Обновки

Сцуко,как же теперь хф пользоваться? Взрыв мозга
Наверное буду жить без него
 
По друге - смак, це поняття абстрактне. Комусь подобається синій колір, комусь червоний.
По третє - оце червоне непорозуміння на колесиках

за фотку їжу дууууже дякую. я не їв домашньої їжі 360 днів
Ну ти ж сам почав про смаки.
Так, на фронт їй неможна, тут ти правий.
Вибач, я не знав про те, ти не казав нам.
 
Только у меня пропали доки на авто в дии?
 
Те, що ти захищаєш країну - я знаю. Але те, що ти не їв нормально вже рік - я гадки не мав.
А и действительно. В окопах по расписанию завтрак-обед-ужин, свинина в ананасах с шашлыками и стейками и обзяательно смузи.
 
Сир з хробаками? Це як?
Я полюбляю качку з рисом, овочами та смачним соусом, наприклад.
Всі ми різні.

Переглянути вкладення 13223192 Переглянути вкладення 13223194
Ну ти ж в курсі, що в Німеччині офіційно дозволили додавати комах у їжу?

П.С. Нащо ти запостив хрючєво з німецько - азійської їдальні?
 
Фу, який несмак:D
Оці чорнобілі диски зараз в моді, і я не розумію чому. Їх завжди називали армян-тюнінг, чи негро-тюнінг (в залежності від місцевості де я був)
А потім вони чомусь почали ставитись на нові машини з салона (багато ВАГів з такими ідуть:ганьба:)
Не здивуюсь якщо в моду знову увійдуть "арбузи"

Переглянути вкладення 13223170
Чот привстал, аж
 
Ну ти ж в курсі, що в Німеччині офіційно дозволили додавати комах у їжу?

П.С. Нащо ти запостив хрючєво з німецько - азійської їдальні?
Потому что у самой Германии как оказалось из еды это сосиски, шницель, пиво, брецель, и всякие салаты типа вурст, картофельного. Ну и из интересного это метт, сырой фарш на бутерброде. Короче набор блюд на кухню не тянет и везде уксус добавляют что есть невозможно...

ЗЫ еще и один немец рассказывал что видел как шницель готовый из супермаркета разогревали в качестве приготовленного в кафе за много денег.
 
Потому что у самой Германии как оказалось из еды это сосиски, шницель, пиво, брецель, и всякие салаты типа вурст, картофельного.
Донер забув! А так згоден, знайома німка так і не змогла розповісти що цікавого з місцевої кухні можна скуштувати.

Ну и из интересного это метт, сырой фарш на бутерброде.
:буе:

ЗЫ еще и один немец рассказывал что видел как шницель готовый из супермаркета разогревали в качестве приготовленного в кафе за много денег.
Не думаю, що це масове явище. Але місцеві заклади взагалі не цікаві. Їжа ніяка, інтер'єр та обслуговування відсутні як клас.
 
Донер забув! А так згоден, знайома німка так і не змогла розповісти що цікавого з місцевої кухні можна скуштувати.


:буе:


Не думаю, що це масове явище. Але місцеві заклади взагалі не цікаві. Їжа ніяка, інтер'єр та обслуговування відсутні як клас.

Ну и зря, тартар наверняка ел. Тот фарш чем то обработан, так что ничего так.

Есть анекдот про Германию. Почему немцы так рано ложиться? Потому что во сне намного интереснее. Но при этом всем есть куча положительных сторон Германии - состояние природы, дороги, исторические центры в любом самом небольшом городке, замки.
 
Ну и зря, тартар наверняка ел. Тот фарш чем то обработан, так что ничего так.
Тартар також не моє.

Есть анекдот про Германию. Почему немцы так рано ложиться? Потому что во сне намного интереснее
Чув, згоден.

Но при этом всем есть куча положительных сторон Германии - состояние природы, дороги, исторические центры в любом самом небольшом городке
Я пару тижнів знову тут. Місцями асфальт зійшов зі снігом. Стан деяких доріг не сильно відрізняється від наших до початку »великого будівництва». Ями з гострими краями, куди ліпше не потрапляти, колеї.

Також катаю регуляртно в одне містечко, де концентрація місцевих бюрократів - там взагалі не бачив нормального асфальту. Латка на латці, усе косе-криве. В Харкові такої хєрні не було. Ідеальний стан німецьких доріг це міф.

Історичні центри прикольні коли приїхав у відпустку. А коли деякий час тут провів, то їх вже не сприймаєш. Тим паче що вони всі однакові.
Природа дуже »рафінована», тому також не цікава.

Після Франції не вражають. Там є туристичне містечко Sarlat, в тому регіоні щось біля 1000 середньовічних замків у різному стані.
 
Тартар також не моє.


Чув, згоден.


Я пару тижнів знову тут. Місцями асфальт зійшов зі снігом. Стан деяких доріг не сильно відрізняється від наших до початку »великого будівництва». Ями з гострими краями, куди ліпше не потрапляти, колеї.

Також катаю регуляртно в одне містечко, де концентрація місцевих бюрократів - там взагалі не бачив нормального асфальту. Латка на латці, усе косе-криве. В Харкові такої хєрні не було. Ідеальний стан німецьких доріг це міф.

Історичні центри прикольні коли приїхав у відпустку. А коли деякий час тут провів, то їх вже не сприймаєш. Тим паче що вони всі однакові.
Природа дуже »рафінована», тому також не цікава.


Після Франції не вражають. Там є туристичне містечко Sarlat, в тому регіоні щось біля 1000 середньовічних замків у різному стані.
У нас ничего такого не заметил, латки только на двух участках заметил. А я каждую неделю катаюсь больше 100 км в разные стороны. Но у нас тут и автобанов нет ближе 50 км, все автодороги для автомобиля, местного значения. Гугл куда не заведет в самую жопу мира - никаких проблем нет, ровный асфальт. Может от региона зависит? Замки почти все исследовал в зоне 50 км. Супер, но во Франции не был, спорить не буду. Но природа топ, в любом участке на любую реку посмотришь - прозрачная...
 
Есть анекдот про Германию. Почему немцы так рано ложиться? Потому что во сне намного интереснее.
Еда невкусная, жить скучно, зачем же себя так мучить...Тем более что сейчас для украинцев почти все западные страны открыты.
 
Еда невкусная, жить скучно, зачем же себя так мучить...Тем более что сейчас для украинцев почти все западные страны открыты.
Наверно потому что есть куча других факторов, которые перевешивают негативные. И я не жалуюсь, а констатирую факт и мы тут не мучаемся. Но и идеального мира, который нам тут описывает валера который год тоже нет в Германии. ЗЫ и мы вроде тут не в туристической поездке, чтобы жаловаться на невкусную еду в ресторанах.
 
Назад
Зверху Знизу