Киноигрулина 224: Снайперская

здравствуйте. :)
фильм у вас увели. внаглую.
а так -- может и сыграли бы б.
Здравствуйте ))) А-а-а, вот оно что.
Я лучше со стороны посмотрю, как вы играете, может в другой раз приму участие.
Увели - не жалко, фильм и правда нравится.:)
 
12....Враг у ворот (Enemy at the Gates,Жан-Жак Арно,2001)
 
12….. Джек Ричер (Jack Reacher, Кристофер Маккуорри, США, 2012), Geralt
12….. Наемные убийцы (Assassins, Ричард Доннер, США, 1995), EllenaBogdana
12.... Мистер и Миссис Смит (Mr. & Mrs. Smith, Даг Лайман, США, 2005), Злобныйёж
12.....Шакал (The Jackal, Майкл Кейтон-Джонс, США, Великобритания, Франция, Германия, Япония, 1997), Пиранья
12.....Незламна (Несокрушимая/НесломИмая*, С.Мокрицкий, Украина, 2015), ZЗоя
12.....Ворошиловский стрелок (Ворошиловский стрелок, Станислав Говорухин, россия (страна-террорист), 1999), goto
12.....Стрелок (Shooter, Антуан Фукуа, США, 2007), Orca
12.....Снайпер (American Sniper, Клинт Иствуд, США, 2015), Ravena
12.....Цельнометаллическая оболочка (Full metal jacket, Стенли Кубрик, США, 1987), madmik
12.....Враг у ворот (Enemy at the Gates,Жан-Жак Арно, США, 2001), I_Lo
 
Набрали кворум трохи більше, ніж за добу - не погано.

Треба почекати ще на деяких учасників, та й деякі фільми я ще очікую))
 
ps: Геро, з перемогою!
дякую :пиво:

Цей, мабуть, один з них?
ні, але й цьому буду радий )) хоча, чому ні, він десятці, на яку я очікував...
знаю, що в тебе у рукаві є козирі)))

Ти його виставляєш чи як? :)
 
12.....Цельнометаллическая оболочка (Full metal jacket, Стенли Кубрик, США, 1987), madmik

Я надеюсь, ни у кого не возникнет вопрос о форматности?

У меня возник вопрос о форматности.:D
В фильме, конечно, снайпер присутствует, последние 15 минут, только кино не о том. Я не против, просто хотелось бы уточнить насколько сюжетно полной должна быть история именно снайпера/ров в фильме, или достаточно только его наличия вообще.
 
У меня возник вопрос о форматности.
Ти знаєш, не в тебе однієї питання щодо форматованості цього фільму :)
Для мене він теж не формат. Гадаєш Мадмік змінить кандидата?
Я навіть того снайпера не можу ГА назвати, так - одна з негативних ролей.
 

Извините, не увидел вашего сообщения. Пролистал до последнего поста с табличкой и попросил включить кино, потому что был с телефона. Снимаюсь с игры.

12….. Джек Ричер (Jack Reacher, Кристофер Маккуорри, США, 2012), Geralt
12….. Наемные убийцы (Assassins, Ричард Доннер, США, 1995), EllenaBogdana
12.... Мистер и Миссис Смит (Mr. & Mrs. Smith, Даг Лайман, США, 2005), Злобныйёж
12.....Шакал (The Jackal, Майкл Кейтон-Джонс, США, Великобритания, Франция, Германия, Япония, 1997), Пиранья
12.....Незламна (Несокрушимая/НесломИмая*, С.Мокрицкий, Украина, 2015), ZЗоя
12.....Ворошиловский стрелок (Ворошиловский стрелок, Станислав Говорухин, россия (страна-террорист), 1999), goto
12.....Снайпер (American Sniper, Клинт Иствуд, США, 2015), Ravena
12.....Цельнометаллическая оболочка (Full metal jacket, Стенли Кубрик, США, 1987), madmik
12.....Враг у ворот (Enemy at the Gates,Жан-Жак Арно, США, 2001), I_Lo
 
Извините, не увидел вашего сообщения. Пролистал до последнего поста с табличкой и попросил включить кино, потому что был с телефона. Снимаюсь с игры.
Блин, ну зачем? Я точно в эту игру не попадаю - пока въеду в правила, куча времени пройдет. Да и немножко не по времени мне сейчас. Возвращайте его назад, не пропадать же хорошему фильму. Я только рада, что фильм не одной мне пришелся по душе. Мне вообще будет обидно, если "Стрелок" вот так "пролетит" из-за недоразумений.

