Коронавирус

Какой вакциной от коронавируса вы привились?

  • Covishield

    Голосів: 16 1.4%
  • Coronavac

    Голосів: 163 14.0%
  • AstraZeneca

    Голосів: 52 4.5%
  • Pfizer

    Голосів: 336 28.8%
  • Johnson & Johnson

    Голосів: 12 1.0%
  • Moderna

    Голосів: 123 10.5%
  • Ещё не сделал прививку от коронавируса

    Голосів: 249 21.4%
  • Делать прививку от коронавируса не буду

    Голосів: 215 18.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1166
Но вполне реализуемо, как показывают наблюдения за определенным контингентом.
Вы наблюдайте за контингентом, а я лучше пивка попью, без мордобитий и кровопроливов! Хорошо?:D
:пиво:
 
Человек решил сдать анализ. Обезопасить себя и окружающих. Анализ не взяли. Анализ стоит не копейки. Он в общественном транспорте едет домой за документами, берёт их и снова в лабораторию. От таких действий возможность заразить и заразиться возрастает.

Вы знаете, что уже интернет изобрели довольно давненько?
Я вот, когда думал, где тест делать, заходил на сайты различных лабораторий и читал там условия\цены. Да и вообще, по-идее, в больничку с паспортом нужно ходить.
 
Почему 65 инфицированных за сутки
Жителі Харківщини нехтують карантинними обмеженнями, вважає директорка обласного лабцентру Любов Махота.

Про це вона сказала Суспільному 23 липня, коментуючи новий рекорд за кількістю хворих — 65 випадків за добу.

"Це пов'язане зі свідомістю нашого населення. Оскільки всі стали вважати, що у нас все закінчилось, і не дотримуються ані соціального дистанціювання, ані маскового режиму. Вважає, мабуть, населення, що адаптивний карантин — це не карантин, він не пом'якшений, а скасований взагалі", — сказала Махота.

За її словами, з 65 хворих за добу 26 госпіталізовані.

"65 за минулу добу. З них, є інформація, вже 26 госпіталізовані. Що стосується віку, починаючи з 18 років (1 випадок) і найстарший — 86 років", — сказала вона.

Найбільше нових хворих у Харкові — 51.
 
"
ЗАРАЗ У ХАРКОВІ, В ІНФЕКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ №22, НА ГРАНІ СМЕРТІ ЗНАХОДИТЬСЯ
ХЛОПЕЦЬ, 39 РОКІВ.

Вже три доби він в комі під апаратом ШВЛ.
Так, він інфікований ковідом. Але, знаєте, чому він у комі? Це не ковід. Це піздець і йобана українська медицина!

На тому тижні людина була госпіталізована до 22-ї лікарні з високою температурою, кашлем і діагнозом COVID-19.

Я не знаю, за яким протоколом лікували хлопця, але треба сказати, що до цього в нього були проблеми з тиском. З іншої історії знайомої мені людини, яка в Україні теж перехворіла на ковід, мені відомо, що у нас хворим масово дають плаквеніл, який дуже погано впливає на серцево судинну систему.

Ця людина розказувала мені, що від плакавенілу їй було дуже погано: серце, тахікардія, високий тиск і так далі. Але, саме цю людину доглядали добре і компенсували негативний вплив плакавенілу іншими засобами.

Повторюся, не знаю, чи застосовували у 22-й лікарні плаквеніл, але у хлопця через декілька днів лікування стався важкий інсульт. Але головне скотство відбулося пізніше.

Оскільки у 22-й лікарні з інсультами боротися не можуть, бо вона для цього не придатна, було вирішено перевезти хлопця у яку-небудь профільну лікарню. І тут почалося.

На спеціалізованій швидкій (для заражених ковідом, а не для інсультників і сердечників) його привезли спочатку в одну харківську лікарню. (А питання медичної допомоги при інсульті - це зазвичай питання максимум декількох годин.) Він ще був у свідомості і дихав самостійно.

