Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

санкции говорите...
 

Вкладення

  • гавно на вентилятор....jpg
    гавно на вентилятор....jpg
    123.4 КБ · Перегляди: 124
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

Он,по ночам валят сигналом с Белгорода т2 ихнее,что ,если пересканировать каналы,то ловит под городом на ура.я не знал что так получается,пока не предупредили соседи.
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

Он,по ночам валят сигналом с Белгорода т2 ихнее,что ,если пересканировать каналы,то ловит под городом на ура.я не знал что так получается,пока не предупредили соседи.
я о спутнике. так торжественнол Зеленский вещал, что наконец то пропоганда рф фсё. я как раз и тему создал.. а тут прошло некоторое время и оно всё на месте... сам охуел..
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

я о спутнике. так торжественнол Зеленский вещал, что наконец то пропоганда рф фсё. я как раз и тему создал.. а тут прошло некоторое время и оно всё на месте... сам охуел..

Свинья говно всегда найдёт :рл:
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

сам считай. ты следующий

Закрию очі і зроблю вигляд, що мене немає. Старий член, а ведеш себе як мала дитина з цим ігнором.
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

На хуй іди прєвєд лаптєногий.
Шо то оборзєлі кацапи останній час

На тобі шапка горить.
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

На тобі шапка горить.

І це висрав проксі-прєвєд червневої реєстрації.
Що тебе привело на хф лаптєногий?
Невже санкції так діють шо ви вже голодуєте в пєдєрасії:незнаю:
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

І це висрав проксі-прєвєд червневої реєстрації.
Що тебе привело на хф лаптєногий?
Невже санкції так діють шо ви вже голодуєте:незнаю:

У тебе параноїдальний психоз.
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

Закрию очі і зроблю вигляд, що мене немає. Старий член, а ведеш себе як мала дитина з цим ігнором.
авжеж... есть чего сказать по теме? нечего? так не еби моск себе и другим. мне это не нравится, когда ебланы просто так хуйню порят- времени жаль..
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

У тебе параноїдальний психоз.
Параноїдальний психоз у твого фюрера Хуйла проксі-прєвєд, а в мене просто нюх гарний на кацапів, хоча ваш сморід навіть ковідний відчує.

ХФ не те місце де ти за свого проканаєш проксік, йшов би ти повз , даремно час витратив на реєстрацію.
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

Параноїдальний психоз у твого фюрера Хуйла проксі-прєвєд, а в мене просто нюх гарний на кацапів, хоча ваш сморід навіть ковідний відчує.

ХФ не те місце де ти за свого проканаєш проксік, йшов би ти повз , даремно час витратив на реєстрацію.

Верещиш як шльондра, якій не заплатили грошей.
 
Re: Не знаю куда писать, и сюда запилю.Суть. все знают что кисель тв и параша 24 вещают со спутников....

Як твоя мамця свиносабака?

Звернись до психіатра, ідіот. Тобі усюди русня здається.
 
Назад
Зверху Знизу