Извините, вмешаюсь

12….. Джек Ричер (Jack Reacher, Кристофер Маккуорри, США, 2012), Geralt
12….. Наемные убийцы (Assassins, Ричард Доннер, США, 1995), EllenaBogdana
12.... Мистер и Миссис Смит (Mr. & Mrs. Smith, Даг Лайман, США, 2005), Злобныйёж
12.....Шакал (The Jackal, Майкл Кейтон-Джонс, США, Великобритания, Франция, Германия, Япония, 1997), Пиранья
12.....Незламна (Несокрушимая/НесломИмая*, С.Мокрицкий, Украина, 2015), ZЗоя
12.....Ворошиловский стрелок (Ворошиловский стрелок, Станислав Говорухин, россия (страна-террорист), 1999), goto
12.....Стрелок (Shooter, Антуан Фукуа, США, 2007), Orca
12.....Снайпер (American Sniper, Клинт Иствуд, США, 2015), Ravena
12.....Цельнометаллическая оболочка (Full metal jacket, Стенли Кубрик, США, 1987), madmik
12.....Враг у ворот (Enemy at the Gates,Жан-Жак Арно, США, 2001), I_Lo
 
пока въеду в правила

Що там в'їжджати?
I_Lo взяла і виставила фільм без вагань. Радий бачити новачка у грі. Тут головне визначитись - чи є бажання прийняти участь у грі, чи ні.

Якщо Тото Іоно грає, то Стрілець 2007 за нею. Якщо ні, то фільм за Оркою. Мабуть моя провина, що не прореагував на пост Тото. Визначайся, приймаєш участь у грі, чи так, сторонній спостерігач?
 
Що там в'їжджати?
I_Lo взяла і виставила фільм без вагань. Радий бачити новачка у грі. Тут головне визначитись - чи є бажання прийняти участь у грі, чи ні.

Якщо Тото Іоно грає, то Стрілець 2007 за нею. Якщо ні, то фільм за Оркою. Мабуть моя провина, що не прореагував на пост Тото. Визначайся, приймаєш участь у грі, чи так, сторонній спостерігач?
Фильм за Оркою. Я - сторонній спостерігач.
 
Фильм за Оркою. Я - сторонній спостерігач.
Орка, тоді я не бачу підстав, щоб ти знімався з гри.

12….. Джек Ричер (Jack Reacher, Кристофер Маккуорри, США, 2012), Geralt
12….. Наемные убийцы (Assassins, Ричард Доннер, США, 1995), EllenaBogdana
12.... Мистер и Миссис Смит (Mr. & Mrs. Smith, Даг Лайман, США, 2005), Злобныйёж
12.....Шакал (The Jackal, Майкл Кейтон-Джонс, США, Великобритания, Франция, Германия, Япония, 1997), Пиранья
12.....Незламна (Несокрушимая/НесломИмая*, С.Мокрицкий, Украина, 2015), ZЗоя
12.....Ворошиловский стрелок (Ворошиловский стрелок, Станислав Говорухин, россия (страна-террорист), 1999), goto
12.....Стрелок (Shooter, Антуан Фукуа, США, 2007), Orca
12.....Снайпер (American Sniper, Клинт Иствуд, США, 2015), Ravena
12.....Цельнометаллическая оболочка (Full metal jacket, Стенли Кубрик, США, 1987), madmik
12.....Враг у ворот (Enemy at the Gates,Жан-Жак Арно, США, 2001), I_Lo

Поки так.
 
В фильме, конечно, снайпер присутствует, последние 15 минут
Напомню, в фильме был не один снайпер. И не только в последние 15 минут.
Картина делится на две фазы - учение и бой. И в каждой присутствует свой ГА. Первый только учился. Второй уже сражался. И оба - покорители снаряда в цельнометаллической оболочке
 
Картина делится на две фазы - учение и бой.

Як на мене Оболонка - фільм про війну у В'єтнамі. В першій частині фільму, купка людей проходить курс молодого бійця, в другій - попадає на війну, і однією з епізодичних сцен цієї війни стала сцена де вони попали під вогонь снайперші та з горем навпіл ліквідували її. Я в цьому фільмі зовсім не побачив акцентів на снайперській справі. Новобранців вчили воювати з гвинтівкою. Хоча б там була б якась снайперська підготовка. Снайперші відведена незначна сцена. Я ще б зрозумів, якби друга половина фільму була б присвячена тому, як вони попали під снайперський вогонь і снайперша методично пів фільму їх викошувала. Так ні ж, там сцена хвилин на десять. Доволі епізодична і без снайперського акценту, там більше акценту на хлопців, ніж на снайпершу.

З таким успіхом, фільмом про снайперів можна буде вважати будь-який фільм, де на 5-10 хвилин появиться снайпер, чи снайперська гвинтівка.

Те ж саме можу сказати й про Містера та Місіс Сміт. Де в цьому фільмі снайперство? В сцені де він та вона полювали на мішені в тирі з пневматичної зброї? Чи сцена в пустелі де вона поцілила йому в груди з гвинтівки з оптикою? Звісно, що виходячи з того, як він та вона влучно стріляли та користувалися вогнепальною зброєю, можна дійти до висновку, що вони в якійсь мірі є чи можуть бути снайперами.

Особисто для мене: Сміти та Оболонка - не формат. Один фільм про кілерів, які влучно володіють зброєю та виходячи з однієї єдиної сцени можуть бути снайперами. Інший - фільм про купку новобранців, які пройшли курс молодого бійця та відправилися воювати на фронт, де в одній зі сцен потрапили під снайперський вогонь.

Для мене це перші кандидати на мінус.
 
Назад
Зверху Знизу