Патрульная полиция

Про заграждения на посту конечно они правы, не вижу смысла в них
 
Весело ...

Интересно с чего все началось ? :confused:

так це зрада чи премога?

не знаю, но если я правильно понял, за то чтобы это видео (кассир харьков) не появилось в сети было уплочено приличные бабки :незнаю:
 
Останнє редагування:
Ну якось воно отак... Про дідуся з картоплею:
 
:незрозумію: животноводство какое-то
ломом пиздить надо таки, без всяких кококо и азаза
Про це на своїй сторінці написав місцевий політолог Мирослав Кошик.
"Декілька годин тому я став свідком затримання поліцейськими одного чоловіка. Це сталось на вулиці Новгородській біля провулку, загадженого торгівельними лотками. Я побачив таку картину; двоє поліцейських відчайдушно борються з чоловіком середніх років, невисоким,але міцно збитим, з короткостриженим волоссям і в темному одязі. Навколо уже зібрався чималий натовп і чулись крики; "Людину б"ють. За неправильну парковку. Сволочі!" Якась бабка-торгаш кричала; "Забирайтеся звідси. Ми вас маємо ні за що. Кому ви потрібні?". Якийсь дідок хотів автомат, щоб усе це кодло постріляти. Тим часом, тендітна дівчина-поліцейська, буквально висячи на руці в того чоловіка, витягнула балончик і бризнула йому в лице. Чолов"яга скинув її з рук, балончик впав і він підхопив його та почав бризкати в обличчя поліцейським. В натовпі стали кричати; "Бийте їх!!!" Зрозумівши, що через декілька хвилин, може початись лінчування поліцейських, я викликав поліцію, пояснивши що відбувається. За три з половиною, надзвичайно довгих, хвилин підїхало 4 -5 машин. П"ятеро поліцейських скрутили того чоловіка, поки його білявка жінка страшно кричала і чіплялась за копів та , тепер уже, затриманого. Це було жахливо неприємне видовище і мені було дуже шкода поліцейських. Так, саме їх, а не хамів, які припаркували машину на пішохідному переході і коли, як завжди ввічливі, поліцейські постукали у вікно, а шофер-жінка сказала, що не буде з ними спілкуватись, мов, он, чоловік, в кіоску купить чаю і з усім розбереться, а коли копи підійшли до нього, то той відмахнувся від них і сказав, що ось йому зроблять чай, тоді він з ними поговорить. Це привело, до усього цього протистояння. Наша підлість, зверхність, хамство, беззаконність ,звичайну проблему перетворили на бійку. Найбільше обурила поведінка натовпу, готового клясти, бити, не розібравшись в ситуації. Мені дійсно шкода тих молоденьких копів з світлими поглядами, які щоденно мають справу з такими людьми, основною характеристикою яких є скандальність, безапеляційність, варварство і повна відсутність цивілізаційної поведінки. "



[media]
 
странный у нас народ.. полицейских не боится а старых ментов боялся..
 
вооруженному человеку никакой мусор не страшен - ни новый, ни старый. Мусора никогда не защищали людей и не могут это сделать. Когда вас будут убивать - вызовите мусоров...
В Днепре самих мусоров мочканули легко и непринужденно, а вы хотите, чтобы они вас защитили, когда вся мусорня при оружии даже себя защитить не может.



:незрозумію: животноводство какое-то
ломом пиздить надо таки, без всяких кококо и азаза




[media]


правильно, скоро цих мусорів будуть пиздити. Нормальні люди не хтять мовчки підкорятися мусорячому свавіллю.
 
