Обновки

Віддайте кермо автівки прибиральниці!Вона єдина,хто ще не керував!Я не згоден з великим вождем пролетар"яту.Не кожна кухарка здібна керувати країною.


__________________

ну что за бред???
он что один идет?
идет команда.
будут и специалисты...а тех, что не будет - научатся.

Скажи мне, КАКОЙ СУКА ТОЛК, от того что ЭТИ ВСЕ с высшими образованиями..., с опытом работы....
да в пизду их опыт работы.
 
Щось мені підказує,що це біда не тільки нашої неньки.Навіть дуже розвинені країни,на жаль не можуть викорчувати цю гидоту.

Согласен, но есть страны где этого на порядок меньше. Вот кто из кандидатов готов реально, а не на словах, двигаться в их направлении это вопрос.
 
есть страны где этого на порядок меньше.
Так,отут тихенько,без емоцій.Але ж ми,як самостіна країна живемо тільки 5 років.За 5 років треба виправити помилки "папередніків"та навіть хоч щось зробити.Ну,таки ж щось путьне робиться?
 
:D:клас: Турчинов,єдиний,хто виступив в Раді за спротив і застосування зброї проти агресорів.Але ж навіть старі люди розуміють,що воювати було нікому і нічим.Не?:незнаю:

При всій повазі до тебе маю власну думку.
Нічого не заважало поставити дві дивизії у Керчі та Бахчисараї, та "ввічливих зелених громадян" тупо не пускати, без бойових дій.
Але цього не було зроблено. Тільки небритий ебач його на екрані "Україна є недоторканою!"

Да війскові зробили більше, марш мужніх хлопців на аеродромі в Севастополі, або морякі, які зіпсували корабель щоб не давати москалякам майно. Ото- Герої.:yahoo:
 
При всій повазі до тебе маю власну думку.
Нічого не заважало поставити дві дивизії у Керчі та Бахчисараї, та "ввічливих зелених громадян" тупо не пускати, без бойових дій.
Але цього не було зроблено. Тільки небритий ебач його на екрані "Україна є недоторканою!"

Да війскові зробили більше, марш мужніх хлопців на аеродромі в Севастополі, або морякі, які зіпсували корабель щоб не давати москалякам майно. Ото- Герої.:yahoo:
:рл: Ти в армії служив?
 
ну что за бред???
он что один идет?
идет команда.
будут и специалисты...а тех, что не будет - научатся.

Скажи мне, КАКОЙ СУКА ТОЛК, от того что ЭТИ ВСЕ с высшими образованиями..., с опытом работы....
да в пизду их опыт работы.

Давай будем честными. Реально рулить будет команда Коломойского. тоже не айс, но есть шанс что будет по другому. Не знаю как- но по другому.

Юля-нельзя.
Порошенко- не хочу.
Еого еще предложить? Смешко, Ляшко?:незнаю:
 
Оновлююсь:

f7cbgj.png
 
Люди страждатимуть завжди. Або ті, або інші. Але ж ти , говорячи про людей, маєш на увазі шлунок.
В Білорусі люди з повними шлунками, вони не страждають. Правда, самої Білорусі вже нема, та то дрібниці.

Але цього не зрозуміти шлункомислячим, які й тягнуть країну постійно в якусь жопу. То Кучма, то Янукович, тепер Говноанєклоун.

Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний.
(с)

Ну вот, новая пошла волна, жжоте. У нас вроде не закрыта граница, у Беларуси тоже. Кому не нравится жрать но без свободы - можно поехать в Польшу или Прибалтику.
 
При всій повазі до тебе маю власну думку.
Нічого не заважало поставити дві дивизії у Керчі та Бахчисараї, та "ввічливих зелених громадян" тупо не пускати, без бойових дій.
Але цього не було зроблено. Тільки небритий ебач його на екрані "Україна є недоторканою!"

Да війскові зробили більше, марш мужніх хлопців на аеродромі в Севастополі, або морякі, які зіпсували корабель щоб не давати москалякам майно. Ото- Герої.:yahoo:

Я зустрічав лише одну людину що краще за тебе розуміється на військовій справі. Ім'я не запам'ятав. Проте на зеленому Ланосі відвозив мене з бані додому.
 
В двух словах про електорат Зєлєнского:






:підстолом:

Нє, таке бидло нам у владі не потрібно. Крутітє барабан, ви банкрот (ц).

От чего будете страховаться:
Вращал барабан-не попал ни на один сектор?
Назвал все буквы- не смог отгадать слово?
Знал слово- не смог назвать ни одной буквы?
 
Ну вот, новая пошла волна, жжоте. У нас вроде не закрыта граница, у Беларуси тоже. Кому не нравится жрать но без свободы - можно поехать в Польшу или Прибалтику.

Так это и происходит.
Два толковых сотрудника уехало : в Польшу и Чехию.
А быдло-остается.
 
Назад
Зверху Знизу