Комп’ютери развивались по спіралі

  • Автор теми Мальдивский принц
  • Дата створення
Прочем я тебя понял У тебя экран компа и без интеллекта и без экрана обходился .Реально инший всесвит
 
Мене за радіофіковані лежаки та ковзани за кордоном визнають візіонером, Буржуі осаждають, щоб купити наробки. Але я як і продаю, то дуже дозовано, тільки щоб було на що у кафе харчуватися.
 
Останнє редагування модератором:
Знайдіть, коли зробили осцилограф. Оце і буде перший комп‘ютерний екран.
 
Останнє редагування модератором:
Цей дядько з ХПІ зробив удосконалену копію європейського комп‘ютера зразка десь 1890 року, а може ще й старшого.
Багато чув за цього чоловіка.
Та мало хто знає, (це поміж нами), шо він, перебуваючи вже в похилому віці, ще у 1953-му році, став першим хто самотужки написав програму до операціонки Виндоус.
 
Цей дядько з ХПІ мабуть помер до ВЖСР, а якби не помер, його розкуркулили б, бо був дуже заможним, проводив усі наукові роботи власним коштом.
 
Найдіть, коли зробили осцилограф. Оце і буде перший комп‘ютерний екран.
Була ще в совку по якійсь статті в журналі типу Радіво - приблуда, щоб з осцилографа робити телевізор :) Я колись хотів по приколу зібрати, але руки так і не дійшли.
 
Цей дядько з ХПІ мабуть помер до ВЖСР, а якби не помер, його розкуркулили б, бо був дуже заможним, проводив усі наукові роботи власним коштом.
Яж кажу, мало хто знає про його дальніше існування. Він, завдяки грошам та своїм прихильникам, (яким, до речі, він писав програми щє до Другої Світової), прожив в підполлі аж до 1987 року.
Потім цю поважну людину забрав до себе Бог🤷
 
За візіонера не брешу, бо я такого і слова чудного б не знав, якби мені з-за кордону про це не писали б. От кілька днів тому американець написав, що багато років читає мій сайт про радіофіковані ковзани, і що я візіонер у цій царині Ще б пак, бо скільки я у тих ковзанах у дитинстві мерз, доки не допетрив їх радіофікувати, щоб хвилі гріли ноги як у мікрохвильовці.
 
Була ще в совку по якійсь статті в журналі типу Радіво - приблуда, щоб з осцилографа робити телевізор :) Я колись хотів по приколу зібрати, але руки так і не дійшли.
Воно того не варте, мід дід ще у 30х роках на це спромігся, але зображення на осциллографі було не дуже якісним
 
Воно того не варте, мід дід ще у 30х роках на це спромігся, але зображення на осциллографі було не дуже якісним
Та то ясно, що воно гімно - у осцила дуже довге після світіння - він спеціально інерційним робиться, щоб деякий час сигнал зберігався на дісплеї, бо інакше ти його не зможеш побачити - око не встигне.
Але ... ось є люди, що по приколу собі збирають годинники на символьних газоразрядних індикаторах... Бо воно - тепле й лампове :D
Проку - ніякого, тупо спецефект.
 
Ще б пак, бо скільки я у тих ковзанах у дитинстві мерз, доки не допетрив їх радіофікувати, щоб хвилі гріли ноги як у мікрохвильовці.
Як то кажуть кацапи - "всьо геніальноє просто". Це дуже чудова ідея, і я не можу второпати чого до сих пір вона не набула розповсюдження!
 
Тому що буржуї не можуть вмонтувати мікрохвильові генератори у ковзани. А я їм технологію не продаю.
 
Та то ясно, що воно гімно - у осцила дуже довге після світіння - він спеціально інерційним робиться, щоб деякий час сигнал зберігався на дісплеї, бо інакше ти його не зможеш побачити - око не встигне.
Ви точнісінько повторюєте слова мого діда, - він і казав - "вже переключився на інший канал, а ще хвилину продовжую дивитися попередній"🤷
Каже шо так воно його дратувало, шо він колись напився, та розбив тим осциллографом лобове скло на трофейному Мерседесі сусіда.
 
Осцилограф, що складає два струми, це вже аналоговий комп‘ютер з екраном. Гадаю, що за кордоном такі були з 1850 року.
 
Осцилограф, що складає два струми, це вже аналоговий комп‘ютер з екраном. Гадаю, що за кордоном такі були з 1850 року.
майже так

В 1885 году русский физик Роберт Колли создал осциллометр, а в 1893 году французский физик Андре Блондель изобрел магнитоэлектрический осциллоскоп с бифилярным подвесом[3].

https://ru.wikipedia.org/wiki/Осциллограф
 
Осцилограф, що складає два струми, це вже аналоговий комп‘ютер з екраном. Гадаю, що за кордоном такі були з 1850 року.
Трошки раніше, перший такий з'явився за кордоном у 1837-му році.
Але це було, як то кажуть, тайна під сьома печатками. Суворо заборонено було про це повідомляти громадськості:увага:
Це вже в наші дні ця інформація всплива
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу