Обновки

Ты не понял.Никто не завидует.Просто кто то выебуется много,типа мы впоймали птицу счастья.Путь еще путину спасибо скажут за возможность потусить на халяву за границей.Это так выглядит со стороны.Смешно просто.
С таким пояснением, ок, вопросов нет, спасибо за развернутую мысль. Люди, которые такое говорят моральные уроды.
 
А як же! Усi навкруги нацисти та вбивцi, тiльки Валера в білому.
Гамлєт. Ви, батьку, там привидом вже зовсім заєбались. Шось пиздите таке, що не просцяти і за цілий тиждень. Я же вам сказав, що мститися не можу, бо всі люди - це браття на землі, окрім жидів, татар, масонів, негрів, білорусів, которих я ненавиджу. В цілому я ж гуманіст, не те шо ви, папаша.
 
Та в том то и дело что нечему завидовать, а по словам вначале выходит что жаба душит, начинаешь обобщать всех кто уехал, обсирать, зачем? Ну мудак тебе один что то уехавший сказал, остальные то причем?
Блядь, ты когда нибудь научишься не судить других по себе? По каким там словам и что выходит? :рл:
 
Днищще, своди вот этого вот недоделанного "девелопера" в музей нацизма. Что бы оно поняло разницу между "ближе и роднее" и "уничтожить потому что не ...". Разрешаю даже пиздить канделябром по ебалу. Но - не калечить!
 
Ого.. повертаються часи гівняних срачів..
По темі: купив колодки бош оригінал і тд, але проєбав в моделі машини:ги:у кого тут Т5й був? подарую
Нахруй те колодки.
Сам то как? Где и что? :курю:
 
А як же! Усi навкруги нацисти та вбивцi, тiльки Валера в білому.
Ну це ж не я сказав, що краще, коли Німеччина годує одних, а не інших. Тобто ти бачиш різницю між людьми.
А Німеччина не бачить і годує/інтегрує і тих, і інших.
 
не там стрелка біла, еслі мне не изменяет память:)
я пам.ятаю, але ось не пам"ятаю хто саме..
Ще пам"ятаю як до валерона на цирк їздив:) і як цому за фак з вікна на дорозі єбальнік натовкли :-)
.. тож подумав що раз він такий наривний, то історія з судочками це про нього

А то шо Ігорян собаку вбив це пам"ятаю. Але помоєму це не така велика проблема на фоні останніх подій.

Нахруй те колодки.
У кожного свій фетіш. Ось у мене машини, зброя, техніка.
пс
В штабі, писарем. Паперові війська.
 
пс
В штабі, писарем. Паперові війська.
Это я понял. Вопрос был в том - ты где то или в Киеве или в Харькове. :курю:
Если в Киеве и есть время, то можно по пиву-без-фанатизма. Если есть желание конечно :ги:

ЗЫ: Если не в Киеве и не в Харькове - то "где-то" достаточный ответ. Я не выспрашиваю конкретное местоположение. Это если не очевидно. :)
 
Ну це ж не я сказав, що краще, коли Німеччина годує одних, а не інших. Тобто ти бачиш різницю між людьми.
А Німеччина не бачить і годує/інтегрує і тих, і інших.
Можно вывести парня из деревни, но деревню из парня - невозможно.
Время идет, а Волеро - стабилен. :рл: х 2
 
Ну це ж не я сказав, що краще, коли Німеччина годує одних, а не інших. Тобто ти бачиш різницю між людьми.
А Німеччина не бачить і годує/інтегрує і тих, і інших.
Ещё раз и с начала. В целом, я считаю западлом сидеть на социале, если человек не калека или совсем немощный. Но в нынешней ситуации, я рад за тех украинцев, которые смогли/захотели выехать и как-то устроиться за кордоном-в том числе получая немецкий социал. И мне лично будет намного приятнее, если помощь будут получать именно украинцы, вместо того чтоб сидеть по подвалам прячась от кацапских бомб. А проблемы всех остальных индейцев, которых Германия хочет приютить и интегрировать меня лично не волнуют. Вот такой оголтелый расизм и нацизм.
 
