Олимпиада в Рио. Новости и достижения.

Вы будете следить за Олимпиадой в Рио?

  • Буду смотреть все дневники Олимпиды

    Голосів: 19 13.5%
  • Посмотрю только откытие/закрытие Олимпиады

    Голосів: 1 0.7%
  • Буду смотреть только выступления нашей команды

    Голосів: 14 9.9%
  • Смотреть не буду, иногда буду интересоваться в новостях

    Голосів: 65 46.1%
  • Мне тема спорта и Олимпиады не интересна

    Голосів: 23 16.3%
  • Нахуй Олимпиады (пункт для Димокса)

    Голосів: 19 13.5%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    141
наши гимнасты

Українська збірна зі спортивної гімнастики увійшла до рейтингу найкращих команд світу за результатами фіналу командного багатоборства.

В Ріо-де-Жанейро відбувся фінал командного багатоборства зі спортивної гімнастики. Українську збірну представляли Ігор Радівілов, Олег Верняєв, Владислав Грико, Андрій Сенічкін і Максим Семянків.


Українці в підсумку показали результат 202.078, що дозволило збірній увійти до ТОП-8 найсильніших команд планети.

Олімпійські ігри 2016: На честь українця хочуть назвати елемент спортивної гімнастики
 
Шо там Гривко ? Какое место
 
Український велосипедист Андрiй Гривко зайняв 41-е мiсце в груповiй шосейнiй велогонцi на Олiмпiйських iграх у Рiо-де-Жанейро (Бразилiя)

Також у гонцi брали участь ще два українських велосипедисти - Денис Костюк i Андрiй Хрирта, але вони не фiнiшували.


Усього в гонцi брали участь 144 спортсмени, з них фiнiшували 63.
 
Дві головні Олімпійські надії України сьогоднішнього вечора

О 22.00 розпочуться змагання зі спортивної гімнастики у особистому багатоборстві. Наш Олег Верняєв є одним з головних фаворитів на перемогу

О 00.45 розпочнеться матч 1/4 фіналу жіночого теннісного турніру Еліна Світоліна - Петра Квітова
 
Олімпійські ігри 2016: На честь українця хочуть назвати елемент спортивної гімнастики

На офіційному сайті федерації зазначено, що новий елемент спортивної гімнастики буде названий іменем українського спортсмена, якщо на Олімпійських іграх 2016 в Ріо Радівілов технічно правильно виконає вправу.
 
Болеете сейчас за Олега Верняева? Пока первым идёт!!!
 
Всем болеть за нашего гимнаста!
 
Последний снаряд остался, наш последним пойдёт.



Серебро...
Это нечестно
 
Останнє редагування:
суки, засудили - у нас серебро
 
Приземлением лишил себея золота:(
 
Он реально лучше япошки перекладину сделал. Он расстроен сам, нет слов как
 
Поздравляю Олега с серебром,но золото судьи явно украли.
 
Он реально лучше япошки перекладину сделал. Он расстроен сам, нет слов как

Приземление... нужно быть объективными, хотя могли хоть бы на 0.1 больше нашему поставить, и была бы золотая....
 
И да,наконец то могу сказать спасибо нашим коментатарам.
 
ну хоть бы кто-то золото взял:(
 
Назад
Зверху Знизу