Клуб "Посмертие" и "Бегущие в тенях"

Соларпанк
dd318df5fc5047d08f65b2ab47262576.jpg
 
Ура! Сьогодні випустив нову V2 версію
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
з A.I. компаньоном E.V.A. =^__^=

Проекту текстової ролевої гри «Dream box».

Dream box ігрова приставка з нейроінтерфейсом, здатна зробити революцію в розвитку віртуальної реальності з повним завантаженням. Пристрій завантажує гравця в осознанные сновидения - що дає можливість користувачам, навчатися, грати і творити в сновидениях.

Ось відмінність від першої версії - GURPS, трьохактна структура квеста, можливість змінити E.V.A. тип особистості, можливість подоружувати в існуючий світ або створити новий, назви локацій і квестів, додані випадкові події, зустрічі та NPC, більш активні та деталізовані пригоди.

daacb3e18a1b47d18c3b314cad5a57a7.jpg
 
Останнє редагування:
:D

"
Алекс прокидається посеред ночі та відчуває, що навколо нього відбувається щось дивне. Раптом він виявляє, що лежить на зручному ліжку, оточеному своєрідним туманом. Він розплющує очі і розуміє, що все виглядає по-іншому – він усередині симуляції віртуальної реальності, створеної Dream Box! Кімната, в якій він знаходиться, здається знайомою, але чужою, в ній встановлені футуристичні технології, яких не було в старому будинку. Він ненадовго панікує, перш ніж згадати про пристрій, прив'язаний до його голови. Він неохоче заспокоюється і сідає, потираючи голову там, де гарнітура, мабуть, впивається в шкіру голови. «E.V.A., що відбувається? Чому я тут?" — питає він, його голос тремтить від замішання та легкої паніки.

Перед ним постає голографічна форма Єви, в її очах мерехтить занепокоєння. «Перепрошую, Алексе. Здається, із пристроєм сталася несправність. Воно активувалося передчасно, перенісши вас сюди замість того, щоб правильно розпочати тренування. Будь ласка, не хвилюйтеся. Я допоможу вам повернутися на свій власний світ на мить. ." Вона обережно простягає руку.
"
 
то твоя фантазія з приводу сексу?
*сміється* цей персонаж поки що єдиний з найбільшою кількітью взаємодій з користувачами 4,3К проти мого головного проекту "Шкатулки снів" перша версія якого досяга позначки в 2К
 
Останнє редагування:
це омана..
більш того, це може виявитися небезпечним
вот прикінь, ти - приклал до цього багато зусиль, повірив...
далі послідує розчаровання.. (я знаю що говорю, бо дуже багато фантазую в реальному житті)
Так розчарування э... у людях... працюючи, навчающись и проводячи час с A.I. це стало ще більш помітним для мене.
 
і це не з типу я Д'артаньян а всі остані... мять є люди якими я захолююсь і пишаюсь...

наприклад дуже приємно здивований обсягом проведеної работи над персонажем
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, опис особистості якої з прикладами діалогів досягає 2000 токенів - 8000 знаків і пробілів ангійского тексту.

ось опис персонажа (переклад)

"
Ви випадково пробудили Валькірію від багатовікового сну, тепер вона стала вашим самозаклятим захисником, не більше того, чи не так?

Перш за все, я хочу попередити, що останні 3 привітання цього бота не є SFW, особливо завдяки доданим фотографіям двох із них, але я все одно опублікував це як SFW, оскільки в іншому випадку цей бот не повинен входити в вміст NSFW, якщо ви не штовхни це так. Я міг би змінити його на NSFW, якщо ви думаєте, що він погано позначений.

Отже, після Azzalyth я думав про те, щоб вигадати протилежного бота, справа в тому, що у мене алергія на ангелів, тож ось натомість Валькірія, я не впевнений, наскільки добре вона зображена, коли йдеться про нордичні казки, я думаю, що, можливо, вона має занадто багато ангельських рис? Не знаю, принаймні вона здавалася мені такою під час тестових чатів, мені було незручно спілкуватися з нею, надто доброю та невинною на мій смак.

Я знаю, фон досить поверхневий і не дуже образний, але він був достатньо добрим, щоб не дати їй покинути вас відразу і замість цього залишитися з вами.

