Мошенники на OLX

Re: Мошенники на OLX

Очередная тварь с OLX подписанная как татьяна и еще на детских товарах. Номер карты 5167 8032 3492 4467 она же 5167803234924467
 
Re: Мошенники на OLX

5168755430953758
5168 7554 3095 3758
Дудник Наталья Валерьевна
natalie96983586
Продает откровенный мусор в описании указывает идеальное состояние
 
Re: Мошенники на OLX

Мошенник на ОЛХ
Лебедь Александр Юрьевич
Делает клоны обьявлений других людей и просит мелкую предоплату
Потом теряеться

Номер карты 4149499373526571 Приватбанк
Номер телефона (возможно неактивный) +380931051357 0931051357
 
Re: Мошенники на OLX

Мошенник (дубль на украинском)
Лебідь Олександр Юрійович

Приватбанк 4149499373526571
 
Re: Мошенники на OLX

Пидарок клоновод мошенник
Лепит клоны чужих обьявлений и просит предоплату
Одни из контактов
0680327659
+380680327659

0931051357
+380931051357
 
Re: Мошенники на OLX

+380934782436

Мошенник на ОЛХ
 
Re: Мошенники на OLX

Кидала!!!
Воробьев Александр Юрьевич
0981545670
г. Днепр

Ник на OLX - Привет всем -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Еще летом прошлого года Воробьев А.Ю. отправил проц по полной предоплате и посылка была утеряна Укрпочтой (проц покупался у другого человека, но отправляло это чучело от своего имени, это подтверждается отправной квитанцией). После заявления о розыске, компенсация за посылку в конце октября была выплачена отправителю, т.е. Воробьеву А.Ю. (его реквизиты указывались в заявлении), об этом имеется официальное уведомление от Укрпочты. Но деньги за ранее оплаченный проц это тело до сих пор так и не вернуло - поначалу рассказывал, что у него закончился срок карты и надо идти в отделение, чтоб проверить, зашли ли деньги на счет, а потом и вовсе заблокировал номера.
 
Re: Мошенники на OLX

0944917206 Телефон, с которого звонят , как покупатель с ОЛХ, и потом пытается развести, что-б снять денежку с вашей карты.
 
Re: Мошенники на OLX

Одесса Николай 073-517-17-57 Продаёт несуществующий айфон с предоплатой 200 грн, высылает все фото, но после предоплаты всё блокирует. Номер его карты 4149-4993-8710-0710 Вот ещё серийный номер Iphone 13 Pro imai 352203774188662
 
Re: Мошенники на OLX

0958273949, Черлат Мариус Игоревич, Черновцы. 5167985661439240 Ощадбанк. Продажа заведомо неисправного товара. На сообщения и телефонные звонки не отвечает.
 
+380997302250. Свидло Игорь Владимирович. Продавал на OLX две планки памяти по 8 GB. В реальности прислал 2 планки по 2 Гига. Причем наклейки на них переклеены - на них написано 8 Gb. Так что это не ошибка а осознанное мошенничество. На OLX было написано что он из Глобино Полтавской области.
 
кто в курсе, что это за лабуда с бесплатной доставкой от укрпочты через оликс доставку? в чём подвох? достали все уже с этой халявой... но чую всеми фибрами, что подстава тут какая то, бесплатного ничего не бывает в этой жизни.
 
ппц, черговий світовий заговор?
Грошей же не просять - яка тобі різниця чому та як? Везуть же.

Так, возять безкоштовно, дуже давно возять. З початку було на пів року( чи якийсь другий термін), а потім платно - типо акція для початку, щоб втягнутись. З джастіном теж було так само.
Але потім ще раз, і ще такі безкоштовні терміни з'являлись. Зараз безкоштовно, давненько.
Може укрпошта юзерів намагається перетягнути, може олх таким чином свої продажі підвищує( комісія олх оптову ціну пошти перекриває). А скоріш за все одразу й те, й те.



Будеш брати - спитай в продавця спочатку чи відправить він укрпоштою. Бо може поставили автоматом всі варіанти, але по факту нп лише відправляють.
Хоча зараз такого мало - всі вже звикли до укрпошти та що вона норм працює. Коли починалось, то реально ніхто нею слати не хотів.
З києва два дня замість одно дня нп, зі львова 3-4 відповідно, а далі від відділення залежить. В моєму норм тітки, видача окремо від відправки та тим паче оплати комуналки/пенсії.

Чув, що посилки вже по коду з смс видають без доків. Я хз, мені взагалі просто так віддають бо я там частий гість. Хоча з дією доки давно проблемою перестали бути.
 
Останнє редагування:
Не всіх кацапів з Харкова повибивали
будьте акарутні з
Карпов Олексій Миколайович смт малинівка
09776696575
Вислав мені непровірену плату для ксяомі - я її провірив показав дефекти йому і повернув а кошти він морозиться повертати.
Падає на те що яйому камеру поміняв ...
тож не рекомендую дану особу для співпраці.
 
ппц, черговий світовий заговор?
Грошей же не просять - яка тобі різниця чому та як? Везуть же.

Так, возять безкоштовно, дуже давно возять. З початку було на пів року( чи якийсь другий термін), а потім платно - типо акція для початку, щоб втягнутись. З джастіном теж було так само.
Але потім ще раз, і ще такі безкоштовні терміни з'являлись. Зараз безкоштовно, давненько.
Може укрпошта юзерів намагається перетягнути, може олх таким чином свої продажі підвищує( комісія олх оптову ціну пошти перекриває). А скоріш за все одразу й те, й те.