В цій лікарні хлопця приймати відмовилися, бо... в нього ковід! Ах же ж йобана ма! Вже 4 місяця нам пиздять з екранів, як українські лікарі героїчно і професійно боряться з коронавірусом, а така елементарна хуйня, як підготовлене місце в іншій лікарні для інфікованих на корону, але маючих інше важке захворювання, відсутня! І це Харків, де купа різноманітних, в тому числі, блатних лікарень!

Це, до речі, один з наслідків накрученої ЗМІ та усілякими інформаційними ковідопідарасами паніки - коли у лікарнях обдристане керівництво відмовляється створювати відповідні палати для лікування інфікованих ковідом, які страждають на інші хвороби.

Проте, в нашій історії це ше був не кінець. Після невдачі в першій лікарні, хлопця повезли ще в одну харківську лікарню.
Але там виявилися ще більші медичні "професіонали та герої", а попросту кажучи, кончені підараси

Бо в цій лікарні його теж приймати відмовилися (хоча можливість та умови були.) А знаєте чому? - Тут в мене просто виносить мозок! - Бо хлопець з райцентру області, а це лікарня міська і його треба везти у цей райцентр. Чи треба казати, що в райцентрах нема лікарень, де лікують на ковід і всіх везуть в Харкові, у 22-гу, звідки швидка і превезла хлопця?

Коротше, ніякі вмовляння лікарів швидкої, що людина може ось-ось померти, що в 22-й лікарні йому потрібну допомогу надати не можуть, на лікарів міської лікарні не подіяли. Зовсім.

І сталося те, що й повинно було статися. Блядь. Оскільки ця вакханалія продовжувалася майже цілий день, організм хворого без потрібного медичного втручання практично не витримав, хлопець втратив свідомість і впав у кому прямо в машині швидкої, після чого лікарі швидкої вимушені були повернутися до інфекціонки, де хлопця було покладено у реанімацію і підключено до ШВЛ...

Це реальна історія. Весь день я отримую інформацію по ній. Я поки не називаю номера лікарень, де фактично вчинили злочин не забезпечивши хлопцю необхідну і термінову медичну допомогу. Бо поки людина жива, хоча й тримається на волосині, родичам хлопця не до розборок. Але, я все знаю.

І скажіть мені, будь ласка,, від чого людина може померти в даній ситуації? Від COVID-19, чи від мерзенності української медицини і деяких українських лікарів? І померлих від чого в Україні записують у жертви ковіду?

Сегодня он умер...." Антон Гура

https://www.facebook.com/anton.gura...CsWpsWPa1-y0iUxv9YFnrhui5EI680a8M6SrY&__xts__[0]=68.ARDa4DBosEd7ZvFEyGiqKME3EiUYUAmon5X4ZdlXiz9lafIx-VUw1QdhcXOzJYkNchtpt7h8wKZP2iqRuJnwBKwt-_RAcSMhut07PqNQ4z9S8BhibtmNc89o4htNgy0RVL-EQmw4DfEOkjF-iPJkKf_YITDmfhtkXiTE9esT8Uj6fOX88PrpOuWWKPu9K3nkGz93aNVgHzPMLjlKTNFqIfOuMYLdmYxU-isd0QBcH7InZPQkoA2F6nwnmRyFW_7TZom-kAR9qUlRTGSsePoNYv3dOXYTzjiJM5rOZQ
 

А прочитати??? Причина в тому, що у хлопця, перебуваючи в 22-гій лікарні на лікуванні Ковіда, стався інсульт. А в цій лікарні інсульт лікувати ні на чому й нікому. Хлопця швидка почала його возити по профільним лікарням, де його не прийняли, тому, що хлопець не харківський, а з області. Посилали везти в райцентр, тим що в нього був підтверджений Ковід. Поки возили по місту, хлопець впав у кому (від інсульта). Далі повернули його у 22-гу і підключили до ШВЛ. Через три дні помер. Помер через сволоту-медиків.
 