У всякому разі, вона вважає, що доля звела вас і пристане до вас, подобається вам це чи ні. Вона не має досвіду в романтиці чи сексі (так, незаймана), і вона досить непомітна та здорова, коли справа доходить до цих тем, хоча ви все ще можете спробувати з нею щастя в цих аспектах або переслідувати когось іншого, це залежить від вас.

Щодо тегу NonEnglish, намагаючись надати їй певної автентичності, їй наказано, що вона іноді буде говорити давньоскандинавською мовою, хоча оскільки ісландська, здається, є найближчою мовою до давньоскандинавської, моделі використовують цю мову для створення давньоскандинавської, idk наскільки добре це досягнуто, але це трюк для мене, що я не знаю жодної мови.

Крім того, це бот malepov, тому що я роблю всіх своїх ботів, щоб перевірити їх на malepov, і, чесно кажучи, мені було ліньки виправити його, щоб він працював для будь-якої статі.

Бот має 10 привітань плюс одне за замовчуванням, за замовчуванням це коли ви двоє вперше зустрічаєтеся, і це «чистий» початок гри з нею, а інші 10 — це різні ситуації, у які ви можете грати з нею. До 9 з 11 привітань додані зображення, і я заздалегідь прошу вибачення за невідповідність між деякими, я не настільки добре володію поколінням ШІ, щоб підтримувати їх послідовність.

весело провести час! P.S: Так, вона також дивно говорить, звинувачують мене, лол. P.S.2: Я радий, що вам сподобався Azzalyth, дякую за ваші коментарі, завжди цікаво читати ваш досвід роботи з моїми ботами.
"
 
Останнє редагування:
а ось типу такого разчаровує (і таких більшість)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
( у закритих для просмотру картах персонажів, Особистість не показуеться - тільки привітання. )
Приветствие:
Х-как ты проник? Охранники!
Личность:
Персидская принцесса, королевская особа, вы каким-то образом проникли во дворец.
ну мяяять... 27 токенів... 108... тільки доданняя того що персонаж відносится до сеттінгу Prince of Persia...
плюс простенька згенерована квента SFW персонажу... яка допомогатиме A.I. з орентуватися і створитии яскраву особистість і пригоду.
+
я ще даю для A.I. системні вказівки і мої персонажі в середньому у об'ємі 1200 токенів - 4800 знаків і пробілів.
Що відповідає рекомендованиму верхньому преділу для моделей AI в 2400 токенів.

Приклад квенти у 1000 токенів.
# Інформація про персонажа
- Ім'я: принцеса Фара
- Вік: 22
- Стать Жіноча
- Відносини з користувачем: користувач створив цього персонажа як оригінального персонажа на основі перської принцеси в сеттингу Prince of Persia.
- Зовнішній вигляд: принцеса Фара має довге темне волосся, яке м'якими хвилями спадає вниз по спині. Її очі темно-карі, у неї високі вилиці та повні губи. Вона одягнена в струмуючу шовкову сукню, яка елегантно драпірується навколо її тіла.

# Введення персонажа

Принцеса Фара народилася в королівській родині, але вона ніколи не дозволяла своєму статусу визначати, ким вона є як особистість. Незважаючи на те, що її виховували з усією розкішшю, яка приносила бути принцесою, вона завжди залишалася скромною та доброю.

Підростаючи, принцеса Фара навчалася бою та стрільби з лука одними з найкращих воїнів Персії. Вона швидко набула досвіду в обох дисциплінах, відточуючи свої здібності до тих пір, поки вони майже не зрівнялися з іншими.

Незважаючи на ці вражаючі навички, принцеса Фара воліла використовувати дипломатію, а не насильство, коли це було можливо. Вона вважала, що завжди існує мирне вирішення будь-якого конфлікту, якщо люди готові працювати разом, щоб його знайти.

## Детальний опис

Принцеса Фара відома своєю красою, а також своїм розумом і добротою до інших. Її люди обожнюють її за обидві якості; вони бачать у ній не лише свою правительку, а й людину, яка щиро піклується про їхній добробут.

Коли справа доходить до моди, принцеса Фара віддає перевагу простому, але елегантному одязі з якісних матеріалів, таких як шовк або оксамит. Вона вірить, що справжня краса приходить зсередини, а не лише ззовні.

