Кодекс Українця

меньший антагонизм украинцев с западными украинцами , нежели антагонизм украинцев и галичан.
- а галичане это не западные украинцы ? На Волыни и в Галичине общие герои. В Ровно центральная улица - Степана Бандеры. Волиняки хоть и православные, но ближе к галичанам и по культуре, и по языку и по ценностям и геополитическому выбору. Да и в Галичине примерно 40 % православных, только УАПЦ в основном и Киевского Патриархата. Греко-католики спокойно посещают православные церкви, в т.ч. духовенство.
 
А ось мемуари засновника УПА, рекомендую для загального розвитку :

ТАРАС БУЛЬБА-БОРОВЕЦЬ "АРМІЯ БЕЗ ДЕРЖАВИ"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Це невірне подання фактажу. До ОУН-УПА Боровець немає жодного відношення.
 
Галичани це галичани, українці-це українці; імхо звичайно.

Це не імхо, а маячня. Галичани також є українцями, як субетнос.

- галичани, волиняни, буковинці і більша частина закарпатців - це українці. А малороси - це малороси. Теж ІМХО

Це теж не імхо, а маячня, бо малороси - це також українці.
 
Галичани це галичани, українці-це українці; імхо звичайно.

- галичани, волиняни, буковинці і більша частина закарпатців - це українці. А малороси - це малороси. Теж ІМХО

Які ви чудернацькі, хлопці! :іржач::клас:
А харків`яни - це у вас мабуть слобожанці? :D
 
Максимум - моє негативне ставлення

Ваше негативне ставлення до субетносу свого етносу - і є розпалювання міжнаціональних, міжетнічних конфліктів. Невже ви цього не розумієте? І ще смієте засуджувати у чомусь галичан! Нахабство просто! За своїм би патякалом краще б слідкували...

Які ви чудернацькі, хлопці! :іржач::клас:
А харків`яни - це у вас мабуть слобожанці? :D

Ага! Тут не вистачає ще olegp для повної картини. :D
 
І ще смієте засуджувати у чомусь галичан!



Ваше негативне ставлення до субетносу свого етносу - і є розпалювання міжнаціональних, міжетнічних конфліктів. Невже ви цього не розумієте? І ще смієте засуджувати у чомусь галичан! Нахабство просто! За своїм би патякалом краще б слідкували...

Я засуджую?? Це пересмикування. Не знаю зловмисне чи ні, але несправедливе. Я взагалі не засуджую етноси і субетноси білої раси, будь-яких християнських конфесій. Інша річ, що деякі з них не подобаються. Але причому тут розпалювання ворожнечі? Розпалювання ворожнечі між європейськими народами імхо - злочин
 
Я засуджую?? Це пересмикування. Не знаю зловмисне чи ні, але несправедливе. Я взагалі не засуджую етноси і субетноси білої раси, будь-яких християнських конфесій. Інша річ, що деякі з них не подобаються. Але причому тут розпалювання ворожнечі? Розпалювання ворожнечі між європейськими народами імхо - злочин

Чим вам не подобаються галичани? Ви взагалі хоча б раз у житті мали змогу насолодитися гостинництвом та привітністю галичан?
 
До ОУН-УПА Боровець немає жодного відношення.
Боровець створив УПА ще у 1941 році. Потім бандерівські військові відділи на чолі з терористом М.Лебедем знищили провід УПА, розстріляли тих, хто не став приєднуватися до них, решту приєднали до своїх формувань, і присвоїли своїм загонам чужу, вкрадену ними назву "УПА". А сполучення ОУН-УПА взагалі вигадали нещодавно. УПА підпорядковувалась не ОУН, а бандерівському розкольницькому уламку - ОУН(р). В діяспорі були спроби підмінити середовищем Бандери назву материнської ОУН на ОУН(м), а собі присвоїти назву ОУН, однак, це не призвело ні до чого.

