Німецьке видавництво презентує у Франкфурті книгу про Тимошенко

Статус: Offline
Реєстрація: 12.11.2010
Повідом.: 11071
Німецьке видавництво презентує у Франкфурті книгу про Тимошенко

Німецьке видавництво Edition Ost презентує на міжнародній книжковій виставці у Фракфурті-на-Майні нову книгу Франка Шуманна "Аферистка. Справа Тимошенко".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Треба обов'язково почитати...;)...ось цитата автора книги:
- На Ваш погляд, наскільки хвора Юлія Тимошенко? Яку роль у цій справі відіграють лікарі «Шаріте»?

- На моє запитання, чи дійсно Тимошенко настільки хвора, як нас в цьому запевняють, деякі медики лише зарозуміло посміхалися. Більше вони нічого не казали, посилаючись на лікарську таємницю. Я мав цікаву розмову з головлікарем харківської ЦКЛ Михайлом Афанасьєвим, сердечною і люб'язною людиною, який не дав в образу німецьких лікарів і відмовився від будь-яких політичних коментарів. Тоді я спитав його, чи міг би він уявити ситуацію: німецького в'язня приводять до «Шаріте», але він відмовляється від послуг німецьких лікарів і вимагає українських. Останні летять до Берліна, дають оцінку лікарні, розробляють план лікування, виконання якого є обов'язковим для місцевих медиків. Потім українські фахівці час від часу навідуються до «Шаріте» у супроводі журналістів, перевіряють, чи виконуються їх настанови. На моє запитання Афанасьєв лише відповів, що його фантазія у даному випадку не настільки розвинута.
 
Мабуть ця книга видана німецькою, а переклад буде?
 
Власенко зараз займається перекладом...:D
 
" Свого часу з капіталом у 5 тис. карбованців вона відкрила пункт відеопрокату, а вже через рік під протекцією тодішнього прем'єра Павла Лазаренка очолила державний енергетичний концерн ЄЕСУ, і її капітал зріс до кількох сотень мільйонів доларів. Ви ж не думаєте, що за такий короткий час можна чесно заробити такі гроші? Подібне збагачення досягається завжди злочинними методами. В Україні це відбувалося у 1990-ті роки, коли йшли навіть по трупах. Конкурентів вбивали, як колись на Дикому Заході. Нині, на мій погляд, це намагаються поступово розслідувати і опрацювати юридично. Те, як поводяться з Тимошенко, безумовно є недемократичним! Камери інших ув'язнених виглядають не так розкішно, як її. Жінки в колонії мають працювати й обідають разом у їдальні, тоді як Тимошенко приносять їжу з ресторану. Крім того, вона не працює і її лікують кілька медиків. Та ще й цілий поверх лікарні був спеціально переоблаштований під неї. Це я називаю недемократичним, тому що порушення елементарного принципу рівноправ'я є очевидним."
 
"Жили-были старик да старуха. У старика со старухою было три дочери. Старшую дочь старуха не любила (она была ей падчерица), почасту ее журила, рано будила и всю работу на нее свалила. Девушка скотину поила-кормила, дрова и водицу в избу носила, печку топила, обряды творила, избу мела и все убирала еще до свету; но старуха и тут была недовольна
и на Марфушу ворчала:
«Экая ленивица, экая неряха! И голик-то у нее не у места, и не так-то стоит, и сорно-то в избе».
Девушка молчала и плакала; она всячески старалась мачехе уноровить и дочерям ее услужить; но сёстры, глядя на мать, Марфушу во всем обижали, с нею вздорили и плакать заставляли: то им и любо было! Сами они поздно вставали, приготовленной водицей умывались, чистым полотенцем утирались и за работу садились, когда пообедают. Вот наши девицы росли да росли, стали большими и сделались невестами. Скоро сказка сказывается, не скоро дело делается. Старику жалко было старшей дочери; он любил ее за то, что была послушляная да работящая, никогда не упрямилась, что заставят, то и делала, и ни в чем слова не перекорила; да не знал старик, чем пособить горю. Сам был хил, старуха ворчунья, а дочки ее ленивицы и упрямицы."
 
Тобто, на Ваш погляд, Тимошенко засудили справедливо?

- Я переконаний, що пані Тимошенко збагатилася за рахунок українського народу. Це, безумовно, робили і роблять й інші. Але вона ще й використала своє політичне становище. У демократії політичний мандат означає владу на певний період, завданням якого є розвиток суспільства. В Україні, і не лише там, президенти та прем'єри розглядали державу як свого роду магазин самообслуговування, який використовувався з метою самозбагачення. Екс-прем'єр Лазаренко отримав за це в США дев'ять років ув'язнення, екс-прем'єр Тимошенко в Україні - сім. Доведено, що вони більше думали про власний добробут, аніж про розвиток держави, для чого їх і обирали.
 
Німецьке видавництво Edition Ost презентує на міжнародній книжковій виставці у Фракфурті-на-Майні нову книгу Франка Шуманна "Аферистка. Справа Тимошенко".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Треба обов'язково почитати...;)...ось цитата автора книги:
- На Ваш погляд, наскільки хвора Юлія Тимошенко? Яку роль у цій справі відіграють лікарі «Шаріте»?