Останнє редагування:
ломом пиздить надо таки, без всяких кококо и азаза
в своем слезливом посте ты забыла кой-чо упомянуть
Коли патрульні підійшли до авто в якому знаходилась жінка за кермом, вона їх «переадресувала» до свого супутника. Як завжди, не думаючи, обличчя, не зіпсовані інтелектом, пішли чіплятись до пасажира

что в принципе логично. Нахуй штрафовать водия, когда можна доебаться до типа, который абсолютно не при чем.
Показательно, кстати, в Киеве вон стрельнули тоже пассажира, который был не причем. Правда потом оказалось, что для того чтобы выжить, он должен был выйти из машины прямо на ходу, дернуть ручник, мешать водиле, забрать ключи...
Ну в общем такие вот фантазии

Тим часом, тендітна дівчина-поліцейська, буквально висячи на руці в того чоловіка, витягнула балончик і бризнула йому в лице». Безумовно, підстав для застосування спецзасобів до цього чоловіка було більше ніж достатньо. Мало того, що пасажир неправильно припаркованого авто, так ще й не захотів спілкуватись з самими богами.
та я б тоже нахуй послал, если б до меня такие доебались. И любой нормальный человек, который, как пассажир, вышел за кофе/чаем/сигаретами, а к нему приебались мусора на ровном месте - тоже бы нахуй послал

«Чолов"яга скинув її з рук, балончик впав і він підхопив його та почав бризкати в обличчя поліцейським. В натовпі стали кричати; "Бийте їх!!!"» Уявляєте, щоби було, якби красавіще (чи то чудовіца) дістала не балончик з тереном, а табельне?
а вот тут и ахаха и азаза.

В итоге: ну все как всегда, хомяки разносят зрадоперемогу, даже не вчитываясь в суть. Поэтому они и хомяки. Увидел, ухватил, понес везде постить. Уже щечки лопаются от насованного туда ахаха, а мы все несем.

Поэтому: думайте головой, не будьте как хомяки.
У меня пока все.
 
в своем слезливом посте ты забыла кой-чо упомянуть

пиздить ломом - это слезы? заебись, чё :D
ты ж не поленился все коменты там перечитать, да? от своих соратников, АСАВ, вся хуйня, кококо и азаза, как ты любишь

Нахуй штрафовать водия
ты слишком уныло передергиваешь, фу, тренируйся

та я б тоже нахуй послал, если б до меня такие доебались.
мы все ждем с нетерпением видео, когда же ты наконец-то хоть кого-то из полицаев пошлешь нахуй
 
ты ж не поленился все коменты там перечитать, да?
нихуя я не читал, даже видео не смотрел. мне достаточно текстовки поста

люблю ли я копов за тупоумие? нет вряд ли

ты слишком уныло передергиваешь
нет ты. азаза. я таким не занимаюсь

ок
 
животноводство какое-то
ломом пиздить надо таки, без всяких кококо и азаза
вижу животных, да.
одни в разной одежде, другие в желтых жилетках.
но тем не менее с одного стада и одного "уровня".
это ж вроде тру украинцы, на сколько я понял, чай не восточное ж быдло.
 
это ж вроде тру украинцы, на сколько я понял, чай не восточное ж быдло.

та шо-то от них столько видосов, шо серце стає :D
я так понимаю проблема в местечковости, жили себе тихонечко, все свои, мусора, погранцы и т.д., вась-вась, все дела, а тут внезапно появилось противодействие, к которому жители оказались совершенно не готовы, и из них полезло гамнецо
Очень показательные в этом плане были видосы Косенко с Саньком из Закарпатья, такого уровня упоротости у нас я себе просто представить не могла никогда, просто в восторге была :D
 
:незрозумію: животноводство какое-то
ломом пиздить надо таки, без всяких кококо и азаза




[media]


Я не понял почему животные прицепились к пассажиру за то, что человек пошел чайку попить? Согласен, ломом их надо, ломом.
 
:незрозумію: животноводство какое-то
ломом пиздить надо таки, без всяких кококо и азаза



Мусори уроди, людину почали ламати за те, що він чай пив. :D
А да, він до того авто на пішохідному переході припаркував. Ну за це як мінімум потрібно ж усе повідбивати нехрен, як максимум - вбити.

Мисори - не люди. (Арсен Аваков)
 
я кагбе очень против презумпции правоты, а вот вас всех почитала, и начинаю поддерживать, ага
 
это пока мусора баллоном не дунули в салон. :іржач:

Интересен вот какой момент, если водитель отказывается выходить по причине незаконных требований со стороны полицейских (с его точки зрения), но при этом ведет себя адекватно и неагрессивно, и вызвал помощь по 102, то с юридической точки зрения является ли применение баллончика мусорами пыткой?
 
Назад
Зверху Знизу