Почему на Северо-Западе Украины относительное количество убийств меньше, чем на Юго-Востоке?

  • Автор теми a999
  • Дата створення
Ви знаєте.... Я ще у далекі радянські часи дуже часто з бригадою їздив на сінокос у Богодухівський район, до якого наш інститут був прикріплений. Косили траву й сушили сіно. Разом з нами була бригада із Західної України (в основному жінки), які працювали за цукор на цукрових буряках. Ми були здивовані, коли вони разом з нами у 4-ій ранку виходили у поле, при чому з ними на рівних працювали їхні доньки від 13...14 років. Ми, вже до обіду закінчували косити й ворушити сіно, а вони приходили тільки на обід, відпочивали годину й знову йшли у поле до самого вечора. На противагу, наші колгоспники пили цілий день горілку й нічого не робили. В основному, якщо працювали, то здебільшого на власних огородах. І, ніколи ми не бачили, щоб західняки пили горілку. Вони працювали цілими днями, майже без вихідних. І ті, що зараз працюють за кордоном, працюють дуже добре. І їх радо наймають працювати. Я зустрів у минулому році у Португалії чотирьох чоловіків із Івано-Франківської області, які працювали на приватній фабриці з обробки льону. Їхній хазяїн-португалець був дуже задоволений їхньою роботою і дозволив, привезти їхні сім"ї, дав гарантію їм на кредит у банку і вони вже були власниками власних будинків. Думаю, що незабаром вони стануть громадянами Португалії...
На Західній Україні зовсім інший менталітет, бо Радянська влада прийшла туди тільки у 1939 році і вони не втратили властивості працювати на себе, а не на колгосп.
У нас же винищили господарів-трудівників, як куркулів. Ми у порівнянні з західняками - просто совки.

Мову накуй. Больше одного предложения не читаю. То есть зря писали.
 
Мову накуй. Больше одного предложения не читаю. То есть зря писали.
:іржач::іржач::іржач: Це мабуть через те, що ви ще і букви не вивчили?

Хай пише мовою, ми, українці, читаємо.
Та це у нього просто істерика, бо притиснули його з усіх боків, а аргументів не вистачає...
 
Це є правильним виключно для російських націонал-фашистів. Це я з вами згоден.

Опять не угадал.. Вы сами отчертили Донбасс от Украины. По мощам и ели. В Донбассе мову ненавидят, ну и я в том числе. Ведь вы сами этого долго добивались, ну и добились.
 
А що, хіба у фашистів не росте волосся на голові? Чи у Гітлера не було чубчика?

Кстати да, мужик на аве у Асоциума чем то напоминает Гитлера.

avatar353106_11.gif


Может Асоциум является его (Гитлера) реинкарнацией?
 
Опять подтащили говномет. Вот и говори с такими.
 
Опять не угадал.. Вы сами отчертили Донбасс от Украины. По мощам и ели. В Донбассе мову ненавидят, ну и я в том числе. Ведь вы сами этого долго добивались, ну и добились.
Не брешіть. Мій батько, царство небесне, родом із Горлівки. До війни закінчував українську школу, бо там було 90% українських шкіл. Та й ті, кого знаю із Донбасу ніколи не виявляли ненависті до української мови. Так само і до татарської.
Ніколи Донбас я не викреслював з України. Бо, простий народ Донбасу страждає не від мови, а від тих бандюганів, які захопили владу.
 
Не брешіть. Мій батько, царство небесне, родом із Горлівки. До війни закінчував українську школу, бо там було 90% українських шкіл. Та й ті, кого знаю із Донбасу ніколи не виявляли ненависті до української мови. Так само і до татарської.
Ніколи Донбас я не викреслював з України. Бо, простий народ Донбасу страждає не від мови, а від тих бандюганів, які захопили владу.

Сам не бреши, шило в мешке не утаишь. Донбасс не Украина и вообще там одно бидло неправильное, угрофины и руссофицированные мацкали с основным доходом от преступности.
 
Сам не бреши, шило в мешке не утаишь. Донбасс не Украина и вообще там одно бидло неправильное, угрофины и руссофицированные мацкали с основным доходом от преступности.
... та з копанок! Чи не так? ;)
 
Асоциум. Тебя пиздить будут все!
Вариантов уже нет...
 
Назад
Зверху Знизу