- На моє запитання, чи дійсно Тимошенко настільки хвора, як нас в цьому запевняють, деякі медики лише зарозуміло посміхалися. Більше вони нічого не казали, посилаючись на лікарську таємницю. Я мав цікаву розмову з головлікарем харківської ЦКЛ Михайлом Афанасьєвим, сердечною і люб'язною людиною, який не дав в образу німецьких лікарів і відмовився від будь-яких політичних коментарів. Тоді я спитав його, чи міг би він уявити ситуацію: німецького в'язня приводять до «Шаріте», але він відмовляється від послуг німецьких лікарів і вимагає українських. Останні летять до Берліна, дають оцінку лікарні, розробляють план лікування, виконання якого є обов'язковим для місцевих медиків. Потім українські фахівці час від часу навідуються до «Шаріте» у супроводі журналістів, перевіряють, чи виконуються їх настанови. На моє запитання Афанасьєв лише відповів, що його фантазія у даному випадку не настільки розвинута.
Превратили отделение реанимации в цирк шапито. Как же должно быть этот Афанасьев задолбался, не говоря уже о персонале и настоящих пациентах.
 
Ото якись німецький хуй написав книгу про Тимошенко? Та шо він розуміє в Юлі? Я вважаю, шо про Юлю повинин писати справжній майстер художнього слова, найкращий митець України Виктор Федорович Янукович. Цьому невдалому німцю такі гонорари, як в Януковича навідь не снились, одже Віктор Федорович безперечно більш талановитий. Про саме велике лихо нашої неньки повинен писати лише геній. А ніни в нас лише один. І всі знають хто це.
 
Немецкий журналист написал книгу "Аферистка. Дело Тимошенко"

"Один из самых читаемых немецких публицистов Франк Шуман представит в Киеве свою работу, посвященную экс-премьеру Украины Юлии Тимошенко

15 ноября в Киеве известный немецкий журналист Франк Шуман представит украинское издание своей книги "Аферистка. Дело Тимошенко".

В 2012 году Шуман издал две книги, попавшие в топ-10 самых популярных по версии немецкого издания Spiegel. Книгу "Аферистка. Дело Тимошенко" на немецком языке презентовали на книжной выставке во Франкфурте-на-Майне в октябре. Работа считается первой на Западе, где выражен критический взгляд на фигуру известной украинской оппозиционерки.

Шуман беседовал со многими людьми, общавшимися с Тимошенко - психологом, директором больницы, охраной. Лично пообщаться с узницей не удалось. "Все подробности того, о чем Тимошенко думает и что говорит, я ежедневно узнаю из немецких газет. При этом мнение другой стороны в СМИ Германии полностью отсутствует", - отмечает журналист
."
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


И таки что? Шуман проплаченный ПРовский троль? :D
 
франк шуман? это кто вообще такой? :іржач:
"известный публицист" вроде таких упырей как бузина и ростислав ищенко?
 
Краткое изложение книги в доступной форме:

UnyS8xxK_Nw

и вторая серия, послевыборная, заключительная.
wImKHZHdjSQ
 
Останнє редагування:
Лично пообщаться с узницей не удалось. "Все подробности того, о чем Тимошенко думает и что говорит, я ежедневно узнаю из немецких газет.
Один тоже книжечку написал и издал у Эвропах, оказалось сплошной плагиат.


Не читайте до обеда газеты.
— Гм… Да ведь других нет.
— Вот никаких и не читайте. Булгаков.

Мдя, если уже и европейские журналисты осмеливаются такое написать, то плохо дело у бабоньки.

…предлагаю вам взять несколько журналов — в пользу детей Германии! По полтиннику штука!

— Нет, не возьму.
— Но почему вы отказываетесь?
— Не хочу.
— Вы не сочувствуете детям Германии?
— Сочувствую.
— А, полтинника жалко?!
— Нет.
— Так почему же?
— Не хочу.
 
Останнє редагування:
" Свого часу з капіталом у 5 тис. карбованців вона відкрила пункт відеопрокату, а вже через рік під протекцією тодішнього прем'єра Павла Лазаренка очолила державний енергетичний концерн ЄЕСУ, "
А эта лажа из какого труда?:confused:
----
А что , теперь между 1988 (видеопрокат) и 1995 (ЕЭСУ) годом считается как 1 (один) год?:іржач:
Это какой же государственный концерн она возглавила? :eek:
----
Нда, пейсатель еще тот!
 
Німецьке видавництво Edition Ost презентує на міжнародній книжковій виставці у Фракфурті-на-Майні нову книгу Франка Шуманна "Аферистка. Справа Тимошенко".
— Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой?

— У вас все негодяи. Ну что ж — ну, Швондер дал. Чтоб я развивался.
 
— Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой?

— У вас все негодяи. Ну что ж — ну, Швондер дал. Чтоб я развивался.
... В этом диалоге скорее о такой книжке речь идет
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
...
 
... В этом диалоге скорее о такой книжке речь идет
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
...

Крутая ссылка. :клас:
И потом эти люди кого-то пытаются убедить, что с нацистами и фашистами у них ничего общего нет и быть не может. :D
 
Назад
Зверху Знизу