Португалия чемпионы ЕВРО-2016.

Ну шо, час визначитись

  • Збірна україни в 1/8

    Голосів: 41 30.4%
  • Збірна України в 1/4

    Голосів: 17 12.6%
  • Збірна Ураїни в 1/2

    Голосів: 4 3.0%
  • фінал

    Голосів: 26 19.3%
  • Пью пиво і фанатію

    Голосів: 47 34.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    135
Ходите, а работать вместо вас я буду?
 
Вот так выглядят сборные Франции и ЮАР.
146819167019155601.jpg

сборная ЮАР - по регби
 
Команда ХНУРЭ сразилась за Суперкубок Metalist Student League-2014
img_6146.jpg


Кубок ХНУРЭ по баскетболу
2.jpg

1.jpg
 
около футбола
 
Кращим гравцем Євро-2016 визнали француза Грізманна

Бомбардир збірної Франції Антуан Грізманн визнаний кращим гравцем Євро-2016, повідомляє УЄФА.
25-річний футболіст, який виступає за іспанський клуб "Атлетіко Мадрид", завершив турнір з шістьма голами та двома гольовими передачами.
Кращого гравця турніру визначила команда з 13 технічних спостерігачів під керівництвом технічного директора УЄФА Йоана Лупеску.
За словами Лупеску, Грізманн становив загрозу для суперників в кожній грі. Фахівці визнали французького нападника кращим гравцем турніру одноголосно, зазначив пан Лупеску.
Напередодні стало відомо, що Грізманн також був визнаний кращим бомбардиром турніру і отримав спеціальний приз - "Золоту бутсу".
Друге і третє місця в списку кращих бомбардирів зайняли Кріштіану Роналду зі збірної Португалії та француз Олів'є Жиру.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
я за Португалию болею ещё со времен Руй Кошты,Фигу,Паулета...да и сейчас не плохой футбол показывают)
 
Я это к тому что прав.

Заставлял мальца (сынульку) поставить 200 грн на португальцев.....
просрал малец вспышку не поставил
А сам шо батя? На нулях, так сказать решил инвест аналитиком побыть? :D
 
Финал евро показал,что можно пытаться нечестно судить ,даже когда ТВ смотрит более 1 млрд человек. Португальцы играли после слома Рональдо хуже. Моментов забить у французов было больше. Французы потеряли уважение зрителей из-за желания победить любой ценой,путем ломания игроков, подкупа судей.
Португальцы получили заслуженную Победу.
 
повелитель перхоти наконец-то поцеловал кубок чемпионов европы. оно-то понять его слезы можно. сломали вначале игры. а ему еще по возрасту чемпионата 2 сыграть сил хватит. а там не факт что до финала дойдут.)

тренер из него норм будет)
 
Назад
Зверху Знизу