MovieMania 32: Постапокалипсис. Выжить любой ценой

..


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    3
  • Опитування закрито .
Гоните меня, унижайте. Мне правда жаль, что я не знала, что победила в какой-то игре. Никогда больше не ждите меня плииииз, если такое повторится. (Надеюсь не повторится, впрочем).

Вопрос: Интерстеллар формат? Ну технически у них там как раз
жизнь после пиздеца
Земля умирает, что и лежит в фундаменте сюжетной завязки. Но при критическом разборе - от постапа там одна завязка.

Я правда очень плоха в постапе.
12 обезьян /12 Monkeys, Терри Гиллиам, США, 1995
 
Я правда далека от понимания, как некоторым удается эту тематику романтизировать, приукрашивать, превращать сущий кошмар в приключенческую легкую прогулку с пикниками и друзяшками.

Вне игрового конкурса, просто для личного ознакомления при желании
На следующий день (The Day After) 1983
Нити (Threads) 1984
Только для тех, кто способен в черный юмор:
Доктор Стрейнджлав, или Как я перестал бояться и полюбил бомбу (Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb) 1964

Этот малоприятный список можно продолжать, но такой кинематограф не развлекает.
 
Гоните меня, унижайте.
Ну не слід настільки критично відноситись :)

1) по-перше, ця гра МувіМанія, а не КІ. І ти тут можеш виставити трьох кандидатів
2) по-друге, Нити (Threads) 1984 вже заявив Дефілятор
3) по-третє, Інтерстеллар хоча й можна віднести до жанру постапокаліпсису, але все ж - він не чистий постапокаліпсис і більш зсунутий на наукову фантастику. Я не проти нього, але все ж хотілося б чогось більш постапокаліптичного. Особливо з оглядом на те, скільки ще фільмів цього жанру зараз знаходиться поза нашою увагою.
 
Ну не слід настільки критично відноситись
Слiд, бо я ледве не зруйнувала вам ланцюг iгор. Це було дужє нечемно.
Як то сталося, що не виграв Бюрге? :(

3) по-третє, Інтерстеллар хоча й можна віднести до жанру постапокаліпсису, але все ж - він не чистий постапокаліпсис і більш зсунутий на наукову фантастику.
Розумiю вашу позицiю, тому й питала.
 
Ля , вы какие !
Герыч , Зойка , я не понял , игра Герыча , приглашает Зойка:confused::незнаю:
ZЗоя сказав(ла):
cce3jg.gif


приглашаем принять участие в банкете 32-й Мувимании :пиво:

MovieMania 32: Постапокалипсис. Выжить любой ценой

c7fdbc.gif
Зойка , у тебя ГИфковый склад ? :іржач: Где ты ГИфки берешь ?:confused:
 
играю))

но могу тебя сразу озадачить))..
вот такое -



- формат..?? :)


Посмотрел вчера ночером сей шыдэвр.

Как хорошо, что наш Великий и Мудрый Господь изобрёл полосу прокрутки в видеоплеере. :молись:
 
Посмотрел вчера ночером сей шыдэвр.

Как хорошо, что наш Великий и Мудрый Господь изобрёл полосу прокрутки в видеоплеере. :молись:

)) на вкус и цвет. :)
китайщина вообще не всякому хорошо заходит, так что норм. ))
 
замена.

Сквозь снег / Snowpiercer / 설국열차 / Sulguk Yeolcha / 2013
:клас:
Нарешті, я на нього чекав :)

Посмотрел вчера ночером сей шыдэвр.

Как хорошо, что наш Великий и Мудрый Господь изобрёл полосу прокрутки в видеоплеере
Тільки-но закінчив його дивитись. Кнопка прокрутки й мене рятувала :)
 
Разделитель / The Divide / 2011

Послезавтра / The Day After Tomorrow / 2004

Разлом Сан-Андреас / San Andreas / 2015





 
Хорошо, тогда замена
В мене запитання, так як фільм повністю не дивився. Апокаліпсис - це глобальна катастрофа, постапокаліпсис - дія відбувається у світі, котрий пережив глобальну катастрофу (апокаліпсис)

Ось в Розділювачі дії відбуваються після ядерного удару по Нью-Йорку, тобто це таки постапокаліпсис, стовідсотковий.

У Післязавтра відбувається глобальна катастрофа з потеплінням та льодовиковим періодом. І хоча я б його назвав стовідсотковим фільмом-катастрофою, елементи виживання у замерзлому місті там доволі епічні. І є якийсь певний проміжок часу виживання після апокаліпсису. Тому його якось ще можна назвати постапокаліпсисом, хоча акценти фільму розставлені все ж на катастрофі, а не на виживанні у постперіод.

Разлом Сан Андреас взагалі закінчується на спасінні після катастрофи, причому не глобального масштабу, тобто навіть не апокаліптичній. І сцен виживання після апокаліпсису в ньому взагалі немає.

Ось в мене запитання, а чи є сцени виживання після апокаліпсису у фільмі 2012? Хоча б щось, що робить його не фільмом-апокаліпсисом, а фільмом-постапокаліпсисом? Бо я його повністю не дивився, і постапокаліпсису в ньому не помітив.
 