Сегодня в лаборатории Синево,отказались делать платный анализ/тест на коронавирус.
Причина.
Нет паспорта !
Только при наличии паспорта или прав на вождение авто,делают анализ.

Флюрку тоже при наличии паспорта делают
 
Из написанного можно предположить, что геморрагический инсульт. Массивное кровоизлияние в мозг. В этих случаях необходимо нейрохирургическое вмешательство (излившаяся кровь отсасывается через иглу). Тогда есть некоторые шансы. Если же этого не сделать в первые дни, то больной либо умрет к десятому дню, либо останется инвалидом на всю жизнь.

:(
плюс наши реалии, мать их... слов нет...наверняка - не депутат, не министр, не политприближенный и без бабла - никто ( в понимании наших "организаторов" счастливой жизни...:відстій:) )
 
"
ЗАРАЗ У ХАРКОВІ, В ІНФЕКЦІЙНІЙ ЛІКАРНІ №22, НА ГРАНІ СМЕРТІ ЗНАХОДИТЬСЯ
ХЛОПЕЦЬ, 39 РОКІВ.

Вже три доби він в комі під апаратом ШВЛ.
Так, він інфікований ковідом. Але, знаєте, чому він у комі? Це не ковід. Це піздець і йобана українська медицина!

На тому тижні людина була госпіталізована до 22-ї лікарні з високою температурою, кашлем і діагнозом COVID-19.

Я не знаю, за яким протоколом лікували хлопця, але треба сказати, що до цього в нього були проблеми з тиском. З іншої історії знайомої мені людини, яка в Україні теж перехворіла на ковід, мені відомо, що у нас хворим масово дають плаквеніл, який дуже погано впливає на серцево судинну систему.

Ця людина розказувала мені, що від плакавенілу їй було дуже погано: серце, тахікардія, високий тиск і так далі. Але, саме цю людину доглядали добре і компенсували негативний вплив плакавенілу іншими засобами.

Повторюся, не знаю, чи застосовували у 22-й лікарні плаквеніл, але у хлопця через декілька днів лікування стався важкий інсульт. Але головне скотство відбулося пізніше.

Оскільки у 22-й лікарні з інсультами боротися не можуть, бо вона для цього не придатна, було вирішено перевезти хлопця у яку-небудь профільну лікарню. І тут почалося.

На спеціалізованій швидкій (для заражених ковідом, а не для інсультників і сердечників) його привезли спочатку в одну харківську лікарню. (А питання медичної допомоги при інсульті - це зазвичай питання максимум декількох годин.) Він ще був у свідомості і дихав самостійно.

В цій лікарні хлопця приймати відмовилися, бо... в нього ковід! Ах же ж йобана ма! Вже 4 місяця нам пиздять з екранів, як українські лікарі героїчно і професійно боряться з коронавірусом, а така елементарна хуйня, як підготовлене місце в іншій лікарні для інфікованих на корону, але маючих інше важке захворювання, відсутня! І це Харків, де купа різноманітних, в тому числі, блатних лікарень!

Це, до речі, один з наслідків накрученої ЗМІ та усілякими інформаційними ковідопідарасами паніки - коли у лікарнях обдристане керівництво відмовляється створювати відповідні палати для лікування інфікованих ковідом, які страждають на інші хвороби.

Проте, в нашій історії це ше був не кінець. Після невдачі в першій лікарні, хлопця повезли ще в одну харківську лікарню.
Але там виявилися ще більші медичні "професіонали та герої", а попросту кажучи, кончені підараси

Бо в цій лікарні його теж приймати відмовилися (хоча можливість та умови були.) А знаєте чому? - Тут в мене просто виносить мозок! - Бо хлопець з райцентру області, а це лікарня міська і його треба везти у цей райцентр. Чи треба казати, що в райцентрах нема лікарень, де лікують на ковід і всіх везуть в Харкові, у 22-гу, звідки швидка і превезла хлопця?

