Обновки

Re: Обновки

гермашка же посасывает у хуйла, может не пустила или что нить зачудила...
х.з.

Нет, потому что форма Земли. Вот почему этот прямо не летит например через всю европу?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Обновки

А зря.

Помнится мне, что на чеках из Харьковских супермаркетов часто какие-то мутные ЧП, и чуть ли не разные на каждой кассе.

плохо помнится, ниразу такого не видел, а чеки смотрю внимательно
 
Re: Обновки

Нет, потому что форма Земли. Вот почему этот прямо не летит например через всю европу?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

возьми в руки глобус, там таки условно ближе через гермашку
 
Re: Обновки

Ну лететь по Европе надо запрашивать разрешение всех стран, а так вдоль моря только Дания и Польша так что норм все, зрады нет.
 
Re: Обновки

Нет, потому что форма Земли. Вот почему этот прямо не летит например через всю европу?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Ти шо, земля ж пласка. :D
Експерти до речі проїбали два інших цікавих британських літака, що трохи покошмарили кацапів :)
 
Re: Обновки

Та нє. Я не про це, хоча, і тут заперечити нема чого.

Просто хаятт знаходиться в тому ж кварталі, шо й печсуд, тільки на протилежному боці.

Поважні пацани можуть сі дозволити елітні місця
 
Re: Обновки

Було, було. Я теж звертав увагу. То ти не пам’ятаєш, ну і фактор твого пиздежу ніхто не скасовував.

Ну значит дали им по шапке и они прекратили это безобразие. Знаю двух работников АТБ и там ни о каких флпшниках речь не идет.

ЗЫ ты снова не тебе направленные посты комментируешь, не надоело?
 
Re: Обновки

Нет, потому что форма Земли. Вот почему этот прямо не летит например через всю европу?
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
А
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
как раз летит. С гражданскими там врядли какая-то особая хитрость, скорее погода или направление ветра на маршруте, чтоб топливо съекономить.

А то что вот этот нарезает над Харьковской и Днепровской областями это уже гораздо интересней.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Обновки

А
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
как раз летит. С гражданскими там врядли какая-то особая хитрость, скорее погода или направление ветра на маршруте, чтоб топливо съекономить.

Та да, скорее всего что погода
 
Re: Обновки

Знаю двух работников АТБ и там ни о каких флпшниках речь не идет.

Ну, касир і охоронець в атб біля будинку твоєї тещі звісно що в курсі всіх нюансів.
Картинка просто так. Це просто балкон, котрий приватна особа самовільно розширила
8cc6f3d220279ff9a631155.jpg
 
Re: Обновки

Рост я пам’ятаю точно, було таке. Таргета вже нема хз скільки, так шо можу помилитися. Атб здається теж так, не скажу напевне. Я там майже не купую.

Рост зараз вже пише ТОВ Пілот.

Ще радують імпортери на товарах супермаркетів з серії: ТОВ Срака Ентерпрайз, м.Харків, вулиця Сидора Залупенка 14 кв 88

Все чітко, реально відома велика контора :D
 
Re: Обновки

Ще радують імпортери на товарах супермаркетів з серії: ТОВ Срака Ентерпрайз, м.Харків, вулиця Сидора Залупенка 14 кв 88

Все чітко, реально відома велика контора :D

Любитель вентиляторов?
 
Re: Обновки

А
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
как раз летит. С гражданскими там врядли какая-то особая хитрость, скорее погода или направление ветра на маршруте, чтоб топливо съекономить.

А то что вот этот нарезает над Харьковской и Днепровской областями это уже гораздо интересней.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

он не один

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Обновки

А
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
как раз летит. С гражданскими там врядли какая-то особая хитрость, скорее погода или направление ветра на маршруте, чтоб топливо съекономить.

А то что вот этот нарезает над Харьковской и Днепровской областями это уже гораздо интересней.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ну стопуд прям как с Кадаффи в 86 - тоже форма земли ортодромия :рл:
 
Re: Обновки

А то что вот этот нарезает над Харьковской и Днепровской областями это уже гораздо интересней.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ахереть, это не разведчик..
Boeing E-8 Joint STARS — самолёт боевого управления и целеуказания..
По краю чего мы блин ходим..
 
Re: Обновки

А без цього підсвічника ми ходили волошковим полем, да?

Конечно! Это проклятые пиндосы нагнетаю обстановку !
Летают тут своими самолетами, распыляют наверное что то ! :D
 
Re: Обновки

Ахереть, это не разведчик..
Boeing E-8 Joint STARS — самолёт боевого управления и целеуказания..
По краю чего мы блин ходим..

:незнаю:

27 грудня 2021 року Сполучені Штати вперше відправили до України, для спостереження вздовж окупованих території, літак бойового управління та цілевказівки E-8 Joint Stars[1].

Розвідувальний Boeing E-8C Повітряних сил США піднявся в небо з авіабази Рамштайн, що у Німеччині, подолав повітряний простір Європи та направився до України[1].

Пролетівши від західного кордону нашої держави, над північними та центральними областями, літак приступив до виконання свого розвідувального завдання на південь від Харкова у напрямку окупованого Донбасу[1].
 
Назад
Зверху Знизу