Будеш брати - спитай в продавця спочатку чи відправить він укрпоштою. Бо може поставили автоматом всі варіанти, але по факту нп лише відправляють.
Хоча зараз такого мало - всі вже звикли до укрпошти та що вона норм працює. Коли починалось, то реально ніхто нею слати не хотів.
З києва два дня замість одно дня нп, зі львова 3-4 відповідно, а далі від відділення залежить. В моєму норм тітки, видача окремо від відправки та тим паче оплати комуналки/пенсії.

Чув, що посилки вже по коду з смс видають без доків. Я хз, мені взагалі просто так віддають бо я там частий гість. Хоча з дією доки давно проблемою перестали бути.
почитай отзывы...
никакого заговора тут нет, просто эта услуга была сделана для заманывания покупателей на сайт ол-икс, мол какой охуенный сайт , там даже бесплатно возят посылки и безопасно покупать и по итогу только им она и выгодна, для продавца это сплошной геморой, всё через жопу сделано сайтом оликс, как обычно...
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
навіщо мені читати відгуки, якщо я сам цим користуюсь? Це пречудова послуга та без неї я ніфіга не буду купувати/продавати. Ну якщо лише мені відправлять без передоплати чи закинуть передоплату повну за мій товар - щоб в мене ризиків не було. Хоча інша сторона логічно теж ризики нести не схоче - для того воно й потрібно.
Да й навіть так впадлу - бо треба ото номер картки йти копіювати, відсилати. Не хочу я цього.

Почитав таки відгуки - дебільні відгуки від дебілів, як і очікувалось. Не захотів продавець укрпоштою слати - ну буває, я це описував вище. Втратили посилку - теж буває інколи, але олх тут до чого? Затрималась посилка. Ну й так далі.
 
Почитав таки відгуки - дебільні відгуки від дебілів, як і очікувалось.
все дебилы, больше 50 человек, один ты Дартоньян.... удачи тебе тогда
ниже отзывы конкретно про лох доставку... тоже от дебилов, да?
 
Останнє редагування:
теж буває інколи, але олх тут до чого? Затрималась посилка. Ну й так далі.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

https://www.***********/images/noavatar.gifГость12 ноября, 2022 год
Деньги не пришли по олх доставке,дозвониться не реально.Как получить деньги за сделку на карту……………………….


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

https://www.***********/images/noavatar.gifГость10 августа, 2022 год
Вчера столкнулся с так называемой БЕСПЛАТНОЙ ДОСТАВКОЙ ОЛХ. Мало того что с меня как с продавца принудительно содрали 40 грн так ещё и в отделении 61 г.Запорожья за упаковку в плёнку коробки взяли 12 грн. Хотя я говорил что коробка не требует упаковки так как достаточно прочная. Думал что на Новой почте разъяснят ситуацию по снятию денег за принудительное снятия денег, но мне сказали обращаться к олх. Хотя на олх чётко было написано, что 40 грн взимается за надёжную доставку. Помимо этого в чеке который мне выдали на почте было сказано: доставку сплачуе отримувач 76 грн. Вопрос, в чем тогда заключаеися эта так называемая акция? Что в ней бесплатного? Я так думаю это обычный сговор новой почты и олх.
Р.S. Чуть более месяца назад отправлял аналогичную посылку олх доставкой и такого небыло.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

https://www.***********/images/noavatar.gifvladbond85@gmail.com4 августа, 2022 год
Добрый день!
Ребята ОЛХ доставка сейчас для продавцов не актуальна вообще,для клиентов это выгодно супер,можно посмотреть отказаться или вообще не прийти,и никто никакого риска.
Я на ОЛХ продаю уже четыре года,на данный момент с февраля отправляю только по предоплате, тем кому нужно те курят..
А хитро умные покупатели .. лесом..
Достоинства:
  1. Для продавцов их нет
Недостатки:
  1. Потеря времени и денег - для продавцов..


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

https://www.***********/images/noavatar.gifНаталія3 августа, 2022 год
Продала товар з ОЛХ доставка через Нову Пошту. Недобросовісний покупець товар не забрав. Товар мені повернули, але змусили заплатити 204 грн. , буцім-то неправильно вказана вага. Вони (Нова Пошта) вказують не фактичну, а об'ємну вагу. Я сплатила не тільки за різницю в вазі, але і за зворотне повернення товару. Це ВЕЛИКЕ ШАХРАЙСТВО.

Цей же товар я знову продала з ОЛХ доставка через Нову Пошту. Доставка при цьому склала 101 грн. + 40 грн., де 40 грн. за об'ємну вагу. То за що з мене, у першому випадку, взяли 204 грн.?
Декларується безкоштовне повернення товару покупцеві.

НОВА ПОШТА та ОЛХ - ШАХРАЇ.
Достоинства:
  1. НЕМАЄ.
Недостатки:
  1. Ніякого безкоштовного повернення товару при ОЛХ доставці не існує - ЦЕ БРЕХНЯ.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

https://www.***********/images/noavatar.gifМакс27 июля, 2022 год
В цей непростий час сервіс ОЛХ вирішив "побрити" всіх продавців, і провести чудо "БЕЗКОШТОВНУ АКЦІЮ НА ДОСТАВКУ" за власний рахунок продавців, знімаючи комісію в 40грн при продажі через Доставку ОЛХ.
Але як "гарно" вони це зробили, ви тільки послухайте: Для покупців акція називається "БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА" і ні слова про те що за доставку ПРИМУСОВО сплачує продавець ( і відключити цю послугу змоги немає)
Менеджер по корпоративному розвитку ОЛХ (чи хто там цим займається в них) напевно раніше працював у фіскальних органах, це без сумніву)
Недостатки:
  1. Примусово і нечесно здирають кошти на проведення своєї "БЕЗКОШТОВНОЇ" "АКЦІЇ" з продавців
 
Назад
Зверху Знизу