почему вы падали на велосипеде?

В тебе ж прям по фото видно чому ці педалі хуйня - рамка зі сторони замка не потерта, що значить, що ти не стоїш на ній, а лише на отих дрібних площадках біля замка, як на 520.
Для педалей з твердою підошвою це не проблема, але в такому взутті катають активно чи спортивно, та такі педалі нафіг не потрібні.
Для матрасу, трекінгу, походів, де ці педалі мають сенс, зручніше юзати відповідне взуття - з доволі м'якою підошвою, в якому можна ходити, в якому взагалі можна цілий день зручно тусити. І в такому взутті їздити на педалях типо 520 тупо неможливо - бо давить малою площею опори. І ці педалі давлять так само.
Була б рамка вищою зі сторони замка, щоб нога стояла на рамці - чудові були б педалі. А так хуйня.


Я вже давно знайшов для себе зручні педалі - pd-t400 та 700. В них стоїш таки на жирній рамці.
При бажанні можна односторонні зробити відкрутивши замок з одного боку та вплавивши грузик в рамку, щоб вона поверталась одним боком, як на всіх напівконтактах.

pd-t421 є односторонні правильні. Але вони пластикові... Й без шипів на топталках взагалі...
Ну й я все ж передумав вже давно на напівконтактах катати. Реально дуууже нечасто потрібна можливість топтати - на небезпечних ділянках лише типо сипучки під нахилом, промоїн тощо, - тож катаю двусторонки.


пс - якщо що, то я катав на таких.
 
Останнє редагування:
люков открытых боюсь страшно,посему палю их усилено

а падал четыре раза
1 - ехал мечтая и тупо в припаркованый москвич въехал.слез с багажника и поехал дальше.водилы не было слава богу.было это еще во времена украины - соотв у меня вел целый остался,а у москвича бампер чуть погнулся.
Прочитал пост, подумал чел пишет с Крыма или с Дебальцево.
Потом глянул, а сообщение то 2011 года.
30 сек подумал, потом понял :)
 
Скільки разів падав то в основному це було або на грязюці, або на мокрому асфальті в поворотах)
 
Мене сбив эблае і ксже бачив тебе,мені дуже повезло що їхали в один напрямок.
 
місяць тому на гребному каналі, де ото з великої труби впадає, провалився на велі. Вел дістали лиш зараз, на минулі вихідні.
Льоду там нормального нема, щоб стояти впевнено, що й ускладнювало операцію.
Зпланував він сильно вбік, хоча течії там ніякої, кілька метрів, при глибині 2.5. Плавучість в вела непогана при затопленні, шкода, що все ж від'ємна)
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу