Кто может сделать или где купить стабилизатор напряжение 12 вольт

нормальний "харвестер" для сонячної батареї
-- мається на увазі MPPT? Ну аж дуже складного нічого нема, ліпив 100 років тому на макетці в аналоговому виконанні, ніби працювало. Але заради 2-х кулерів явно не варто так мучитись ))))) Хоча, в принципі, МК з 10-12 бітовими АЦПшками і 10-розрядним ШІМом дозволив би таке зробити досить лаконічно і з врахуванням ТСових заморочок.
Тільки сам ТС явно таке не потягне, і бажаючих тратити свій час на цю фігню з кулерами навряд чи знайде )))))
 
Все еще в ожидании конкретного предложения с ценой ))
 
Все еще в ожидании конкретного предложения
Народ ще до кінця не з'ясував, що тобі конкретно треба.
От мене, наприклад, зацікавив пунктик
при заходе солнца будет падения напряжения при котором кулер остановится, но тот ток что еще будет присутствовать может его спалить.
Слабо віриться. Є прецеденти?



пс. Обмотку точно не спалить. А от вихід ключиків в активний режим можливий...



ппс.
Просто ставимо лінійний стабілізатор і собачимо відключалку з гістерезисом на 2-х транзисторах.

attachment.jpg


Не знаю, до чого конкретно потрібна тобі така гравіцапа, але підозрюю, що кулери актуальні при сильному сонці, і витягувати при заході/на світанку з СБ останні краплі енергії якимось MPPT нема сенсу.
upd можна LM2940-12 як стабілізатор всунути. Для СБ втрати зайвого вольта-двох напруги несуттєві, бо вони є джерелом струму, а от для бортмережі може щось дати в плані надійності запуску.
 

Вкладення

  • SP_A0826.jpg
    SP_A0826.jpg
    85 КБ · Перегляди: 134
Останнє редагування:
компаратор САх, 555 или мелкочипик с ацп ?
Які переваги порівняно з тим, що я намазюкав? 555 яким боком?



в принципі дозволяє MPPT з мінімальними апаратними затратами організувати )))))
Але хто буде із-за 2-х кулерів над прошивкою сидіти? )))
 
Останнє редагування:
У неё нет пина включения, какой смысл ставить отдельные ключи, дополнительно тратить КПД и просаживать вольтаж если можно взять готовый чип, пускай даже если повергуд лепить на коленке.

в принципі дозволяє MPPT з мінімальними апаратними затратами організувати )))))
Але хто буде із-за 2-х кулерів над прошивкою сидіти? )))
Диджикей - чипы начинаются от 2-3$ уже не помню, т.е. у производителя их можно ещё дешевле взять, ну там туда-сюда с доставкой и пр. Смысл заниматься тем что укрепляет организм.
 
Останнє редагування:
Які переваги порівняно з тим, що я намазюкав?

Никаких преимуществ, просто варианты, у кого что есть под рукой.


Как компаратор со сработкой на 7 В

в принципі дозволяє MPPT з мінімальними апаратними затратами організувати )))))
Але хто буде із-за 2-х кулерів над прошивкою сидіти? )))

Якщо йе час та натхнення (с) :)
Там кучу всего навернуть можно.
 
можно взять готовый чип, пускай даже если повергуд лепить на коленке
Малюй, глянемо.

компаратор со сработкой на 7 В
Якщо мене мій склероз не підводить, там 2 компаратори -- на 1/3 і 2/3 її живлення. Ну тобто можна їй живлення застабілізувати, підтягнути дільниками напруги до порогів, на вихід ключ посадити... Щось забагато геморою...



Таке, чи що?
attachment.jpg
 

Вкладення

  • SP_A0827.jpg
    SP_A0827.jpg
    87.2 КБ · Перегляди: 172
Останнє редагування:
стабилизатор напряжение 12 вольт, для использование от системы электропитания автомобиля и солнечных панелей, записываться будут 2 компьютерных кулера,
Вопрос технически не определен. Какова потребляя мощность? Ведь вопрос просто лишен смысла.

Что это?
 
-- мається на увазі MPPT? Ну аж дуже складного нічого нема, ліпив 100 років тому на макетці в аналоговому виконанні, ніби працювало. Але заради 2-х кулерів явно не варто так мучитись ))))) Хоча, в принципі, МК з 10-12 бітовими АЦПшками і 10-розрядним ШІМом дозволив би таке зробити досить лаконічно і з врахуванням ТСових заморочок.
Тільки сам ТС явно таке не потягне, і бажаючих тратити свій час на цю фігню з кулерами навряд чи знайде )))))

1 мс все зробить, і не треба нічого вигадувати.
 
полторы недели прошло, ау, уже все ТСы разбежались.
lm2731
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, ставим супрессоры, на пин отключения делитель и успокаиваемся, ну будет хлопать и чёрт с ним, нам не ADC питать.
 
Та ж нам ніби треба стабілізувати вниз, а не вгору. І бажано по двох параметрах -- при надлишку енергії тримати 12 на виході, при просіданні СБ -- десь в межах 17-21 (залежно від температури панелі, це для 36-елементної) на вході -- буде примітивна оптимізація. Ну і якщо нема 7 -- рубаємо.
 
А кто его знает, данных по панелям не давалось, в начале вообще предлагал сепик. Собственно для понижающих аналогично можно подобрать участок ВАХ на котором отрубать делителем через пин включения, он устроен как компаратор.
 
Я колись ліпив зарядку АКБ від СБ+інвертор, то ШІМом понижував напругу, і на ~200 гц гойдав ШІМ в межах 1%, потім сигнал з шунта в колі акумулятора чистив синхронним інтегратором, підсилював і обробляв синхронним детектором -- на виході отримував сигнал, пропорційний відхиленню від оптимуму, потім його інтегрував і вертав в ШІМ. При вимкненому інверторі працювало нормально, а з навантаженим на 200 вт інвертором трохи ковбасило від інтерференції ))) Треба було допиляти інвертор до режиму стабільної потужності перетворювача 12->300, щоб 100-герцова пульсація замикалася на 300-вольтову банку, а не лізла в акумулятор. Але перескочили тоді на інші теми, це закинули (((
 
Все еще в ожидании конкретного предложения с ценой ))
Гердтуда поможет. На ней могут предложить готовые стабилизаторы. Только нужно ток знать, или мощность.

трохи ковбасило від інтерференції
Полагаю, дифракция там была? Или десубституция?
 
Я не бачу, що цей клоун недофізик написав, бо він в ігнорі. Скажіть - знову хуйню неймовірну?
 
Да, совершенно верно. Щас тоже в игнор добавлю, заебал.
 
Назад
Зверху Знизу