Коротше, ніякі вмовляння лікарів швидкої, що людина може ось-ось померти, що в 22-й лікарні йому потрібну допомогу надати не можуть, на лікарів міської лікарні не подіяли. Зовсім.

І сталося те, що й повинно було статися. Блядь. Оскільки ця вакханалія продовжувалася майже цілий день, організм хворого без потрібного медичного втручання практично не витримав, хлопець втратив свідомість і впав у кому прямо в машині швидкої, після чого лікарі швидкої вимушені були повернутися до інфекціонки, де хлопця було покладено у реанімацію і підключено до ШВЛ...

Це реальна історія. Весь день я отримую інформацію по ній. Я поки не називаю номера лікарень, де фактично вчинили злочин не забезпечивши хлопцю необхідну і термінову медичну допомогу. Бо поки людина жива, хоча й тримається на волосині, родичам хлопця не до розборок. Але, я все знаю.

І скажіть мені, будь ласка,, від чого людина може померти в даній ситуації? Від COVID-19, чи від мерзенності української медицини і деяких українських лікарів? І померлих від чого в Україні записують у жертви ковіду?

Сегодня он умер...." Антон Гура

https://www.facebook.com/anton.gura...CsWpsWPa1-y0iUxv9YFnrhui5EI680a8M6SrY&__xts__[0]=68.ARDa4DBosEd7ZvFEyGiqKME3EiUYUAmon5X4ZdlXiz9lafIx-VUw1QdhcXOzJYkNchtpt7h8wKZP2iqRuJnwBKwt-_RAcSMhut07PqNQ4z9S8BhibtmNc89o4htNgy0RVL-EQmw4DfEOkjF-iPJkKf_YITDmfhtkXiTE9esT8Uj6fOX88PrpOuWWKPu9K3nkGz93aNVgHzPMLjlKTNFqIfOuMYLdmYxU-isd0QBcH7InZPQkoA2F6nwnmRyFW_7TZom-kAR9qUlRTGSsePoNYv3dOXYTzjiJM5rOZQ
И я могу с большой уверенностью сказать, что это не единственный и не только у нас. Это обратная сторона идиотской паники. Человек лишается нормальной медицинской помощи, которую он бы получил если бы не было коронаистерии.
 
В Чехии возвращают маски на массовых мероприятиях. Скорее всего вернут в транспорте и в помещениях. Так что я вовремя лечу - 2 недели без маски в Украине, это ж антиконституционно :) А также без теста и карантина :D Хоть отдохну от масок, покашляю на громадян (кашель курильщика). А вдруг подцеплю по дороге? :D Может, кого-то из коронаневерующих заражу :D:D:D
Так что ждите и носите маски :D
 
Будет эпично, когда выгребешь по морде за безмаски:D
Судьба играет человеком:D

Не понимаешь ты юмора :D Я и ехать буду в маске, и в магазин в Украине в маске, и в транспорте... Я ж не коронадебил, притащить в семью вирус и орать, что все должны переболеть :D А потроллить, :D
 
Если загруженность коек низкая, значит большинство болеет в легкой форме и без осложнений.
Верно. но суть карантинных мер какая? Не допустить распространения вируса? Нет, это нереально еще с первых случаев в Иране.
Суть -уменьшить нагрузку на систему здравоохранения. Если койки пусты -значит нагрузка допустима. И именно на это и надо ориентироваться, а не на число заболевших.
 
Верно. но суть карантинных мер какая? Не допустить распространения вируса? Нет, это нереально еще с первых случаев в Иране.
Суть -уменьшить нагрузку на систему здравоохранения. Если койки пусты -значит нагрузка допустима. И именно на это и надо ориентироваться, а не на число заболевших.

А шо, количество больных в койках никак не коррелируется с количеством больных? )))
 
Назад
Зверху Знизу