Коронавирус

Какой вакциной от коронавируса вы привились?

  • Covishield

    Голосів: 16 1.4%
  • Coronavac

    Голосів: 163 14.0%
  • AstraZeneca

    Голосів: 52 4.5%
  • Pfizer

    Голосів: 336 28.8%
  • Johnson & Johnson

    Голосів: 12 1.0%
  • Moderna

    Голосів: 123 10.5%
  • Ещё не сделал прививку от коронавируса

    Голосів: 249 21.4%
  • Делать прививку от коронавируса не буду

    Голосів: 215 18.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1166
a60400117d6f57e0e4c585.png
 
Борьба с коронавирусом по-британски: модно, патриотично, недорого.

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
давайте поделимся минимальным набором всего необходимого)чего купить надо
чтоб без лишнего,но нужное
1.крупы 5кг
2.мыло 20шт
консервы 10 купила пока...
мусорн пакеты
яблоки сушеные бананы
 
Франція зафіксувала першу смерть свого громадянина від коронавірусу, а також три нових випадки зараження.

Про це заявило Міністерство охорони здоров'я країни, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на DPA.

Загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу у Франції зросла до 17, а кількість загиблих - до двох.

Останньою жертвою став 60-річний чоловік - перший громадянин Франції, який помер від цієї хвороби. Першою жертвою був 80-річний китайський турист, який помер у середині лютого. Це була перша смерть від нового коронавірусу у Європі.

Як пише Le Figaro, 60-річного чоловіка госпіталізували "у дуже серйозному стані", він помер вночі з вівторка на середу в Парижі.

Другий інфікований пацієнт - 55-річний француз перебуває у важкому стані в реанімації в Ам'єні. Третій - 36-річний чоловік, госпіталізований у Страсбурзі. Він повернувся з Італії і не має серйозних симптомів.
 
хотя тут наверное с нашей медициной на полгода надо запасаться
 
У нас сегодня уже одну школу эвакуировали из-за учительницы которая с подозрением, в Италии была недавно.
 
Третій - 36-річний чоловік, госпіталізований у Страсбурзі. Він повернувся з Італії і не має серйозних симптомів.
От нафіга цього чоловіка госпіталізовувати? Щоб захворіли інші пацієнти клініки та персонал? Якщо не має симптомів - нехай сидить вдома, як при звичайному грипі чи ГРВІ, а про свій стан сповіщає лікаря через Інет чи просто по телефону. Стане погано - тоді вже швидка та в лікарню. Ну вже ж повинно стати зрозумілим, що жорсткі карантинні заходи безсилі стримати цей вірус. Може потрібно вже здоровий глузд ввімкнути? (Якщо він в когось залишився...)
До того ж я, мабуть, чогось не розумію. Ось виявили в когось цей вірус в організмі, але симптомів немає. Яка вірогідність того, що від цієї людини вірус буде передаватися далі? Та чи можна вважати хворою людину без симптомів? Скільки потрібно тримати цю людину під мед. наглядом, щоб можна було сказати, що вона здорова? Чи кожен день потрібно тести робити? Так при такому підході ніяка система охорони здоров'я не впорається.
 
При температуре 37- можно ноги парить? В горчице.
 
Назад
Зверху Знизу