будь-якого народу більша за нашу власну?
А те, що відбувається зараз – це не депортація? Коли навмисне створюють нестерпні умови для життя, і з України роками їдуть молоді, умілі, націлені на успіх, бо тут їх чекають лиш злидні, безробіття, безправ’я і безнадія?
А ви над татарами плачете? Дуже вони над вами плакали?
Українці, ви реально дебіли.
 
Назад
Зверху Знизу