Платежі за опалення/воду у Харкові. Обговорюємо КП ХТМ та КП Харківводоканал

Думаю, что обоснование они уже придумали. И на словах расскажут складно всё. Квартиры не хоромы, двушка и трёшка. В разных районах города. Дорисовали в обоих :(
Аналогичные real estate assets. По одной хате +270, по другой - минус 58. Разбираться впадлу.
 
Перша ознака зеленого бидла: багато пиздить і ніхуя не платить.
Влучно! На жаль, не тіко зеленого. Просто бидла.

Та мовчазність мас (так й тягне додати "калових"). Нас ї..ть, а ми міцнішаємо...
 
Ну я плачу все до копійки.
Бо людина а не зелене бидло.
Перша ознака зеленого бидла: багато пиздить і ніхуя не платить.
Воздержусь от комментария, чтоб не задевать вашу самооценку🐸
 
Воздержусь от комментария, чтоб не задевать вашу самооценку🐸
Воздєржання не корисні для вашого здоров'я. Валяйте.
Ось вам тема для наступного коментаря:
"Скільки часу знадобиться бидлу, яке не платить за надані послуги, шоб деградувати до стану, коли воно вкраде чужий унітаз?".
Сцяти і срати у вкрадений унітаз і змивати водою, за яку я хуй кому платиму" - ваш ідеальний світ?)
 
Воздєржання не корисні для вашого здоров'я. Валяйте.
Ось вам тема для наступного коментаря:
"Скільки часу знадобиться бидлу, яке не платить за надані послуги, шоб деградувати до стану, коли воно вкраде чужий унітаз?".
Сцяти і срати у вкрадений унітаз і змивати водою, за яку я хуй кому платиму" - ваш ідеальний світ?)
Избыточная риторика.

Скажу так: не игнорируя счета, предпочитаю а) не спешить в рамках допустимого; б) время от времени минимальный аудит тарифам и суммам таки делать.

Да, N лет назад, имея доходы другого порядка, не заморачивался калькуляциями, "на глазок" единовременно проплачивая авансом. Ну, ща вот как-то так..
 
Я авансом только киевстару плачу и воле.
Остальным по факту и выставленным счетам
 
По поводу "накинутого" к оплате по отоплению:
насколько я поняла, это следствие "снятых показаний счетчиков" для завершения отопительного сезона,
т.с. зафиксированное "итого" отопительного сезона 2023/2024.
Перерасчеты-уточнения точно будут, вероятнее всего - в следующем месяце.
 
По поводу "накинутого" к оплате по отоплению:
насколько я поняла, это следствие "снятых показаний счетчиков" для завершения отопительного сезона,
т.с. зафиксированное "итого" отопительного сезона 2023/2024.
Перерасчеты-уточнения точно будут, вероятнее всего - в следующем месяце.
Плаузибельно.🐸

Курьёзно лишь, что все ахают-гадают, и никто не проявил настойчивости, чтобы узнать достоверно. 🐸

(выше упоминал, что сам не имею предлога - поправки копеечные в т.ч. и "минус")
 
Избыточная риторика.

Скажу так: не игнорируя счета, предпочитаю а) не спешить в рамках допустимого; б) время от времени минимальный аудит тарифам и суммам таки делать.

Да, N лет назад, имея доходы другого порядка, не заморачивался калькуляциями, "на глазок" единовременно проплачивая авансом. Ну, ща вот как-то так..
И к чему здесь это? Был разговор о "не буду платить вообще". Вы же платить собираетесь вроде, верно?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Три раза прочитал, так и не понял. Выходит мне накинули 800 грн за отопление, т.к. в моём доме есть юр. лицо (магазин). Странно как-то. Выходит они повышение цены для юр. лиц раскидали по площади всего дома. Повезло юр. лицам :)
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Прочёл пока что дважды. Не дошло.
Продолжау изыскания денотата, "бо маю час та натхнення".

UPD: неудивительно, шо абонотделы морозятся - тут кадры из Останкино нужны для связи с общественностью 🐸

UPD2: @san55 : спасибо, дал пищу!
 
Останнє редагування:
Три раза прочитал, так и не понял. Выходит мне накинули 800 грн за отопление, т.к. в моём доме есть юр. лицо (магазин). Странно как-то. Выходит они повышение цены для юр. лиц раскидали по площади всего дома. Повезло юр. лицам :)
Я тоже это так поняла. За то, что в моем доме есть юридическое лицо, я должна доплатить. Как частное. Бред какой-то. И как понять, что в твоём доме есть это самое юридическое лицо? У меня по одной из квартир в доме нет ни магазинов, ни парикмахерских, ничего. Тем не менее полтыщи накинули.
 
Щоб не їздити, або не висіти на телефоні, краще надіслати на електронну адресу для звернень громадян:
hts@hts.kh.ua хоч колективне, хоч індивідуальні звернення з вимогою пояснення і обґрунтуванням нарахувань за січень-березень з відповіддю у електронній і письмовій формі.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


«Відповідно до Закону України від 02 липня 2015 року № 577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції» з 28 жовтня 2015 року «письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається».


Закони, які бажано хоча б поверхнево знати для полегшення комунікації з постачальниками комунальних послуг:

1. Закон України № 393/96-ВР «Про звернення громадян
2. Закон України № 887-VIII «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення
3, Відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” із змінами, що внесені Законом № 2454-VIII від 07.06.2018, споживач має наступні права та обов'язки:
Споживач має право:
1) ... ...;
2) без додаткової оплати одержувати від виконавця житлово-комунальних послуг інформацію про ціни/тарифи, загальну вартість місячного платежу, структуру ціни/тарифу, норми споживання та порядок надання відповідної послуги, а також про її споживчі властивості;
3) .... .
 
Я тоже это так поняла. За то, что в моем доме есть юридическое лицо, я должна доплатить. Как частное. Бред какой-то. И как понять, что в твоём доме есть это самое юридическое лицо? У меня по одной из квартир в доме нет ни магазинов, ни парикмахерских, ничего. Тем не менее полтыщи накинули.
Предполагаю (как вариант), что там где нет юрлиц, могли накинуть долги неплательщиков.
Если не ошибаюсь, давненько писали, что в домах с общедомовым счётчиком, газовщики такой финт пытались провернуть.
 
Назад
Зверху Знизу