PlayStation 4

Майже хепі енд.
Головна героїня вижила, чекаємо TLOU 3.

Вона ж раніше казала
Лишитись на самоті для неї - найгірше за смерть

Там ще фішка у грі - збирати усякі записочки та встановлювати за ними цілі драматичні історії з людьми, які навіть не зустрічаються у грі (чи зустрічаються вже під владою кордіцепсу)
 
Там ще фішка у грі - збирати усякі записочки
Та це в багатьох іграх так. Записочки з історіями людей. Зараз граю Далеко плакати Новий світанок, це після того, як в Йосип Сід запустив атомні ракети по самому собі. Тут купа записочок, включаючи самого Сіда
 
Вийшло ДЛЦ Вальгалла для GOW Ragnarok. Варіація соулс гри. Мені сподобалось.
 
Шота я підсів на консольний геймінг. Дуалшок це біль, але я, по ходу, мазохістом стаю. Вже на люксовій підписці
 
Взяв VR для PS 4. Охуєна штука, граю Резіка 7 під VR)) Трохи ссикотно, але гру раніше пройшов щоб обсикати стегна

Нє, все таки ссикотно :eek:
 
Останнє редагування:
Залипло я в Death stranding, є по підписці шедевр. Соні знову продовжило підписку безкоштовно.

Спробував Текен в VR. Дуже прикольно, коли перед тобою цицькаті дівки бьются))
 
Залип в Arizona sunshine, зомбі шутер для VR. Дуже крута штука, тільки бажано на кожну руку пульт, гейпадом не так зручно, але все одно прикольно. Пробував застрелитись :D не виходить. А так зброя виглядає шикарно, перед носом крутив 1911
 
Мене вразив консольний СНІД. Я дивлюся на 5-ту слімку. Діджитал була 19600, з дискодом 24000. На 4й слімці дисковод використав рівно два рази, є пару дисків ними превірив. І прикол в тому, що можна окремо дисковод придбати.
 
Пишуть про слімку 5ту, що кулер свистить на деяких екземплярах і дуже противно.
 
да бери будь-яку - пох, це ж не 4 про з новим залізом, й не пс2 слім, яка реально менша була.

Дисковод має сенс, якщо плануєш грати у все підряд - щоб на олх купувати в таких само диски.
 
да бери будь-яку - пох
Намалювались проблеми. Поки що не знаю маштабу в грошах, залишається облизуватися на нову консольку.

щоб на олх купувати в таких само диски.
Я купую акаунти там, є перевірений продавець.
 
Залип в Цусіму. Розібрався з тими бойовками і воно пішло, шинкую катаною монголів, тільки соки бризкають. Дуже красива гра, десь на рівні Horizon. По геймплею чистий аналог асасинів, фар край тощо. Сюжет незамисловатий, напала орда, повбивала кого могла, а виживший тепер збирає військо
 
Накружив собі два мува, тепер зомбаків стріляти веселіше. Пробував гладиаторські бої, аж впрів так руками вимахував))
 
Зажав я бабки на PS5. А вже майже замовив, з великих плюсів до всього іншого в ній це легка чистка радіаторів і рідкий метал на APU. Подивився огляди, прикинув ігри які мені цікаві будуть і вирішив почекати інші ревізії слім або ж навіть про версію. Алан Вейк 2 мене цікавить, але він не дуже на ній, тупо апскейл з 875Р. Коротше кажучи "оновлююсь" на PS4 Pro поки що. VR на слім 4 та деякі проєкти туговато.
 
PS4 Pro вже приїхала, обкатав. Я задоволений! Велика, тяжка, трохи тепла (58-60 гр). Остання ревізія.
 
В Playstation Store з'явився Сталкер трилогія, цікаво глянути
 
Кіберпанк на Proшці наче нічо так, в 30 фпс))
 
Пізда хлопці! Консольний СНІД прогресує. Замовив SSD 1tb для PS4 Pro.
 
Назад
Зверху Знизу