Поборы в школах или постриг овец 2015-2016. Методы решения проблемы. Результаты.

Поборы в школах 2015

  • Ничего не изменилось

    Голосів: 251 76.8%
  • Попрошайки стали вести себя скромнее

    Голосів: 14 4.3%
  • Продам школьный гараж

    Голосів: 67 20.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    327
  • Опитування закрито .
Дякую. Пусть учителя и скидываются. Решили переложить свои проблемы на детвору.
та то ваще щось у них там))) це дпа пишуть на звичайних уроках. ну в нас так було. ніяких діфірамбів навколо нього не було. написали та й написали. воно навіть в табелі не відображалось.
ці листочки потім збирались і їх забрала завуч молодших класів. казали, що начеб-то у Київ будуть відправляти на перевірку. але я точно знаю, що їх перевіряли у нашій школі. бо я хотіла побачити роботу малого і мені її показали, вже перевірену. не думаю, що за пару днів в Київ і назад змотались, ще й перевірити встигли.
 
Мне даже интересно стало.
я так розумію, школа хоче розвести батьків. вони можуть представити кожен предмет як екзамен. обставити його відповідно. можуть навіть відмінити решту уроків... але все це самодіяльність і очковтирательство.
в нас наче сиділа завуч.. чи повинна була сидіти... вже не пам,ятаю. в нас все тихо пройшло))
 
Наши даже и готовятся в школе, 4 класс, вроде обычной контрольной будет это дпа
 
такого сейчас навыдумывали - то выпускной из дет.сада, то из 4 класса.
А из каждой четверти переход в следующую четверть тоже через выпускной и пьянку?
 
такого сейчас навыдумывали - то выпускной из дет.сада, то из 4 класса.
А из каждой четверти переход в следующую четверть тоже через выпускной и пьянку?

Сейчас нет четвертей - семестры теперь в школах
 
Из услышанного. Боровская школа. Змиевской район. Родителям выпускников 4 класса объявили , что будет три экзамена. На каждом экзамене будет по три рыла. Каждому надо купить :цветы, конфеты, коньяк и покушать во время экзаменов. Заказали дорогую плазму директору в школу. От плазмы отбились. Решили купить новую доску.

Как -то так, но деньги сдай.

Кто же родителям виноват,что лохи?:незнаю:
 
Кто же родителям виноват,что лохи?
Вона сама в шоке. Я донесла информацию, а там, как хотят. Вы не представляете, насколько люди ограничены. Газет не читают, новости не интересуют,инет- роскошь.Одна потеха - сплетни.
 
екзаменів немає зараз ні в якому класі
Не экзамены, так ДПА. Какая разница, как это называется, если по сути это экзамены, но экзамены письменные (т.е. у ребенка будет время, чтобы сосредоточиться) и в присутствии классного руководителя (минимальный стресс в привычной обстановке).
 
Державна підсумкова атестація (ДПА) у початковій школі в 2016/2017 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листа МОН Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році.
Наприкінці навчального року учнів четвертого класу очікує перший та дуже важливий іспит у їхньому житті - Державна підсумкова атестації (дпа-2017, 4 клас). Державна підсумкова атестація у 4 класі – випускні іспити, які складаються після завершення початкової школи. Вони дозволяють перевірити рівень знань (предметних компетентностей) з трьох головних предметів (українська мова, математика, читання) у школах з українською мовою навчання, та п’яти предметів ( + русcкий язык и русское литературное чтение) у школах з російською мовою навчання. У 2017 році в 4-х класах державна підсумкова атестація відбудеться у період з 10 до 20 травня. Вона пройде у вигляді підсумкових контрольних робіт за спеціальними збірниками завдань з математики, української мови та читання.
 
У нас последний предмет (украинское чтение) 23 мая пишут.
 
За неделю все 3 предмета?
Да. 11, 16, 17 мая.
Меня больше всего страшит чтение. Современные дети испытывают трудности там, где надо не просто читать, а еще рассуждать на заданную тему. Со старшим я так не переживала, ибо и я тогда много читала им (еще и рассуждали, вместе анализировали прочитанное), и сам он даже засыпал с книгой в руках.
 
Державна підсумкова атестація (ДПА) у початковій школі в 2016/2017 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти та листа МОН Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах, у 2016/2017 навчальному році.

Есть кто не сдал? Перевели снова в 1-й?
 
Назад
Зверху Знизу