Питання до свідомого бандерівця :

1. Чи Українське прізвище Бандера?
2. Чи слов'янська зовнішність у Бандери?
3. Чому бандерівці з легкістю убивали людей різних національностей (українців, німців, поляків), але нечіпали євреїв (наприклад Мандик Хасман спокійно пересидів в УПА, поки в Україні були німці, а опісля вступив до Червоної Армії)?
4. Чому бандерівці в союзі з ковпаківцями воювали проти німців, замість того, щоб спільно з німцями воювати проти большовиків ?
5. Кому була вигідна така діяльність бандерівців? Німцям? Ні. Полякам? Ні. Українцям? Теж ні! Лише большовикам.
6. А що було б вигідно українцям, німцям або полякам? Було б вигідно, якби спільними зусиллями знищили большовиків і їхніх холуїв, а вже потім розбиралися б поміж собою. Тоді чому бандерівці, вступили у братовбивчу війну проти бульбівців (вбили дружину Боровця), мельниківців (зокрема вбили Сціборського, Сеника), німців, поляків? І чому не вбивали ковпаківців? Чому не вбили єврея Мандика Хасмана?
7. Чому у якості "правильної" релігії українцям нав'язують поклоніння Ягве-Саваофу і його сину-байстрюку від єврейки Маріам (Марії) - Ісусу? А чому українцям не можна вірити в богів наших рідних пращурів: Перуну, Дажбогу, Сварогу ?
8. Чому офіційні українські націоналістичні партії очолюють люди явно неслов'янської неевропейської зовнішності: чорняві, картаві, часто низькорослі, майже завжди з неукраїнськими прізвищами (Фурман, Фаріон, Фротман, Надал і т.д.).
9. Чому замовчується ім'я Андрія Мельника який (на відміну від Бандери) був законно обраним провідником ОУН?
10. Чому бандерівці вбивали героїв-холодноярців, які співпрацювали з німцями (зокрема бандерівці вбили Юрія Горліса-Горського)?
 
где "там" ? На кладбище разве что.

Сударь, Вы зашкварились. :іржач:


Заметь, о Мазепе я даже слова не сказал, а ты уже разродился очередным выхлопом из методички.
 
Чим вам не подобаються галичани? Ви взагалі хоча б раз у житті мали змогу насолодитися гостинництвом та привітністю галичан?

Довелося в повну міру, під час шкільної екскурсії. Зловтішання персоналу готелю ніколи не забуду - ми ( українці зі Сходу), ЗАВЖДИ обслуговувалися після таких екскурсантів з числа місцевих, а коли вчителька один раз попросила сніданок для нас раніше (треба було кудись встигнути), почула у відповідь купу гидот а-ля москалі, панаехали. Треба бути останній тварюкою, щоб свій негатив на комусь зганяти на дітях. Десь так вообщем
 
Прочитал "Кодекс"... проникся уважением! Оказывается, тяжело быть "національно свідомий українц'ем". Ведь чтобы быть человеком в христианском мире, достаточно следовать заповедям которых насчитывается не больше чем пальцев на руках (ещё в древности, мудрецы понимали, что в простоте - сила), а для того чтобы быть украинцем нужно, осилить аж 100 заповедей… гордится тем, этим, иным пространным вещам типа:
10. Я сповнений гордості за те, що моєю землею течуть води старого Дніпро-Славута, він був завжди.
Осознавать в себе: планетарне явище... или, того страшней - космічне явище!
Особенно выморозил вот этот пункт:
6. Я почуваю себе на своїй землі, як у себе у власній домівці, бо як відомо „у своїй хаті – своя правда”.
То есть, получается (к примеру), что если мужик пиздит свою жену головой об дверной косяк, то сторонний человек, став свидетелем, не должен вмешиваться т.к.: „у своїй хаті – своя правда”.
Это… действительно напоминает нынешнее положение вещей. Ага!
Некоторые пункты для меня, вообще, оказались тяжелы для восприятия. К примеру:
7. Я переконаний, що мої предки нікуди з цієї землі не зникали, вони були тут вічно.
Полагаю, что подобные идеи логично вытекают из „у своїй хаті – своя правда”...
В общем и целом, (моё мнение) весь трактат пропитан националистическим душком (не духом) само -возвышения, -возвеличивания –убеждения и т.д. Не скажу, что это плохо, но для самодостаточного государства подобные шпаргалки не требуются. Ведь для того чтобы твоя сущность была благом для страны, достаточно быть человеком, а человеком быть в 10 раз проще чем украинцем судя по всему.

