Обсудим Порошенко

Ось тут на рахунок слова "скора".

Скоро, швидко. За сучасними словниками прислівник скоро
вживається в двох значеннях: по-перше, для вираження
iнтенсивностi руху, по-друге в часовому значеннi з вiдтiнком через
деякий час. Отже, за словниками виходить, що слово скоро
своïми значеннями в основному не вiдрiзняється вiд слова
швидко.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Центр Разумкова опубликовал рейтинг кандидатов президентских выборов.
Вот более новые данные того же центра :)
Серед кандидатів на президентську посаду відсутні явні лідери,
рейтинг усіх основних
політиків доволі невисокий. Відносно найбільшу підтримку серед
тих респондентів, які
планують взяти участь у виборах, має Юлія Тимошенко – 13,3% ви
борців (причому рівень
її підтримки мало відрізняється у різних регіонах). Далі йдуть
Анатолій Гриценко – 9,4%
(вищим його рейтинг є в Західному та Центральному регіонах), Юр
ій Бойко – 8,4% (чий
рейтинг забезпечують майже винятково Схід, Південь та Донбас) т
а Петро Порошенко –
7,6% (його рейтинг дещо вищий на Заході і дещо нижчий на Сході
), Олег Ляшко – 7,4%
(його позиції трохи міцніші в Центрі та на Півдні).
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Опрос проводился с 6 по 11 октября во всех регионах, было опрошено 2018 человек.


Загальнонаціональне опитування населення України було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 19 по 25 травня 2018 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2019 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
.....
Серед кандидатів на президентську посаду відсутні явні лідери, рейтинг усіх основних політиків доволі невисокий. Відносно найбільшу підтримку серед тих респондентів, які планують взяти участь у виборах, має Юлія Тимошенко – 13,3% виборців (причому рівень її підтримки мало відрізняється у різних регіонах). Далі йдуть Анатолій Гриценко – 9,4% (вищим його рейтинг є в Західному та Центральному регіонах), Юрій Бойко – 8,4% (чий рейтинг забезпечують майже винятково Схід, Південь та Донбас) та Петро Порошенко – 7,6% (його рейтинг дещо вищий на Заході і дещо нижчий на Сході), Олег Ляшко – 7,4% (його позиції трохи міцніші в Центрі та на Півдні).
 
Не обращай внимание.
:клас::пиво:Спасибі!

Я не звертаю,хотів би почути як вони паляниця кажуть і олівець,мій друг капітан литов-армії за 2 роки навчився олівець казати,а я вивчив Литовську.
 
Ше от хочу спитати бритись чи голитись, як буде по українські правилино.
 
Так так,я з Литви,засланий до вас шо б таких як ти кат-цапі трахати. а це шо"зпалився" добре шо ше не спалився.:D дебіл.
Вивчи спочатку мову добре шо б комусь натякати.

То це ти з кацапським "спалілся" переплутав. Що не дивно.

Доречі, ти вважаєш, що кацапською то є "зпалился" ?
 
Потужно реформованих порошенком та його кумом прокурорів вам

 
Карманная партия порошенка начала отрабатывать механизм "прозорих виборів"

 
ejj9be.jpg
 
Карманная партия порошенка начала отрабатывать механизм "прозорих виборів"



Сергей Шахов
Политик
Родился: 7 мая 1975 г. (возраст 43 года),
Политическая партия: Воля народа
 
Pavlo Nuss поширив допис у групі #Я_Підтримую_Президента.


Президент Порошенко та Україна виграє дипломатичний бій з Росією. Все інше немає жодного значення.
Аплодую Президентові Порошенко та його дипломатичному корпусу, які і є переможцями саміту в Гельсінкі.

jdae0d.jpg


Коментуючи результати своєї зустрічі з Президентом Трампом, Президент Петро Порошенко говорить:
- "Ми обговорили питання енергетичної безпеки. І тут зафіксували абсолютну спільність позицій і підходів. США підтримують Україну в позиціях щодо «Північного потоку-2». І вважають неприпустимим, бо цей проект є політичним, підриває економічну, енергетичну і глобальну безпеку Європи. І Президент дуже рішуче висловився і на підтримку України і на підтримку енергетичної безпеки".

І ось, що ми маємо по завершенню саміту Трамп-Путін.
Чи не єдиним позитивним (глобальным) результатом цієї тривалої зустрічі в Гельсінкі є саме дотримання США попередніх домовленостей Порошенка з Трампом - заява Путіна про те, що Росія готова зберегти транзит газу через Україну і продовжити відповідний контракт.
Говорите, Україна є об'єктом світової політики? Ні, друзі! Україна вже на сьогодні є суб'єктом глобального політичного процесу. І про це свідчить "відкат" позиції Путіна щодо ГТС України та її подальшої платної експлуатації.
Президент Порошенко та Україна виграє дипломатичний бій з Росією. Все інше немає жодного значення.
Аплодую Президентові Порошенко та його дипломатичному корпусу, які і є переможцями саміту в Гельсінкі.
 

Вы только не забудьте, что во всех этих городах есть система постоянных, которая удешевляет стоимость проезда в разы. Такие цены в основном для туристов, все местные покупают проездные на год
 
Доречі, ти вважаєш, що кацапською то є "зпалился" ?
Я не збираюсь тебе вчити української мови,є багато словників і почитай я це слово має бути написано.А слово до речі,також не правильно в тебе написано.
 
Вы только не забудьте, что во всех этих городах есть система постоянных, которая удешевляет стоимость проезда в разы. Такие цены в основном для туристов, все местные покупают проездные на год
Все правильно,но це не тільки для туристів,а для своїх з других регіонів які приїхали в гості.
 
Опрос группы Рейтинг проводился 22 июня – 5 июля 2018 года. Аудитория: население Украины от 18 лет и старше. Выборка репрезентативна по возрасту, полу, регионам и типу поселения. Выборочная совокупность: 3200 респондентов. Погрешность не более 1,7%.

Це є 0.1% від всієї маси людей які є громадянами України.І похибка 1.7% це вже не 3200.:D

якщо робити опитування то хоча б 20%
 
Назад
Зверху Знизу