Ну це ж не я сказав, що краще, коли Німеччина годує одних, а не інших. Тобто ти бачиш різницю між людьми.
А Німеччина не бачить і годує/інтегрує і тих, і інших.
А ты не видишь разницу между людьми? Все одинаковые?
 
Ещё раз и с начала. В целом, я считаю западлом сидеть на социале, если человек не калека или совсем немощный. Но в нынешней ситуации, я рад за тех украинцев, которые смогли/захотели выехать и как-то устроиться за кордоном-в том числе получая немецкий социал. И мне лично будет намного приятнее, если помощь будут получать именно украинцы, вместо того чтоб сидеть по подвалам прячась от кацапских бомб. А проблемы всех остальных индейцев, которых Германия хочет приютить и интегрировать меня лично не волнуют. Вот такой оголтелый расизм и нацизм.
Ти з початку інше сказав. Мовляв, краще, коли будуть годувати та вчити українців, ніж арабів сиріт.
Між тим, сирійці так само постраждали від Росії. І може навіть більше. Те, що ти українець не дає тобі права казати, що українці достойніші за сирійців для іншої країни чи взагалі.
Це і є расизм\нацизм.
Хоча Німеччина допомагає українцям значно охотніше аніж сірійцям. І це також расизм\нацизм.

 
Ти з початку інше сказав. Мовляв, краще, коли будуть годувати та вчити українців, ніж арабів сиріт.
Між тим, сирійці так само постраждали від Росії. І може навіть більше. Те, що ти українець не дає тобі права казати, що українці достойніші за сирійців для іншої країни чи взагалі.
Це і є расизм\нацизм.
Хоча Німеччина допомагає українцям значно охотніше аніж сірійцям. І це також расизм\нацизм.
Видал я этих сирот. Мужики без семей без детей ходят толпами по 20 человек.
 
Але є нюанс. Якщо усе порахувати, то коли такий біженець почне працювати та сплачувати усе по-повній, то він зрозуміє що жити краще він не стане :D Тобто різниці у фінансовому плані майже немає, але тепер го на роботу.
Так, саме так, але теж є нюанс. Мій друг з дітьми та дружиною поїхали в гермашку, в маленьке містечко на кордоні з швейцарією. Сиділи на "допомозі", до середини літа, непогано було - квартира біля ратуші безкоштовно, на людину 700 євро + усілякі скидочні талони... але ось-ось наближається колєйний похід в агенцію праці, де йому, архітекторові, знайдуть низькокваліфіковану роботу. Тому почав чухатись сам, знайшов архітектурне бюро, показав свої проєкти.... вже пів року працює архітектором. Усі превілеї з родини зняли, платить за ту саму квартиру, заробляє стільки, що копійка в копійку виходить те саме, що мали на пільгах.
Але, працює на улюбленій роботі, а не тій, на якій зобовязали б вкалувати)) І від цього дуже задоволений
 
Так, саме так, але теж є нюанс. Мій друг з дітьми та дружиною поїхали в гермашку, в маленьке містечко на кордоні з швейцарією. Сиділи на "допомозі", до середини літа, непогано було - квартира біля ратуші безкоштовно, на людину 700 євро + усілякі скидочні талони... але ось-ось наближається колєйний похід в агенцію праці, де йому, архітекторові, знайдуть низькокваліфіковану роботу. Тому почав чухатись сам, знайшов архітектурне бюро, показав свої проєкти.... вже пів року працює архітектором. Усі превілеї з родини зняли, платить за ту саму квартиру, заробляє стільки, що копійка в копійку виходить те саме, що мали на пільгах.
Але, працює на улюбленій роботі, а не тій, на якій зобовязали б вкалувати)) І від цього дуже задоволений
В общем варианта два, либо человек работает на минималка или приближенной к ней, потому что архитекторы как минимум 20 евро в час должны получать, либо прибедняется.
 