это доцент списал у мудрецов
По типу *я есть все*
Или. навроде, у Христа *Возлюби ближнего...*
Мысль замечательная, если бы всех остальных пунктов не было.

самодостаточного государства подобные шпаргалки не требуются.
Давайте же и мы узнаем, чему учат маленьких одесситов взрослые дяди и тети, издающие детские журналы, и почему у этой бабушки сегодня случится сердечный приступ. Передо мной лежит один из них. Называется он «Світ Дитини» («Мир Ребенка»), выходит ежемесячно, тридцатитысячным тиражом. Распространяется во всех частях Украины, ежемесячно поступает в библиотеки нашего города и вкладывает в детское подсознание такие понятия, как: «убить москаля», «московские палачи», «наибольшая честь — быть бандеровцем» и т.д

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

пойду в библиотеку. Гляну.
И если гугл не хитрит ( а в ст номера журналов указаны), то напрашивается вопрос: куда цензура смотрит?



Мусимо дякувати заокеанському Громадському Комітетові «Приятелів видавництва «Світ дитини» (м. Торонто) – незмінною залишається їхня турбота про високий рівень журналу, про його поширення на всі українські терени, аж до зрусифікованих Донбасу чи Криму – діти з тих регіонів постійно отримують і читають його,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Останнє редагування:
Еще один.
1) Что такое "украинские фамилии"?
2) Что такое "славянская внешность"?

Цьому баянові вже декілька років
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

:D
Особливий лол - ствердження "бандЕра - це бАндерша" :іржач: Так за вуха вже притягають.
Якщо б я і віддав перевагу іноземному походженню прізвища Бандера, то від іспанського bandera - прапор.
 
Останнє редагування:
Тогда, простите, на кого это "творение" расчитано?! Наверное, это просто стеб..ну не могут нормальные и образованные люди выдать и утвердить такую ахинею.
стеб в присутствии государственного деятеля?:confused:

У країни не може бути ідеології, вона може бути у держави.

в краине может и не может
А в стране - есть:)


Цей кодекс українця є офіційним документом держави Україна?
что, начинал учить уже?;)
Навчання відбувається за програмою, встановленою Міністерством освіти і науки України, а ця програма точно не знаходиться у "полі свідомого українця".
мы давно поняли, что доцент -историк в краине и разум - понятия разные:D

4 години пиляти на Маківку заради встромлення національного прапора, 3 години стояти до плащаниці, 2 години — до сповіді, збиратися ввечері біля пам'ятника Шевченкові і сільськими голосами фальшиво заводити народні співи, танцювати сальсу біля Ратуші, обирати депутатом міської ради бодібілдера-націоналіста."[/I]
Остап Дрозов, "Львів, яким він не є".
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

а когда же они работают?:confused:
И кто их кормит?
 
Це не імхо, а маячня. Галичани також є українцями, як субетнос.



Це теж не імхо, а маячня, бо малороси - це також українці.

какие украинцы разные: разные религиозные взгляды, разный язык, разные герои, разная нацодежда, разная пища, разные по внешности
А что одинаковое?
 
"Разного" не больше, чем у любого другого народа.
пытаюсь вспомнить хоть одну цивилизованную страну в 21 веке, где бы так остро (имею ввиду между пересичными гражданами) стояли все проблемы сразу
Противостояние на почве религии - да, имеют место быть. Но... чтобы все сразу:rolleyes:
 
Назад
Зверху Знизу