Водний світ / Waterworld / 1995, Geralt
Листоноша / The Postman / 1997, Geralt
Скажений Макс / Mad Max / 1979, Geralt

Сквозь снег / Snowpiercer / 설국열차 / Sulguk Yeolcha / 2013, ZЗоя
Дитя человеческое / Children of Men / 2006, ZЗоя
Книга Илая / The Book of Eli / 2010, ZЗоя

Я легенда / I Am Legend / 2007, Пиранья
Птичий Короб / Bird Box / 2018, Пиранья
Тихое место / A Quiet Place / 2018, Пиранья

Безумный Макс 2: Воин дороги / Mad Max 2: The Road Warrior / 1981, myxmed
Шестиструнный Самурай / Six-String Samurai / 1998, myxmed
9 / 2009, myxmed

Нити / Threads / 1984, дeфилятоp
Пятый сезон / La cinquième saison / 2012, дeфилятоp
Последняя любовь на Земле / Perfect Sense /2011, дeфилятоp

Дорога / The Road / 2009, Mironchik
Безумный Макс: Дорога ярости / Mad Max: Fury Road / 2015, Mironchik
Побег из Нью-Йорка / Escape from New York / 1981, Mironchik

12 обезьян /12 Monkeys / 1995, Nevil

Разделитель / The Divide / 2011, speedy gonzales
Послезавтра / The Day After Tomorrow / 2004, speedy gonzales
2012 / 2012 / 2009, speedy gonzales
 
В мене запитання, так як фільм повністю не дивився. Апокаліпсис - це глобальна катастрофа, постапокаліпсис - дія відбувається у світі, котрий пережив глобальну катастрофу (апокаліпсис)

Ось в Розділювачі дії відбуваються після ядерного удару по Нью-Йорку, тобто це таки постапокаліпсис, стовідсотковий.

У Післязавтра відбувається глобальна катастрофа з потеплінням та льодовиковим періодом. І хоча я б його назвав стовідсотковим фільмом-катастрофою, елементи виживання у замерзлому місті там доволі епічні. І є якийсь певний проміжок часу виживання після апокаліпсису. Тому його якось ще можна назвати постапокаліпсисом, хоча акценти фільму розставлені все ж на катастрофі, а не на виживанні у постперіод.

Разлом Сан Андреас взагалі закінчується на спасінні після катастрофи, причому не глобального масштабу, тобто навіть не апокаліптичній. І сцен виживання після апокаліпсису в ньому взагалі немає.

Ось в мене запитання, а чи є сцени виживання після апокаліпсису у фільмі 2012? Хоча б щось, що робить його не фільмом-апокаліпсисом, а фільмом-постапокаліпсисом? Бо я його повністю не дивився, і постапокаліпсису в ньому не помітив.

Воу. Вот это вопрос.

Буду думать.
 
І я б хотів все ж поговорити з учасниками гри, почути їхню думку. Чи можна назвати ці фільми постапокаліпсисом?

Блуждающая Земля / Liu lang di qiu
Послезавтра / The Day After Tomorrow
Скажений Макс / Mad Max
Побег из Нью-Йорка / Escape from New York

А то в нас тема, як театр одного актору. Сиджу тут, мудрую - формат, не формат. Ромашку розвів. Почути вас хочеться.

По Післязавтра я вже сказав Гонсалесу. Я б його все ж за вуха притягнув до постапокалпсису.

По Землі. Так, це постапокаліпсис. Дія після глобальної катастрофи, елементів постапокаліпсису достатньо. Але, це фільм-апокалипсис. Таки собі ще один апокалипсис після апокалипсису. Тобто - те, але все ж не те.

По Скаженому Максу я не можу не погодитись з Мухом, що це не зовсім постапокаліпсис. Дія фільму відбувається дійсно до того, як все стало постапокаліпсисом. Але у фільмі є атмосфера постапокаліпсису. Та й це перший фільм культової франшизи про Макса.

А до втечі з Нью-Йорку (та що ж це, знову Нью-Йорк) в мене теж запитання. Атмосфера постапокаліпсису є, але фільм начебто не постапокаліптичний. Принаймні мені так підказує моя пам'ять.

Я не тикаю пальцями, не кажу що це все не формат. Ось хочу почути вас, ваше відношення до цих фільмів, до фільмів у нашому списку. Чи можна це називати постапокаліпсисом.

Давайте подискутуємо, спробуємо розібратись?
 
Блуждающая Земля / Liu lang di qiu

По Землі. Так, це постапокаліпсис. Дія після глобальної катастрофи, елементів постапокаліпсису достатньо. Але, це фільм-апокалипсис. Таки собі ще один апокалипсис після апокалипсису. Тобто - те, але все ж не те.
собственно я его не выставляла..ну ок - поменяла
именно потому что постапокалиптикой не считаю.
главным образом потому что это все же фантастика.фантастика))
как объяснить))
натуральности нет. :)
любая постапокалиптика -- это рассуждение на тему
а что было бы если..
потоп. землетрясения. холод. жара. вирусы. голод. еще как то.
что было бы с окружающей средой/землей
что стало бы с людьми/социальными отношениями/обществом

конечно это сюжеты фантастические, но..натуральные. прогнозы что ли))
не могу придумать название.
 
Назад
Зверху Знизу