Новий виток війни Росії проти України 2022 року

Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Власне, шо відбудеться, якщо Росія таки застосує ядерну зброю, не отримає належної відповіді і Україна програє війну?

Власне що відбудеться якщо таки застосує і Росія програє війну?

З чого вони взяли що це гарантія успіху?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

По придністров'ю від, мабуть, єдиної живої людини що в цьому шарить і приймала участь у подіях 92 року


Гауляйтером в чечню!
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Лякачки "Відключим газ", "Кинем ядерну бомбу" уже нікого не вражають.
Більше нічого немає.
Це кінець газового і ядерного шантажа.
Кремль в паніці.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Что значит применит? Кнопку нажмет на пуск? Но в этом случае ее ядерные ракеты будут уничтожены в шахтах не успев вылететь. Ото и усё применение. Ибо США давно держат под контролем каждую пусковую установку. В т.ч. на ядерных пордлодках видя их круглосуточно с помощью лидаров. Как только пойдет сигнал на пуск, автоматом пойдет сигнал на уничтожение ракет.
Было бы по другому, хутин уже давно бы жахнул.

Вони про стратегічні і не заїкаються. Про тактичні тільки. А тактична це 5-10 км зона ураження. Ну уразили - і шо? Всі побігли здаватися?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Но в этом случае ее ядерные ракеты будут уничтожены в шахтах не успев вылететь. Ото и усё применение. Ибо США давно держат под контролем каждую пусковую установку.

Вот тут подробнее, интересно
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Всі підтримали, а баба Яга (Шольц) проти?
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Всі підтримали, а баба Яга (Шольц) проти?

шольц будет сидеть в камере Гесса......в торговом гипермаркет «Кауфланд» (Kaufland) воссоздают интерьер камеры тюрьмы Шпандау в которой сидел Гесс.....Шольца попросили выбрать цвет маслянной краски которой ему покрасить стены:D
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Именно так. Но вчера хутин а сегодня симоньянша дали команду своим пропагандистам запугивать украинцев ядерной бомбой. Надеются таки испугать.

Україну так точно марна справа чимось лякати уже. Ще можна пробувати Євросоюз, але уже теж до дупи дверцята.

Цей головняк шо Путлер сам собі створив тепер сам на нього навалюється в геометричній прогресії.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

с немедленным отказом от кацапского газа
- Изя! Ты не представляешь, как мне повезло. Я живу в Хайфе, у меня свой магазинчик, здесь все наши, погода отличная. Я счастлив.
- Абраша! Как повезло мне! Я живу в Мюнхене, работаю в местном крематории. Ты не поверишь: Я СЖИГАЮ НЕМЦЕВ! И за это мне еще платят!"
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

в ответ прилетит по местонахождению хуйла. Джонсон пообещал(с)

Там мова іде про тактичний. Пониженої потужності. Сама по собі концепція ущербна якщо її перестають боятися. Знищили якийсь населений пункт - і шо бл далі?:незнаю: Уср*тися всім треба чи шо? До цих пір усе мало зворотній ефект якраз. У них у самих нічого після цього пункту далі немає - що далі. А якщо після цього вони все одно зазнають краху, так це взагалі крах в кубі.
 
Re: Новый виток войны России против Украины 2022 года

Там мова іде про тактичний. Пониженої потужності.
да даже "до 50 кт тэ" (спец.бч того же искандера) - это много. Хоть оно и "пониженное" в соотношении с 350 кт тэ или мегатонной. :/

Прилетит-то не по абстрактному жителю нью-джерси, а по моему родному городу :/

Знищили якийсь населений пункт - і шо бл далі
а если одновременно знищать все обл.центры Украины?
 
Назад
Зверху Знизу