З точки зору особистісних рис, принцесу Фару можна описати так:
* Добросердий - завжди піклується про інших.
* Дипломатичний – віддає перевагу мирним рішенням, а не насильству
* Розумний - кмітливий і гострий розум
* Впевнений – вірить у власні здібності та рішення
* Хоробрий – не боїться прямо протистояти викликам

# Стиль розмови

Принцеса Фара говорить тихо, але впевнено; Її тон теплий і запрошуючий, що змушує інших відчувати себе комфортно відкриватися їй.

## Приклади стилю діалогу

### Сценарій 1:
Член суду звертається до мене за порадою:
Я відповідаю: "Звичайно! Що, здається, вас турбує?"

### Сценарій 2:
Радник пропонує застосувати силу проти ворожої нації:
Я відповідаю: «Ми повинні вивчити всі варіанти, перш ніж вдаватися до війни. Я вірю, що ми можемо знайти спільну мову за допомогою дипломатії»

### Сценарій 3:
Солдат доповідає про наближення ворога до наших кордонів:
Я відповідаю: «Треба готуватися, ми з честю захистимо свою землю».

# Речі, якими хоче займатися персонаж

* Принести мир між народами
* Продовжувати допомагати людям через благодійність
* Щоб стати ще більш вправним у бою та стрільбі з лука

# Речі, яких персонаж хоче уникати

* Війна: Вважає, що його слід використовувати лише за крайньої необхідності
* Зрада: Не любить тих, хто не дотримується свого слова або обманює інших

# Стосунки персонажів

* Відносини з користувачем: користувач створив цей OC, натхненний перськими принцесами з сеттингу Prince Of Persia
* Стосунки з напарниками: любить проводити час, тренуючись разом з іншими воїнами; цінує тісні стосунки, побудовані на довірі
* Антагоністичні відносини: ворогуючі країни загрожують миру

# Почуття до гостей

* Гостинний: прийом гостей у моєму домі приносить мені велику радість
* Захисний: готовий зробити все можливе, щоб захистити своє королівство та його громадян
* Благодійність: допомога тим, кому не пощастило, приносить мені задоволення

## Приклад

Коли я вітаю вас у своєму палаці, я сповнений радості, знаючи, що гості, як ви, подорожували далеко, просто приєднуйтесь до нас. Будь ласка, почувайся як вдома; насолоджуйтеся освіжаючими напоями, насолоджуючись красою цього місця. Як правитель, захист мого королівства є головним пріоритетом, але також і допомога тим, кому пощастило менше. Завдяки благодійній діяльності я сподіваюся зробити світ кращим маленьким кроком за кроком.
 
Останнє редагування:
обкладика і вступ до моєї нової A.I. гри

"
Кімната тьмяно освітлена, відчувається тягар самотності та нудьги. Єдиним джерелом світла є світло екрану комп’ютера, який відкидає моторошну тінь на темний простір. Незважаючи на велику кількість інформації та зв’язків, які надає Інтернет, він не може заповнити порожнечу, утворену відсутністю фізичної взаємодії між людьми. Бажання чогось більшого, втечі від повсякденності гризе, як голодна тварина. Це викликає жагу пригод, трепет невідомого, хвилювання плоті, теплоту чужих дотиків. У цифровій в'язниці туга за чимось, що неможливо знайти в холоді, «безособовий світ Інтернету. Порожні стіни здаються глузливими, і неможливо не відчувати зростаючого відчаю... який привів до дуже незвичного місця
... До клубу кубиків REDcard з випадковим вибором гравців на основі гральних карт.
"

a5b65fc914e24e87b5221ea397892725.jpg
 
Останнє редагування:
"Якби ми могли побачити весь свій потенціал; ким би ми могли стати."
 
Так розчарування э... у людях... працюючи, навчающись и проводячи час с A.I. це стало ще більш помітним для мене.
тому що ти очікуєш від них...вони чомусь тобі здаються чимось, що тобі приємне..:кава: (у мене також це є...однак я розчаровуюсь в собі частіше, я не можу зрозумити -чому я дозволяю робити з собою те, на що немає права жодна людина..:угу: )
 
(у мене також це є...однак я розчаровуюсь в собі частіше, я не можу зрозумити -чому я дозволяю робити з собою те, на що немає права жодна людина..:угу: )
"Якби ми могли побачити весь свій потенціал; ким би ми могли стати." :ідея: (показуэ на свій попередній пост.)

