Ночные страхи у ребенка (ночные крики) - кто сталкивался с этой проблемой, пожалуйста, поделитесь!

Доброї ночі, вибачте що торбую Вас і вже стільки багато років пройшло. Але скажіть будь-ласка, як у Вас справи? Переросли це Ваша дитина?? Бо в мене така ж сама історія як у Вас. І уже досить довго це мучить кожної ночі. Мені здається що я просто здурію!

доброї ночі!
так! я подивилася скільки років минуло 🤪 можу все вам розповісти особисто
 
Re: Ночные страхи у ребенка (ночные крики) - кто сталкивался с этой проблемой, пожалуйста, поделитесь!

І в мене в сина кожну ніч таке робить, що я скоро здурію. Кричить страшно, кудись тікає, просить допомоги... люди добрі вже сил в мене немає... допоможіть... хто що знає напишіть мені 0635797271 Ольга
 
Re: Ночные страхи у ребенка (ночные крики) - кто сталкивался с этой проблемой, пожалуйста, поделитесь!

Кричить мамочка, папочка, кричав спасіть, кричить буває щось не зрозуміле...не знає як його звати. До тями не завжди приходить. Очі злякані. На ранок нічого не памятає. Сину 10 років. Вже на протязі тижня майже кожну ніч з 12 до 2 ночі в цей час просинається і кричить. І труситься викручується з рук. Сьогодні вночі в кінці просто почав матюкатися малий.
 
Re: Ночные страхи у ребенка (ночные крики) - кто сталкивался с этой проблемой, пожалуйста, поделитесь!

В кого таке було. Прошу напишіть мені
 
Re: Ночные страхи у ребенка (ночные крики) - кто сталкивался с этой проблемой, пожалуйста, поделитесь!

Дитині сняться кошмари. Таке було в мого сина. Підвищена мозкова активність (це діагноз лікарів).
1. Треба домагатися обстежень. Зазвичай перша реакція лікарів: покричить та й перестане. Пам"ятайте: їм все одно, вам не все одно.
2. Приймати ліки лише за рецептами, та ще й читати що вам виписують, консультуватися у інших спеціалістів.
3. Те, що мабуть можна робити самій: не давати наїдатися дитині на ніч, давати заспокійливий чай на вечерю (нам виписували ромашковий).
 
Назад
Зверху Знизу