Пенсионный побор

Пенсионный побор - платить?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    132
А если я работаю официально в организации, с моей ЗП исправно платят в ПФ (сумма отчисления больше 500 грн), и одновременно имею ЧП, должна ли я как ЧП еще платить отдельно в ПФ? Или достаточно справки с работы о суммы, снимаемой с зарплаты?
 
А если я работаю официально в организации, с моей ЗП исправно платят в ПФ (сумма отчисления больше 500 грн), и одновременно имею ЧП, должна ли я как ЧП еще платить отдельно в ПФ? Или достаточно справки с работы о суммы, снимаемой с зарплаты?
ПФ никаких исключений не делает.
 
А поскажите, пожалуйста, отчетность появилась для единоналожников, у которых нет наема? По идее, надо теперь отчитываться за перечисляемые сборы. И сколько раз в год?
 
А поскажите, пожалуйста, отчетность появилась для единоналожников, у которых нет наема? По идее, надо теперь отчитываться за перечисляемые сборы. И сколько раз в год?

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА

від 21 травня 2009 р. N 505

Київ

Про порядок сплати та зарахування сум внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, сплачених фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що для зарахування сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (далі - страхові внески), сплачених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. N 366 (Офіційний вісник України, 2009 р., N 30, ст. 997) фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок) (далі - платники), Пенсійний фонд України відкриває рахунок в Державному казначействі.

Державне казначейство подає Пенсійному фонду України виписку з рахунка Фонду у вигляді електронного реєстру розрахункових документів, що надійшли у попередній робочий день. Електронний реєстр повинен містити прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний номер (за його відсутності - серія та номер паспорта) платника, період, за який сплачено внески, код згідно з Класифікатором об'єктів адміністративно-територіального устрою України або код районного (міського) управління Пенсійного фонду України, де зареєстрований платник.

Кошти, що надійшли на зазначений рахунок, перераховуються наступного робочого дня у регламентованому режимі на видатковий рахунок Пенсійного фонду України, відкритий у Державному казначействі.

2. Державній податковій адміністрації та Пенсійному фондові України забезпечити інформування платників про номер відкритого в Державному казначействі рахунка Пенсійного фонду України, на який вноситься сума страхового внеску, та про дані, які повинен зазначити платник у платіжному дорученні (зокрема у полі платіжного доручення "Призначення платежу" зазначається прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний номер (за його відсутності - серія та номер паспорта) платника, період, за який сплачено внески, код згідно з Класифікатором об'єктів адміністративно-територіального устрою України або код районного (міського) управління Пенсійного фонду України, де зареєстрований платник).

3. Рекомендувати Національному банку вжити заходів до забезпечення зазначення платниками у платіжних дорученнях даних згідно з пунктом 2 цієї постанови.

4. Пенсійному фондові України:

1) припинити на трирічний період проведення перевірки платників, які сплачують страхові внески відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. N 366;

2) проводити до 5 квітня наступного року звіряння сум страхових внесків на рахунках платників з урахуванням встановленого розміру мінімального страхового внеску у відповідному періоді; надсилати платникам протягом 10 днів після закінчення звіряння акти про стан розрахунків за страховими внесками. У разі сплати визначеної в акті звіряння суми недоїмки протягом 30 днів після його одержання штрафні санкції та пеня за несплату або несвоєчасну сплату страхувальниками страхових внесків не нараховуються;
3) забезпечити внесення на підставі інформації, поданої Державним казначейством, відомостей про сплату страхових внесків платниками до системи персоніфікованого обліку для врахування під час призначення пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

5. Установити, що сплата страхових внесків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. N 366 платниками, які є пенсіонерами за віком або інвалідами і не використовують працю найманих працівників, здійснюється на добровільних засадах.

*

Прем'єр-міністр України*
Ю. ТИМОШЕНКО*
 
оу так нормик, можно платить после сверки, до 5 квітня и без пеня за несплату або несвоєчасну сплату страхувальниками страхових внесків НЕ нараховуються;
и возможно до этого все еще отменят сто раз. :)
 
это не побор, вот 32% это да........и ещё с зарплаты 2, а для чпшников 100 грн с головы или скоко там в месяц - это морская пыль. Тем более ПФ имеет привычку начислять непонятного размера штрафы.
 
Ну так, господа, платить или не платить, вот в чём вопрос?
в мае и июне минимальная была 625 грн, в ПФ необходимо заплатить 625*33,2%=207,50
уже оплачено в составе ЕН 200*42% = 84,00
доплата 123,50 ЭТО ЗА ОДИН МЕСЯЦ!!! а нужно за май и июнь, причём до 20-го июля!
оплата страховых взносов физическими лицами –субъектами предпринимательской деятельности будет осуществляться на специально открытые для этого расчетные счета Пенсионного фонда. При этом в назначении платежа обязательно должны быть указаны следующие данные:
- фамилия, имя, отчество;
- идентификационный код (при его отсутствии - паспортные данные);
- период, за который оплачиваются взносы;
- код районного управления Пенсионного фонда, где зарегистрирован плательщик;
Кто олатил?
 
ждем решения суда от 9 июля.....:)
 
Не дарить деньги, не платить.
 
кто ещё не платит???
 
та большинство кто понимает в каком государстве живет - не платит
 
Пока не плачу...
Там видно будет...
 
Назад
Зверху Знизу