Переименовать «Героев Сталинграда»

Бо більшість в Харкові російськомовні . Тому і плєханов. Хіба то не очевидно?
якби ж це залежало тільки від російськомовності. насамперед - це рузькемір в мізках, прикритий фразами "це вже історія"
 
Вулиця Улан Уде - красівоє. Або Антимайдана 14 року, Площа Української Експансії, або просто Бедрьонка, Тупік Порошенко , або станція метро Нємишля
 
Вулиця Улан Уде - красівоє. Або Антимайдана 14 року, Площа Української Експансії, або просто Бедрьонка, Тупік Порошенко , або станція метро Нємишля
Ты откуда опять вылезло, чмо кацапское?
 
На Кернеса ніхто не пропонував ще? Странно)
 
Є готові варіанти ?
Так, уявіть собі, є і багато. В цій темі їх називали. Не вважаю за потрібне повторювати.
Чи буде референдум ?
Ні, буде рішення томонімічної комісії Харківської міськради, і взагалі Українського народу. Що правда, ми вату питати не збираємося, та це ж нічого.
Вулиця Улан Уде - красівоє. Або Антимайдана 14 року
😡😡😡 Чого?!? Це що таке?? Гей, що це за рашизм?😡 Таке будете в СБУ розповідати!! Ви що, за оркостан?!?? Щось тут сильно ватою засмерділо!
Та ні, ми це вже почали, ще у 2013 році💪 Коли вийшли на Майдан, щоб сказати наше Українське «іди на х*й!», всьому рашистському. Плеханівська, теж буде переймонована.
На Кернеса ніхто не пропонував ще? Странно)
У нього м'яко кажучи, скандальна репутація. Не думаю, що так назовуть.
 
Так, уявіть собі, є і багато. В цій темі їх називали. Не вважаю за потрібне повторювати.

Ні, буде рішення томонімічної комісії Харківської міськради, і взагалі Українського народу. Що правда, ми вату питати не збираємося, та це ж нічого.

😡😡😡 Чого?!? Це що таке?? Гей, що це за рашизм?😡 Таке будете в СБУ розповідати!! Ви що, за оркостан?!?? Щось тут сильно ватою засмерділо!

Та ні, ми це вже почали, ще у 2013 році💪 Коли вийшли на Майдан, щоб сказати наше Українське «іди на х*й!», всьому рашистському. Плеханівська, теж буде переймонована.

У нього м'яко кажучи, скандальна репутація. Не думаю, що так назовуть.
Перепрошую, то я невдало так жартую
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Я против. Похуй, как там город называелся, но там такие же как мы валялись в окопах, ловили мины и умирали
 
я давно пропонував: москальовскую на Krakenstrasse :мораль:
Харьковская история, с учетом времени образования, коварная.
Даже с историческими названиями улиц можно вляпаться.
Кое-что есть на сайте "Улицы и площади Харькова" - в честь кого и за что.
А то хоть отползай к Аристотелю, Гомеру, Платону, который нам точно друг.
Или же к уличам, тиверцам, полянам с древлянами. Из них хорошие названия получатся.
Сиверцев проверить нужно. :)
 
Харьковская история, с учетом времени образования, коварная.
Даже с историческими названиями улиц можно вляпаться.
Кое-что есть на сайте "Улицы и площади Харькова" - в честь кого и за что.
А то хоть отползай к Аристотелю, Гомеру, Платону, который нам точно друг.
Или же к уличам, тиверцам, полянам с древлянами. Из них хорошие названия получатся.
Сиверцев проверить нужно. :)
да плевать на "историю"... но москалей из харьковской топонимики нужно гнать ссаной тряпкой. ул. Рокуфны - как вам?
 
Я против. Похуй, как там город называелся, но там такие же как мы валялись в окопах, ловили мины и умирали
После смерти Сралина, в 1961 году СССР признали что он ***** который убил миллионы людей и переименовали "Сталинград".
А улица в Харькове осталась :рл:
Ей обязаны были переименовать в 1961 году. Когда сносили все памятники Сралину по стране
 
Останнє редагування:
да плевать на "историю"... но москалей из харьковской топонимики нужно гнать ссаной тряпкой. ул. Рокуфны - как вам?
Так с историей и можно вляпаться в москаля. Не в того что мог оказаться и украинцем, а в московита.
Названное имя мне не знакомо (старая больно), но гугль подсказал созвучное нэподобство:

РокУфа (RockUfa) - афиша концертов в Уфе
 
Ну можно назвать "Героев Берлина". Там тоже "валялись в окопах, ловили мины, умирали"
Ну, как бы, их сюда никто не тащил.
Понимаешь, те мужики и пацаны, которых под Сталинградом распидорасило, за своих детей умирали. Не за идею,Сталина и Ленина.
Как и очень многие сейчас, которым насрать на патриотические речи.
 
Назад
Зверху Знизу