Коронавирус

Какой вакциной от коронавируса вы привились?

  • Covishield

    Голосів: 16 1.4%
  • Coronavac

    Голосів: 163 14.0%
  • AstraZeneca

    Голосів: 52 4.5%
  • Pfizer

    Голосів: 336 28.8%
  • Johnson & Johnson

    Голосів: 12 1.0%
  • Moderna

    Голосів: 123 10.5%
  • Ещё не сделал прививку от коронавируса

    Голосів: 249 21.4%
  • Делать прививку от коронавируса не буду

    Голосів: 215 18.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1166
У вас не наблюдались раньше проблемы с логикой. Рано или поздно умрут это тождественно утверждению - все равно раньше или позже?

а в каком месте "философское восприятие реальности" стало тождественным "наплевать на всех"?:confused:

В каком месте Вы вообще у меня увидели приводимое Вами отождествление?:confused:
Я так подозреваю, что в моем случае (как и еще в нескольких Ваших ярлыковешаниях в этой теме), Вы общаетесь не с реальным оппонентом, а с какой-то своей не очень удачной фантазией на тему оппонента.
 
да, с той разницей, что инкубационный период длиннее.

Кому-то повезло... кому-то не очень. Соседу с первого подъезда в моём доме не так повезло как тебе. Было 45 ему.
Но спасибо за формирование коллективного иммунитета! Подождём Крокодила. Ваш вклад неоценим!!!
 
да мать же ж Вашу... ну когда до народа дойдет, что умирают в основном НЕ от ковида, а С ковидом, от обострения СВОИХ собственных патологий.

Маска дает больше шансов, что вирус застрянет в верхних дыхательных путях, и не доберется до легких (и не вызовет, окопавшись в легких, жестокий пневмонит)? не смешите!



Прекратите панику нагнетать, короче.
Я вот в свои 60 даже не заметил, что перенес эту "страшную, жуткую, ужасную болезнь". Патологии у меня есть.
Вы так болеете за дедушек и бабушек, которые умрут? Я не умер, порадуйтесь за меня.


зы А вы не задумывались, что введение в медикаментозную кому организма "дедушки-бабушки" - само по себе может этот организм приблизить к его смерти?

60 лет - это не дедушка.
И да, без ковида патологии могут не обостряться годами.
 
В Украине нет дефицита коек для больных коронавирусом. Такое заявление сделал министр здравоохранения Максим Степанов и попросил не верить фейкам, которые быстро распространяются в сети.

"Не верьте фейкам. Ситуация контролируемая", - заявил на брифинге Степанов.

Немчинов зазначив, що Київ залишається в "помаранчевій" зоні, а до "червоної" буде зараховано:

міста Харків та Люботин, Богодухівський, Лозівський та Первомайський райони Харківської області;
 
Перші вакцини від COVID-19: на що можуть розраховувати українці і коли -
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Цитата:"Українці отримають вакцину, але не раніше травня
За інформацією МОЗ, уряд веде перемовини з компаніями Moderna, та Pfizer-BioNTech щодо поставок вакцини в Україну.

За вимогами виробників (договір нерозголошення конфіденційної інформації, ініційований цими компаніями, – ЕП) результати перемовин не можуть бути оголошені публічно, зазначили ЕП в Кабінеті міністрів.

Постачання вакцин до України може здійснюватись трьома шляхами:

✘ за програмою COVAX;

✘ закупівлі за кошти державного бюджету;

✘ комерційні постачання через дистриб'юторську мережу.

"Як повідомляє ВООЗ, вакцини найбільш вірогідно стануть доступними у травні-червні 2021 року. За програмою COVAX гарантовано буде доставлено 20% від кількості населення доз вакцин, а решту вакцин держава буде закуповувати самостійно", – зазначили в уряді.

Максим Степанов повідомив, що перший транш для України становитиме 1,2 млн доз. Загалом же за програмою COVAX ми отримаємо до 8 млн доз, яких вистачить для щеплення 4 мільйонів громадян. Йдеться про отримання препарату компанії Moderna.

"Перш за все, ми плануємо вакцинувати людей з групи ризику: медичних працівників, громадян старших за 65 років і людей з хронічними захворюваннями", –додав Степанов.

Раніше повідомлялось, що для закупівлі вакцини в державному бюджеті 2021 року передбачається до 19,4 млрд грн. Додатково 50 млн євро, які Європейський інвестиційний банк виділив на розвиток муніципальної інфраструктури, Україна перенаправить на купівлю вакцини.

Закуповувати, швидше за все, Україна буде вакцину від Pfizer-BioNTech.

Співрозмовник в уряді повідомив, що минулого тижня президент Володимир Зеленський провів переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель з приводу придбання препарату, одним з розробників якого є саме німецька компанія.

Якщо заявлені для купівлі вакцини кошти будуть повністю виділені, то Україна зможе закупити близько 38 млн доз препарату від Pfizer-BioNTech. Цього вистачить для вакцинації 19 мільйонів громадян.

Найбільш оптимальним рішенням було б отримання українськими фармакомпаніями технології виробництва вакцини проти коронавірусу. "Але зазначені технології є комерційною таємницею компаній-розробників вакцини. Дозволів на їх використання Україна не отримувала", – повідомили в уряді."
 
из моих одноклассников - половины уже нет.....

период полураспада одноклассников = 60 лет

еще через 60 лет всего четверть останется...

интересна логика "топящих за идею". 60 лет - не возраст, но если надо, то и 45 - глубокий старик...
 
Да и у нас тоже.
Ну что такое 60 лет?
мне и в детстве 60-летние люди не казались бабушками и дедушками.
Вот 70+ - дааа.

Але ж ти і вреднааа. Що цікаво, я сам так вважаю, мені 70+...Мені 65, жінка -- ти шо, здуріиив? У 70 - вже нічо не каже...
А мати по телефону, ти чого то город закинув. Я он коріння старої сливи підрубую, з дочкою витягнем сьогодні...
Дочці 65, матері 91р. Батько "пішов" у 94 роки, а то б з матірю сливу корчували б....
 
Але ж ти і вреднааа. Що цікаво, я сам так вважаю, мені 70+...Мені 65, жінка -- ти шо, здуріиив? У 70 - вже нічо не каже...
А мати по телефону, ти чого то город закинув. Я он коріння старої сливи підрубую, з дочкою витягнем сьогодні...
Дочці 65, матері 91р. Батько "пішов" у 94 роки, а то б з матірю сливу корчували б....

По-моему, в союзе браки в 12 лет были запрещены. Или дочь не родная, или как-то рано в вашей семье начинали половую жизнь :D
 
Я вот в свои 60 даже не заметил, что перенес эту "страшную, жуткую, ужасную болезнь". Патологии у меня есть.
Вы так болеете за дедушек и бабушек, которые умрут? Я не умер, порадуйтесь за меня.
Почитайте, интересно.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Систематическая_ошибка_выжившего
 
По-моему, в союзе браки в 12 лет были запрещены. Или дочь не родная, или как-то рано в вашей семье начинали половую жизнь :D

Для туп"я -- матері 91, дочці 65 ....я з 49-го, мати з 29-го, про які 12р?

Щодо масок...Якщо вчені достеменно не знають, " з чим той вірус їдять", робіть за народним "Береженого Бог береже", не залупляйтеся на голому місті: маска -- значить маска, мити руки - значить, мити.
Все інше - "На все воля Божа"
 
Назад
Зверху Знизу