Обновки

Обновился харьковской регистрацией авто. Теперь АХ вместо ВВ. Пропиской перестанут интересоваться
 
Замовив на літо оригінальні диски + гуму на 17.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Якщо чесно, то незрозуміло чому і образливо.
Тому що я чітко пам'ятаю, що Стім відповів на моє питання, що він скаже нашому форумчанину, який на той час обороняв ДАП: "каково ему стрелять по мирным людям?"
Він був 100% ватним полудурком. Як зараз - не знаю.
Про Архімеда всі і так знають.
 
Тому що я чітко пам'ятаю, що Стім відповів на моє питання, що він скаже нашому форумчанину, який на той час обороняв ДАП: "каково ему стрелять по мирным людям?"
Він був 100% ватним полудурком. Як зараз - не знаю.
Про Архімеда всі і так знають.
В реалі чи десь тут? Може зможеш відшукати той пост? Дуже цікаво, чи правильно ти пам'ятаєш...
А що саме про архімеда всі знають? Поясни і тут, будь ласка.
 
Да , в плане обновок скучная зима .
То ли было , как поставил в гараж на зиму , и началось ... Как ворота открывались у ёлки аж подвеска приседала в ожидании шо шас шото будет :)
А сейчас ... так ото . Трогание за всякое , чтобы ничего больше чем на час не оставалось открученным . Постоянная готовность блядь :(
 
В реалі чи десь тут? Може зможеш відшукати той пост? Дуже цікаво, чи правильно ти пам'ятаєш...
А що саме про архімеда всі знають? Поясни і тут, будь ласка.
Про Архимеда многие теперешние и не вспомнят , но с 88 у них был спор , когда же мы заживём, как в Европе...
И когда пришла пора ... Влад исчез с форума на пару лет , точно, такшо Архимед- вражина , однозначно!
Про Стима тоже помню ситуацию, имхо , менее радикальные высказывания, но... Искать не буду...
 
В реалі чи десь тут? Може зможеш відшукати той пост? Дуже цікаво, чи правильно ти пам'ятаєш...
А що саме про архімеда всі знають? Поясни і тут, будь ласка.
По-твоєму мені нічим більше займатися, окрім пошуку постів якоїсь людини 9 річної давності?

Те, що Архімед - прокацапський персонаж.

Кожен нехай висновки робить сам. БВ8 не просто так написав це вище.
 
По-твоєму мені нічим більше займатися, окрім пошуку постів якоїсь людини 9 річної давності?

Те, що Архімед - прокацапський персонаж.

Кожен нехай висновки робить сам. БВ8 не просто так написав це вище.
Ну ти просто написав, що "чітко пам'ятаєш". А якщо так, то воно не повинно бути важко знайти необхідний пост. Начебто пошук тут справно повинен працювати.
А якщо не знаходиться, то я би підставив під сумнів твої "чітки" спогади. Але я й так це з самого початку зробив.

Бути проросійським до війни це не те й саме, що звинувачувати або, навіть, підозрювати людей у можливому навідництві ворожих ракет.
Якщо ви цього не розумієте, то біда...
 
Останнє редагування:
Ну ти просто написав, що "чітко пам'ятаєш". А якщо так, то воно не повинно бути важко знайти необхідний пост. Начебто пошук тут справно повинен працювати.
А якщо не знаходиться, то я би підставив під сумнів твої "чітки" спогади. Але я й так це з самого початку зробив.

Буди проросійським до війни це не те й саме, що звинувачувати або, навіть, підозрювати людей у можливому навідництві ворожих ракет.
Якщо ви цього не розумієте, то біда...
Ну шо валера как адаптация? Нашел уже немецкоговорящих друзей, хороших знакомых или как и все русские тут - "общаюсь со своими, немцы мне не нужны"? Судя по тому как часто ты тут пишешь все именно так...
 
Всем привет🙋 бля, умерла веточка..🥺
Скучаю за многими..
Читаю, и аж больно читать..
Насчёт того что чел может переобуться, и из ватана стать нормальным, так быть не может. Вату из головы не выведешь и не выжжешь никак, увы..
 
Всем привет🙋 бля, умерла веточка..🥺
Скучаю за многими..
Читаю, и аж больно читать..
Насчёт того что чел может переобуться, и из ватана стать нормальным, так быть не может. Вату из головы не выведешь и не выжжешь никак, увы..

Чому? Іноді таке буває, у мене знайомий після прильотів по будинку та по авто змінив свою точку зору. До цього був трохи ватним.
 
Чому? Іноді таке буває, у мене знайомий після прильотів по будинку та по авто змінив свою точку зору. До цього був трохи ватним.
Есть у меня такой знакомый. В марте прозрел и переобулся, вроде как, после первых прилётов. И даже подтвердил то что он переобулся.
Но нет, через пару месяцев ватная риторика вылезла обратно. Кто ватой был, тот ей и останется. В голове, сам для себя, так точно
 
Есть у меня такой знакомый. В марте прозрел и переобулся, вроде как, после первых прилётов. И даже подтвердил то что он переобулся.
Но нет, через пару месяцев ватная риторика вылезла обратно. Кто ватой был, тот ей и останется. В голове, сам для себя, так точно
Може і так, подивимось.
 
В данное время, ватка затаилась, и старается не афишировать свои убеждения. Просто тихонечко ждёт рюске мир.
Лесдер зайшов, і в двух словах красиво і головне доступно розстелив. талант, хулє:клас:
Нема у мене бажання комусь шось доводити. Як казав дон-дон: "кто понял тот поймет"
 
Назад
Зверху Знизу