О переходе на подножный корм

Делал по этому рецепту. Уксус использовал
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
о, всё остальное как в видео. Получилось вкусно.

 
Делал по этому рецепту. Уксус использовал
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
о, всё остальное как в видео. Получилось вкусно.


Спасибо. Попробую
 
Друзи, може у кого-то лишний участок есть, который не востребован, но требует присмотра?) С возможностью садить свои растения (не деревья). Рядом с транспортом и городом, в любом направлении, которое не ведёт к фронту и русне.
 
Друзи, може у кого-то лишний участок есть, который не востребован, но требует присмотра?) С возможностью садить свои растения (не деревья). Рядом с транспортом и городом, в любом направлении, которое не ведёт к фронту и русне.
Є, але це аж за Мерефою.

Почав садити сьогодні цибулю. Висадив 3 кг (1 Халцедон і 2 грушовки-шалота). Це канєшно повний звиздець, грязюка страшна, а далі буде ще гірше. І саджати ще 3 кг.
Вирішив спробувати українську селекцію замість голландської. Бо Голландія минулого року не порадувала, якесь сміття різнокаліберне прислали, хоча і виросло нормально.

Часник раніше посадили, теж значно більше ніж коли-небудь, під 600 штук.

Все здорове, але все одно протруїв Максимом, саджав під суміш попелу і кальцієвої селітри.

Не дай Бог уродить, що з цим всим будемо робити я хз.
 
Давно ничего не писали((
Назрел вопрос.
Посадка чеснока и лука на зиму. По времени пора, а по погоде вроде рано. Знатоки, что делать?
Пора,мы ещё в двадцатых числах октября посадили ,если даже вылезут стебли чеснока, можно прикрыть опалыми листьями их.в данный момент,чуточку повылазило ,но это не страшно
 
Друзи, може у кого-то лишний участок есть, который не востребован, но требует присмотра?) С возможностью садить свои растения (не деревья). Рядом с транспортом и городом, в любом направлении, которое не ведёт к фронту и русне.
У нас есть почти за даром ,транспорт только электрички,или на своем авто
 
Пора,мы ещё в двадцатых числах октября посадили ,если даже вылезут стебли чеснока, можно прикрыть опалыми листьями их.в данный момент,чуточку повылазило ,но это не страшно
Чеснок посадил, а как лук сажать хз. Мокро, грязно.((
 
Морально готуюся завтра висадити 1.5 кг цибулевої сіянки. Біла, української селекції, "Снігова Королева". Я б і не садив, але замочили в протруйнику і якщо не посадити, воно проросте.
Сусіди ще підігнали кілограм власновирощеної фіолетової. Типу їм важко її садити по грязюці. А мені, походу, просто.

Я в шоці. На середу сильний дощ, після нього будь-які земляні роботи вже будуть не на часі, аж до весни.
 
Киви никто не садил?
 
У нас полно таких участков. От города 3 км. Но их нужно или пройти пешком или маршрутка за 50 грн три раза в день. От круга 45 троллейбуса 4 км.
 
У нас полно таких участков. От города 3 км. Но их нужно или пройти пешком или маршрутка за 50 грн три раза в день. От круга 45 троллейбуса 4 км.
Охренеть,несчастные 3-4км и 50 грн? Зажрался перевозчик,тут в Змиёв 15 грн 5 км,или 20 где то грн
 
Морально готуюся завтра висадити 1.5 кг цибулевої сіянки. Біла, української селекції, "Снігова Королева". Я б і не садив, але замочили в протруйнику і якщо не посадити, воно проросте.
Сусіди ще підігнали кілограм власновирощеної фіолетової. Типу їм важко її садити по грязюці. А мені, походу, просто.

Я в шоці. На середу сильний дощ, після нього будь-які земляні роботи вже будуть не на часі, аж до весни.
Пару років садив озиму цибулю, а потім перестав - не бачу сенсу. На скільки вона дасть врожай раніше ярової? На тиждень. А як вона буде у зберіганні? Погано буде, це цибуля на літо.
Чи для чого ви її використовуєте?
 
Останнє редагування:
У нас полно таких участков. От города 3 км. Но их нужно или пройти пешком или маршрутка за 50 грн три раза в день. От круга 45 троллейбуса 4 км.
В сторону Чугуева детей на природу не повезу)
 
Пару років садив озиму цибулю, а потім перестав - не бачу сенсу. На скільки вона дасть врожай раніше ярової? На тиждень. А як вона буде у зберіганні? Погано буде, це цибуля на літо.
Чи для чого ви її використовуєте?
Зберігається нормально десь до березня-квітня, далі тільки шалот - вона може роками лежати.
Там справа не в тому, що врожай буде раніше, ні, не буде. Тим більше шо я саджаю ранні, середньостиглі і піздньостиглі сорти, щоб мати вже в червні свіжу цибулю.
Вона виростає значно більшою від ярової (головки до 250-350 г в мене були), але це теж не головне. Головна перевага озимої цибулі - те, що з нею не треба їбстися навесні!

Все, висадив всю цибулю, що була. Завтра до дощу притрушу попелом, зарию і це питання закриється майже до травня місяця.
 
Я в процессе обдумывания этой идеи. :) Просто участок мало, я человек который привык на земле зарабатывать, а не просто цветочки.короче, думаю)
Є ще людина з "мобіля" в Липкуватівці. Там і світло є, і воду дають інколи. Маршрутка з Холодної гори їздить. Запитати?
 
1699471110204.png
 
Назад
Зверху Знизу