Лікар національної команди України з футболу Антон Худаєв помер від COVID-19 у віці 48 років.

Звісно, що відкриють. На місяць.
Аби потім мати солідний аргумент намалювати роздуту статистику "найнебезпечнішої хвороби" всіх часів і народів та на її основі заїбашити жорсткий карантин

Зачем?
 
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ну, это Вы так пошутили?? Только заголовки читаете??
смогут пойти дети из тех регионов, которые отвечают критериям МОЗ. Школы не откроют только в регионах «красной» зоны.
А какой будет красная зона в сентябре никто не знает..
 
Виключно одні плюси для влади.
Так як провалюється вона по всіх напрямках - в економічному, у військовому, у зовнішньому. Введення жорсткого карантину унеможливить протести невдоволених діями чи радше недіями влади.
Економічне провалля теж можна буде списати на спалах вороновірусу, внаслідок якого ужорсточили б карантин.
Про підпорядкованість влади української, як зрештою і більшості країн, довгодомінуючим економічним угрупуванням, визначаючим напрямок розвитку світу, я вже й не кажу. Що сказали - те Київ й робитиме.
А режисери всесвітньої вистави "Короновірус" вже оголосили про вихід на осінь нового сезону вистави під назвою "Короновірус: друга хвиля".

Не знаю, что им там выгодно, а я вон 14 тыс. помощи от государства получил из за этого карантина.
 
Светлая память замечательному человеку. Слышала про него только хорошее:(
 
Это был наш бесссменный врач Металлиста. Покойся с миром добрый человек, мы будем тебя помнить. :(
 
Замало. Шукайте хто привласнив ще 6 ваших тисяч.
Всі мої знайомі лікарі отримали по 20 тисяч.

Так при чем здесь, я не за это получил. Правда, в итоге в минусе остался все равно. Но, и на том спасибо, могли и не дать.
 
Назад
Зверху Знизу