Так, саме так, але теж є нюанс. Мій друг з дітьми та дружиною поїхали в гермашку, в маленьке містечко на кордоні з швейцарією. Сиділи на "допомозі", до середини літа, непогано було - квартира біля ратуші безкоштовно, на людину 700 євро + усілякі скидочні талони... але ось-ось наближається колєйний похід в агенцію праці, де йому, архітекторові, знайдуть низькокваліфіковану роботу. Тому почав чухатись сам, знайшов архітектурне бюро, показав свої проєкти.... вже пів року працює архітектором. Усі превілеї з родини зняли, платить за ту саму квартиру, заробляє стільки, що копійка в копійку виходить те саме, що мали на пільгах.
Але, працює на улюбленій роботі, а не тій, на якій зобовязали б вкалувати)) І від цього дуже задоволений
Майже всі біженці з ким я спілкувався, впевнені на 100%, що ось тільки вони підуть на робото, то "як заживуууть". Особливо доставляє той факт, що деякі взагалі не знають ні як працює місцева податкова система, ні скільки коштує медична страховка :D

Щодо твого друга - то ти подаєш це як досягнення, а по факту це підтвердження того що я писав: хоч працюй, хоч не працюй - різниці немає.
 
Щодо твого друга - то ти подаєш це як досягнення, а по факту це підтвердження того що я писав: хоч працюй, хоч не працюй - різниці немає.
Не скажи. Когда нечего делать, а деньги платят, это еще хуже, чем когда есть что делать. Психологически тяжело - не можешь себе найти применение. Гулять - это надоедает через две три недели. Максимум пять. (с) Валяться на диване - те же цифры, только в днях. Во всем должен быть баланс. Я так щщетаю (с) :курю:
 
В общем варианта два, либо человек работает на минималка или приближенной к ней, потому что архитекторы как минимум 20 евро в час должны получать, либо прибедняется.
Звичайно мінімалка, щось біля 2700 Є, без належного знання німецької мови, норм - це логічно.
Майже всі біженці з ким я спілкувався, впевнені на 100%, що ось тільки вони підуть на робото, то "як заживуууть". Особливо доставляє той факт, що деякі взагалі не знають ні як працює місцева податкова система, ні скільки коштує медична страховка :D

Щодо твого друга - то ти подаєш це як досягнення, а по факту це підтвердження того що я писав: хоч працюй, хоч не працюй - різниці немає.
поки ще не досягнення. Воно буде, як вийде з мінімалки, через рік праці, і піде працювати дружина(теж архітектор), яка сидить з 3-х літньою дитиною.
Вдома залишився чудовий 2-х поверховий будинок в Білогородці, власно-побудований... але повернення в планах немає
 
Не скажи. Когда нечего делать, а деньги платят, это еще хуже, чем когда есть что делать. Психологически тяжело - не можешь себе найти применение. Гулять - это надоедает через две три недели. Максимум пять. (с) Валяться на диване - те же цифры, только в днях. Во всем должен быть баланс. Я так щщетаю (с) :курю:
Я мав на увазі фінансовий аспект. А так згоден, сидіти вдома та нічого не робити - нафіг, нафіг

Звичайно мінімалка, щось біля 2700 Є, без належного знання німецької мови, норм - це логічно.
Слухай, а ти нічого не плутаєш? Мінімальна зп щось близько 1600. Та й незрозуміло чому твого друга відправили на роботу влітку. Зазвичай відправляють на мовні курси.

поки ще не досягнення. Воно буде, як вийде з мінімалки, через рік праці, і піде працювати дружина(теж архітектор), яка сидить з 3-х літньою дитиною.
Вдома залишився чудовий 2-х поверховий будинок в Білогородці, власно-побудований... але повернення в планах немає
От мені цікаво: судячи з усього у нього і в Україні було усе норм. А який сенс міняти рівень життя на нижчий?

От наприклад, до мене приходив хлопец косити газон та копати яму під басейн, отримував він $20 на день. Якби він мігрував, то скоріше за все його рівень життя став би ліпше. Тут питаннь взагалі немає. Але як я розумію - у твого друга інша ситуація.
 
Назад
Зверху Знизу