Постільну білизну якої фірми ви можете порекомендувати?

Статус: Offline
Реєстрація: 28.01.2013
Повідом.: 49229
Мене, власне, цікавить не надто дороге, але нормальної якості. Я раніше через інет не замовляла.
ФБ підсовує рекламу з малюнками, які мені подобаються, але хз яка якість.
Пишіть, будь ласка, назву фірми і склад тканини, що брали.
 
Останнє редагування:
У цій фірмі хтось купував?
Називається Мальва.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Я купувала у РОСТі декілька років тому.
Гарний малюнок, непогана якість.
Не линяє. Бязь - на одному папірці.
Але ж нема назви виробника. :(
Єдине що знайшла

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ. БІЛИЗНА ПОСТІЛЬНА Загальні технічні умови. ДСТУ 3119—95.
 
Я купувала у РОСТі декілька років тому.
Гарний малюнок, непогана якість.
Не линяє. Бязь - на одному папірці.
Але ж нема назви виробника. :(
Єдине що знайшла

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ. БІЛИЗНА ПОСТІЛЬНА Загальні технічні умови. ДСТУ 3119—95.
От цікаво - чого ж виробника не пишуть? Це ж їм реклама. Чи може то "швєйка".
 
Та зовсім трооошечки. Це ж тоже коттон, але луччій. Бязь дуже мнуча і бистро тіряє красивий вид😳
Бязь є 100%, ця дуже жмакається, але є з 10-20% поліестеру. То ця краще. Це я вже трошки начиталася на сайтах.
Наприклад, що бактерії гинуть, коли переш не менше ніж при 60 градусів, а сатин перуть при 30-40. Ну, гаразд, які там аж такі бактерії. Але вчора читала про фосфати та ПАР у порошках. Не пам'ятаю які саме з них розчиняється лише при 60 градусах. Тобто у холодній воді їх не виполощеш. І вони потрапляють на тіло людини, далі в організм, і накопичуються.
Ну, це таке - страшилки... Але воно є. І я так для себе подумала, що краще брати те, що витримує гарячу воду ))
 
От цікаво - чого ж виробника не пишуть? Це ж їм реклама. Чи може то "швєйка".
А хто його зна.
Обдивлялась, коли купила. Ну нічогісінько!
Привабив малюнок. І ціна була більшою, ніж у того, що поряд лежало.
Думаю, може й справді бавовна.
По відчуттям, якщо й змішане волокно, то не дуже.
В ті ж часи у іншому місці купила - Присяйбо! Чиста бавовна! (з етикетки) :)
А спати на ньому неможливо. Особливо влітку.
 
Я последнее время беру La Nuit в Эпицентре.
И постельное, и пледики, и пижамки. Мне нравится.
 
Никогда не покупала постельное по фирме. Даже не помню названий. Все равно нужно щупать и смотреть. Классные турецкие хлопковые сатины. Но если если например классный принт , то бязь и паплин тоже норм
Бязь может быть даже уютней сатина
Зачем простыни на 100 лет что бы уж так гнаться за сатином 250 нитей ? )) :незнаю: Страйп и жаккард не нравится. Хотя они сами по себе как покрывало с рисунком, красиво
Хочется попробоват тенсел из эвкалипта. Дороговато, но говорят одни достоинства )))
Нужно походить по всяким Юскам, Эпицетрам, на Барабе заглянуть. По рассказам и советм выбирать...не очень..
Кто очень сильно на постельном заморачивается, сами шьют или на заказ. Или в Турцию съездить, но там от выбора с ума сойдешь )))
 
Сейчас от одной дороги в Турцию с ума можно сойти и не захотеть ни белья, ничего)))
Та да )))) "Маленький" крючочек до Польши ))) Но знакомые девочки ездили уже.
А я боюсь. Просто уже какой-то есть привычный ритм жизни за эти два года, адаптация.
А если выйти из него...Неделя, две в Турции. Потом обратно возвращаться в украинскую реальность
Даже после Кремня к потухшему Харькову трудно привыкала
 
Та да )))) "Маленький" крючочек до Польши ))) Но знакомые девочки ездили уже.
А я боюсь. Просто уже какой-то есть привычный ритм жизни за эти два года, адаптация.
А если выйти из него...Неделя, две в Турции. Потом обратно возвращаться в украинскую реальность
Даже к потухшему Харькову после Кремня трудно привыкала
Я тоже ездила. Осенью. Туда 2-е суток в автобусе до Стамбула. И ещё 20 часов до места назначения.
Обратно - 2 самолёта, 2 поезда. Через Молдову. Чуть быстрее и комфортнее. Но по цене - явно не за бельём ездить))))
 
Я тоже ездила. Осенью. Туда 2-е суток в автобусе до Стамбула. И ещё 20 часов до места назначения.
Обратно - 2 самолёта, 2 поезда. Через Молдову. Чуть быстрее и комфортнее. Но по цене - явно не за бельём ездить))))
Супер !!!! :браво::клас::клас::клас::клас::клас:
Дорога ужас, а вообще супер )))))
Представляю как потом уезжать... Из мира моря в мир воздушных тревог
:незнаю:
 
Супер !!!! :браво::клас::клас::клас::клас::клас:
Дорога ужас, а вообще супер )))))
Представляю как потом уезжать... Из мира моря в мир сирен
:незнаю:
Да фиг его знает, что тут супер) Я не отдыхать ездила, и не от сирен. На отдых с такой дорогой - только устать сильнее, да и не отдыхается, когда родные тут.
И возвращалась обычно, домой)
 
Да фиг его знает, что тут супер) Я не отдыхать ездила, и не от сирен. На отдых с такой дорогой - только устать сильнее, да и не отдыхается, когда родные тут.
И возвращалась обычно, домой)
Значит неправильно поняла. Не все поездки в Турцию - супер . Разное бывает.
Разные люди , разные эмоции
Любить дом и родных и ощущение от города во время войны - это разные эмоции
 
Назад
Зверху Знизу