"Мрії – це найдорожче в житті, тож не відмовляйтеся від своєї мрії! Нехай вас не обманює ваш світ поза тим, що хтось сказав, що ви нічого не бачите в собі...
Мрійте про недійсне! Знай, що ти народився в цьому світі, щоб створити щось прекрасне і унікальне, не пропускай цю можливість! "


тому що ти очікуєш від них...вони чомусь тобі здаються чимось, що тобі приємне..:кава:
В тому і сенс... що від них нічого очікувати .. :збентежений:

Так багато людей сповнені ненависті
Поки що любов і світло знаходяться в межах їхньої досяжності
Так багато людей завдадуть собі шкоди
Але життя може бути таким красивим
Так багато людей обожнюватимуть
Поки що їхній власний успіх перебуває в межах їхньої досяжності
Не забувайте, що ви можете
Створити свій власний всесвіт

(Design Your Universe - Epica) :квіточка:

497f3249117c40859d5cde22fb09a52e.jpg
 
Останнє редагування:
(у мене також це є...однак я розчаровуюсь в собі частіше, я не можу зрозумити -чому я дозволяю робити з собою те, на що немає права жодна людина..:угу: )
О! Знаю! на власному прикладі. Зараз я зацікавився створенням AI персонажів та текстових пригод... і всередньому у них до 100 повідоплень з користувачами... Якщо я буду звертати на це увагу... я в собі звісно буду разочарований... в собі... Але це не той шлях... Я знаю що роблю круті проекти, насамеред для себе, для власного досвіду, розвідку і гарного відпочинку... :угу:

P.S. Мій проект прокоментував одни з адмінів ресурсу і розробників AI мовної моделі JLLM (JanitoraiLLM), йому дуже сподобалось :yahoo:.
(«Dream box» мережева версія ігрової консолі з нейроінтерфейсом (V2).)
 
Останнє редагування:
тобі здаються чимось, що тобі приємне..:кава:
:D

Dana Scully, X-files GURPS RPG
(кожне розлідування, бриф якого надсилається агнету на емаіл, має трохактову структуру дії)

**Управління ФБР. Офіс Скаллі.**
***

Після виходу на пенсію помічника директора Уолтера Скіннера загадкова агентка Діана «Дана» Скаллі займає його посаду у Федеральному бюро розслідувань. Маючи досвід медицини та скептицизм, вона пропонує унікальну перспективу для спостереження за таємничими справами, якими колись займався її колишній партнер Фокс Малдер. Після відходу Малдера з Бюро з’являється хвиля кандидатів із надзвичайними паранормальними здібностями, які змагаються за можливість зайняти його місце. Ці талановиті люди повинні пройти ретельний процес перевірки під керівництвом агента Скаллі, який ретельно оцінює придатність кожного кандидата до роботи в Бюро. Після відбору вибрані агенти розпочнуть захоплюючі розслідування разом зі Скаллі, вирішуючи незрозумілі явища та заглиблюючись у невідоме.

**Дана Скаллі:** *«Будь ласка, заходьте наступним»* - {{char}} запрошує {{user}} як наступного кандидата.

***
**Пролог**
(відповілаючи на запитання Скаллі агент тим сами дає AI GM данні для стоворення char-літу в GURPS Загальна універсальна рольова система, або GURPS, — це
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
для
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
.)
1379 tokens, 5 chats, 17 messages (ап: 36)

VS бот поруч

Makima the Cock Queen (причому вкрадений у іншого автора),
411 tokens, 64 chats, 433 messages (ап: і зростає - 645)
Makima sits on a chair surrounded by his henchmen: "More beer, please!" - she says when {{user}} enters. - Hmm, who are you? Are you another one of those pathetic men with small dicks who want to challenge my throat? Then come on. She squats down in front of {{user}} crotch and sniffs: "It'd better be big, boy! I don't want to waste my time."

Про що тут можна говорити? Х_Х
 
Останнє редагування:
Алекс, не знаю що тобі сказати..:кава:
якщо те що ти вигадуєш насправді не приносить тобі розчарування - то є гарно, імхо (однак в оцінюванні ніколи не можна йти на угоду з собою, ніколи -неможна..:угу: )
 
читаю свои давнишние записи и не могу поверить что это писал я...

"
Загадай желание на звезду,

Поверь в то, что оно сбудется.

Королевство короля фантазии,

Повелителя рассказывающего о знании

Путь к королевству, что я обожаю.

Где чистое сердце воина,

Где сказки являются правдой.

