Как вы представляете себе победу Украины?

Не пересекая границу перенестись, или с пересечением?
Кроме белгорода есть куча других направлений с той стороны границы, откуда стреляют по Украине.
...лично я бы помножил на ноль приднестровье для разминки.

но мы уже замахнулись на Белгород. и просрали момент ради того шоб заглушить проигрышь бахмута.

Но в целом да, нужно приложить все усилия как минимум для масованого вогневого ураження цілей на теріторії противника саме за поребриком на максимальну глубину. Якщо потрбіно і є шанс, звісно пересікати поребрик. Я вважаю що їхні кордони це фейк як і держава. ВОни ведуть війну на ЗНИЩЕННЯ нас, і не відмовились від цього. Фізичного знищення мільонів людей, державності, історії, культури.

Тому я вважаю що вони цим автоматично себе позбавили права на існування. Росія це скажені щури яких треба знищити безкомпромісно.
 
Останнє редагування:
Когда победили нацистскую Германию, была проведена демаркация границ и установлено новое управление. Но никто ничего не разрушал, исключая сугубо нацистские "достижения".
І це погано. Тому що якщо б Германія була б повністю знищена всім іншим світом ще після першої світової, не було б другої світової. Лише тотальне знищення.
 
Если Украина начнет подобное творить в побежденной россии, то мир отвернется уже от нас
Історія знає достатньо прикладів що це не так. По кацапськи це звучит как победителей не судят.

Та й я кажу за те, що саме весь світ має знищити таку націю і розірвати її на шматки. Будь ласка, нехай забирать що хочуть з тих шматків.

...знаєте..я взагалі то дуже добра чуйна людина. Але ж як вони вже заїбали ті маскалі. Я не кажу про масоване знищення фізичне людей. Але ж фізично спустити в кам'яний вік, тотальне виселення і заборона розвитку культури, знищення історії, жорстке нав'язування свого бачення, позабавленная майна та всіх прав, позбавлення права розпліднюватися, діти мають бути всі забрані також в виховні центри. Короче кажучи все те що робили з нами. Фактично таке поняття як руський мир як руський має перестати існувати, за це має бути жорстке покарання.
 
Останнє редагування:
І це погано. Тому що якщо б Германія була б повністю знищена всім іншим світом ще після першої світової, не було б другої світової. Лише тотальне знищення.
А за что было уничтожать Германию после первой мировой?
 
Когда Япония атаковала Перл-Харбор, на неё были сброшены две атомные бомбы.
 
Але ж фізично спустити в кам'яний вік, тотальне виселення і заборона розвитку культури, знищення історії, жорстке нав'язування свого бачення, позабавленная майна та всіх прав, позбавлення права розпліднюватися, діти мають бути всі забрані також в виховні центри. Короче кажучи все те що робили з нами. Фактично таке поняття як руський мир як руський має перестати існувати, за це має бути жорстке покарання.
Це не складно. Для того захід повинен поставити свого презедента. Але вони чомусь не хочуть
 
А за что было уничтожать Германию после первой мировой?
Хотя бы за применение ОМП - боевых отравляющих газов!
Когда Япония атаковала Перл-Харбор, на неё были сброшены две атомные бомбы.
Когда Япония атаковала Перл-Харбор, в Америке атомные бомбы были ещё в стадии разработки! Атаковали уже тогда, когда Япония была уже почти готова к капитуляции, а этому помогла всё-таки красная армия, часть которой из Германии перевезли на Дальневосточный ТВД
 
Хотя бы за применение ОМП - боевых отравляющих газов!
Так это тогда не регламентировано было конвенциями, кто-то танчиками страх наводил, кто-то газом. Британия тоже их применяла. В принципе, в первой мировой тяжело выделить "плохих" и "хороших". Обычные разборки за сферы влияния.
 
І це погано. Тому що якщо б Германія була б повністю знищена всім іншим світом ще після першої світової, не було б другої світової. Лише тотальне знищення.
.... всього людства може убезпечити від подальших війн між людьми :-) :-)
 
.... всього людства може убезпечити від подальших війн між людьми :-) :-)
це досить цікава тема...я в тому сенсі що взагалі як зупинити війни та знайти інший шлях вирішення конфліктів. Тількипрацюючий інстинкт самозбереження може зупинити порушника.

До речі, тут наводили приклад Японй. Це була дуже жорстока держава, зокрема до полонених. Але жахливі ядерні бомби зробили з Японій таку, якою вона є
 
До речі, тут наводили приклад Японй. Це була дуже жорстока держава, зокрема до полонених. Але жахливі ядерні бомби зробили з Японій таку, якою вона є

В історії багатьох держав були приклади не аби якої жорстокості, а зараз вони пропагують ідеї гуманізму і "є такими, якими вони є". І зауважу, що таке перетворення відбулося без "ядрьоних бомб".
 
В історії багатьох держав були приклади не аби якої жорстокості, а зараз вони пропагують ідеї гуманізму і "є такими, якими вони є". І зауважу, що таке перетворення відбулося без "ядрьоних бомб".
Добрым словом и пистолетом можно добиться гораздо большего, чем просто добрым словом (c)
 
не скажу ничего нового. народ в массе тупой.
кто умеет считать, строить мат модели, и конечно же имеет человеческое лицо, тот никогда не скажет слово победа.
 
Напевно, передбачається, якби був Порошенко, то він інакше реагував би на стягування рос.армії до кордонів. Може, почав би мобілізацію ще в грудні 2021 року і підтягнув до кордонів аналогічну кількість військ.
Так, не було б тоді вже України
 
Назад
Зверху Знизу