Обсуждения событий в Украине

Статус
Тема закрита
Еще раз, где увидел проявления хамства?
О, то ти і не помітила. Якщо захоеш - перечитаєш свої звернення за останні пів години. Я показувати не буду, бо ж неможна жінкам казати правду, як вони виглядають :)
 
Річ у тім, що нормальним людям пох на особисті властивості якогось дописувача. Ми не базарні баби і нам не цікаво хто там який у побуті. Начхати на те, хто і кого яким вважає. Хто там товстий, лисий, худий чи косий. Тема не про це.
Справа у тому, що для обговорення особистості одного дописувача збираються саме у цій темі. Нехай собі создадуть окрему тему - і обговорюють Льову там. А так більше схоже на намагання загнати усю гілку у срач.
Думаешь мне это кидание какашками нравится?:незнаю: Но один достал многих:незнаю:
 

В Ирпеньском госпитали кормили таким говном, что трудно даже представить. Зато, в реабилитационном санатории (Пуща Водица) - крутяк. На Пасху даже блины были с разными вареньями-сметанами.
 
О, то ти і не помітила. Якщо захоеш - перечитаєш свої звернення за останні пів години. Я показувати не буду, бо ж неможна жінкам казати правду, як вони виглядають :)

Лева не считается. Это чистая правда. :)
 
Лева не считается. Это чистая правда. :)

Ага, то льова - це ягідки.
Квіточок ти не помітила :)

==========================

h3bfed.jpg
 
Та я не пойму, то ты меня обвиняешь в контактат в контакте, то не обвиняешь

??????:незнаю: Про алкоголь? Соц сети зло и компромат:D

И в чём МОИ обвинения??? Я вашими методами не пользуюсь, но много знаю:)
 
Поставь в блокнотике "+" и заскринь для однопартийцев. Скажешь, мол, приписюнила на увЭсь.

Ну я найду твои данные, передам мужу, он будет рад с тобой встретится. И про зраду с тобой поговорит, и про обеспечение армии.
 
Панове, ви як показилися.
З чого срач?
У всiх зайоби, ну.
Усi неiдеальнi.
 
Статус
Тема закрита
Назад
Зверху Знизу