Обсуждения событий в Украине - Part 41

Слухай, не пизди-ка ты, мутный хуй. Ты сам українською без помилок спочатку навчись писати, потім іннших повчати будеш.Ти випадково не онук їбаної фаріонши, га? Відповідай, потворо їбуча! Або, скоріш за все - провокатор-москаляка.

Я ніколи не писав без помилок в школі українська3+,російська 2+ так що робіть підсумки,твори у мене вміщались на одній сторінці,но математика і фізика на 5.Ще біологія і історія ,бо мати і батько вчителі,мати біо-хімія,батько історія.
Я неук,це не дає можливості другим мене обскакати по електроніці машин.
Так що не треба мене називати провокатором.Приїжджайте в гості в Литву.
 
Я ніколи не писав без помилок в школі українська3+,російська 2+ так що робіть підсумки,твори у мене вміщались на одній сторінці,но математика і фізика на 5.Ще біологія і історія ,бо мати і батько вчителі,мати біо-хімія,батько історія.
Я неук,це не дає можливості другим мене обскакати по електроніці машин.
Так що не треба мене називати провокатором.Приїжджайте в гості в Литву.

не підсумки,а висновки
 
Foto3.jpg

а губки а губки какие :rolleyes::D:D:D:D
 
Новости Украины ‏@Dbnmjr 5 мин5 минут назад
Новый фейк от екс-нардепа Вадика Колесниченка pic.twitter.com/clZL3Gg9UL
B75VECKIEAEiORR.jpg:large
 
Ukropnews.com
32 мин. ·
Оперативні новини із Генштабу від Селезньова
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
мы ж кляті москаляки
Ти, як у воду дивишся! Мені чім далі, тим більше здається, що кацапів, москалів і колорадів треба вбивати де тільки є змога, не звертаючи уваги на те чи воюють вони проти України чи ні або за чи проти Пуйла. Пофіг!
Кажеш такому: Доброго ранку!
Він тобі: Здасти!
Ну й пистець йому і його срасті.
 
Хуёвый Харьков @xyevii_kharkov ·

Северную часть Магадана затянуло ядовитым чёрным дымом от сжигания покрышек на кладбище.
В России только мертвые могут сделать Майдан ?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Пуйло обидели
 
Назад
Зверху Знизу