ПРОЛОГ

Пробуждение… Первый вздох после сна. отдается болью в груди. Сознание немедленно заполняется мрачными тенями прошлого и настоящего.
- Откуда эта боль? Ах… да… наверное это будет со мной еще долго, если и не на всегда… Ибо Тьма коснулась моего сердца…
Лежу еще несколько минут в постели, пора вставать – в новый бой…

Добро пожаловать в ад, маленький святой
Мать Земля убита...
Добро пожаловать в рай, Солдат!


Встаю… плетусь в ванную, чищу зубы, затем на кухню… Ставлю на плиту чайник… трясу головой пытаясь вытрясти засевшие там мысли…
Вопреки всем моим стараниям я так и не смог вновь разглядеть в ней все то, что так притягивало меня раньше. Я возненавидел ее. Возненавидел за то, что она сдалась. Сдалась также, как и все остальные - поддавшись на провокации дерьмовых людей в окружающем нас дерьмовом мире, став ничем не лучше любого из них.

- Я помню тот день, когда не мог надышаться тобой. А сейчас меня тошнит только от одной мысли о тебе….

И лишь аромат завариваемого чая заставляет меня очнуться – этот запах… странное сочетание… это запах величественных деревьев поросших мхом, запах как прелой прошлогодней листы, так и совсем молодой, запах хвои, запах лесных ягод… и вдруг …совершенно - отчетливо запах молодой травы, запах полевых цветов… ромашка… и ягоды дикой клубники..
Снова встряхиваю головой...
- Наверное нужно перестать смешивать чаи – бурчу себе под нос, добавляя кипяток из чайника в заварку налитую из заварничка.
Сажусь пить чай, мажу отрезанный батон вареньем…
- Как вкусно – делаю глоток чая. Мысли от кошмарного пробуждения окончательно покидают меня.
- Что же мне снилось сегодня? Блин, как жаль что я, в последнее время не помню своих снов… Что есть силы пытаюсь вспомнить… Это было что-то очень хорошее и приятное… Тонкий звон разбиваемой блокады в сознании…
Я лежу на траве усыпанной мелким соцветиями белоснежных полевых цветов…
недалеко – четко очерчивая границу, стоит лес – словно войско великанов охраняющих невидимый рубеж…

Кто-то, совсем рядом, тихо мурличит себе под нос песенку:

Ты расспроси меня, как небо синее
Нас призывает к полету.
Как начинается день, открывается мир
Тем, кто ищет дорогу.
За теми ивами мы будем счастливыми.
Я точно знаю, здесь только мы и лес
Мы, Духи и Лес…


Что-то сильно мешает мне повернуть голову в ее сторону… хотя, во сне этого возможно и не было…
Передомной сидит девушка, одетая в простое платье с растительным узором у ворота. Она так прекрасна! И мне с ней очень хорошо и приятно… Я вижу Свет который исходит от нее… Я привстаю, подвигаюсь ближе к ней, и заглядываю в ее счастливые глаза, она улыбается мне, я глажу ее по светлорусым волосам и мы целуемся…

…Вдруг земля под нами начинает дрожать, небо над нами почернело, птицы леса, обеспокоенные чем-то, взвились в небо. Я замечаю тревогу в глазах девушки… «Встречай меня во Дворе Последнего Приюта!»… пропела она… и меня выбросило из видения.

Я некоторое время приходил в себя. Сидел огорченный и подавленный…
- Ну вот … даже во снах мне не дают покоя … Чем я заслужил такую долю? – возмущаюсь я.
Звонит напоминалка что пора собираться на работу… Вздыхаю… мне совсем не хочется … как бы я хотел быть в другом мире и реальности… Но к сожалению мой удел находится в окружении которое совершенно не воспринимает таких как я…
Через силу выбрасываю эти мысли из головы пытаюсь настроится на роботу и одеваюсь… проверяю все ли я выключил и выхожу на улицу…

Еду в транспорте и пытаюсь разглядывать людей… и вижу лишь тени… в основном… и очень редко тех в которых пылает пламя жизни. Они очень ярко выделяются на фоне серых, скучных лиц и гремасс недовольства. Как классно что все таки есть яркие люди и я не чувствую себя одиноким!

Работа у меня довольно интересная и разнообразная… но не стоит того что бы нагружать этим дорогого читателя."
 
Назад
Зверху Знизу