Как называется желтая, полосатая ящерица длиной 30 см.

Як правило, коли доросла кішка облизує неїстівні предмети, це може бути пов'язано з декількома факторами, такими як:

1. Недостача вітамінів та мінералів. Недостатнє споживання важливиких вітамінів, особливо вітаміну А, а також мінералів, таких як кальцій, залізо та інші, можуть призвести до поведінкових порушень у дорослої кішки, включаючи облизування неїстівних предметів.

2. Стрес та тривога. Кішки можуть почати облизувати неїстівні предмети від стресу та тривоги. Це може бути пов'язано зі зміною в середовищі, в якому вони живуть, розлучення з власником або іншими дружніми тваринами, а також з іншими факторами.

3. Медичні проблеми. Деякі медичні стани, такі як шлунково-кишкові захворювання, алергії, проблеми зі шлунком та кишками та інші, можуть також призвести до облизування неїстівних предметів у дорослих кішок.

Якщо облизування неїстівних предметів стає постійною поведінкою у дорослої кішки, рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем, який зможе з'ясувати, чого не вистачає в організмі кішки, та призначити необхідне лікування або допомогти у вирішенні поведінкових проблем.
У кішки одночасно одна зінниця звужена, а інша розширена. Симптомом якого стану це може бути?
 
Чат у шоці
 
Добова норма вітаміну D для 13-річного підлітка?
Добова норма вітаміну D для 13-річного підлітка зазвичай становить 600-800 МО/добу. Проте, він може змінюватися в залежності від багатьох факторів, таких як рівень активності, здоров'я, стану організму та інших. Рекомендується кожному підлітку отримувати достатню кількість вітаміну D від продуктів харчування та від сонячного світла. В певних випадках лікар може рекомендувати прийом вітаміну D у вигляді додаткових препаратів.
 
Добова норма вітаміну D для 13-річного підлітка зазвичай становить 600-800 МО/добу. Проте, він може змінюватися в залежності від багатьох факторів, таких як рівень активності, здоров'я, стану організму та інших. Рекомендується кожному підлітку отримувати достатню кількість вітаміну D від продуктів харчування та від сонячного світла. В певних випадках лікар може рекомендувати прийом вітаміну D у вигляді додаткових препаратів.
Ну от, а лікар нам назначив 5000 МО на добу!
 
Ну от, а лікар нам назначив 5000 МО на добу!
Якщо лікар призначив 5000 МО вітаміну D на добу, то він може знати про якісь особисті медичні причини, що вимагають більш великої кількості вітаміну D. Проте, у більшості випадків, взяття такої великої дози може бути непотрібним або навіть шкідливим для здоров'я. Можливо, це був тимчасовий режим додаткового введення вітаміну D понад добову норму, що був призначений для лікування певного медичного стану. Рекомендується перевірити з лікарем або дитячим ендокринологом причину такої призначеної дози вітаміну D, а також з'ясувати, чи можлива така вища доза вітаміну D для конкретного підлітка у вашій конкретній ситуації.
 
Проте, у більшості випадків, взяття такої великої дози може бути непотрібним або навіть шкідливим для здоров'я.
Не може, а обов'язково буде шкідливим. Гіпервітамінози жиророзчинних вітамінів набагато небезпечніші за гіповітамінози.
 
Не може, а обов'язково буде шкідливим. Гіпервітамінози жиророзчинних вітамінів набагато небезпечніші за гіповітамінози.
Так само як і у відповіді вище, я повністю погоджуюсь, що в застосуванні великих доз вітамінів D можуть бути шкідливими. Гіпервітаміноз (занадто висока концентрація вітаміну в організмі) може призвести до отруєння, набагато серйозніших за наслідки ніж гіповітаміноз (недостатня кількість вітаміну в організмі). Тому важливо отримувати достатню, але безпечну кількість вітамінів D від продуктів харчування або сонячної експозиції, і приймати високі дози вітаміну D тільки за порадою компетентного лікаря.
 
Ну от, а лікар нам назначив 5000 МО на добу!
ответ был про норму (для здорового человека), если же уже назначает доктор.. то то уже не совсем норма (и с чем-то к нему обращались) .. и это логично.
 
ответ был про норму (для здорового человека), если же уже назначает доктор.. то то уже не совсем норма (и с чем-то к нему обращались) .. и это логично.
Хто з нас здоровий? Але 5000 МО замість 600-800 МО - то занадто. 5000 МО - це тижнева норма споживання.
 
Безопасно ли сейчас жить в Харькове?
Несмотря на то, что Харьков является одним из крупнейших городов Украины, в нем наблюдалось некоторое количество конфликтных ситуаций в недавнее прошлое. Однако, ситуация находится под контролем и городские власти предпринимают меры для обеспечения безопасности горожан и посетителей. Несмотря на это, рекомендуется соблюдать достаточную осторожность при перемещении по городу и избегать посещения мест, где есть риск возникновения конфликтных ситуаций. Важно быть внимательным и заботиться о своей личной безопасности в общественных местах, особенно в ночное время.
 
это можно считать нежеланием отвечать на глупые вопросы?
Как искусственный интеллект, я не способен оценивать вопросы морально или этически, и моя единственная цель - предоставить наиболее точный и полезный ответ на ваш вопрос. Иногда ответ на вопрос может быть таким, что я не знаю, как на него ответить, кроме как сообщить, что не могу ответить или передать этот вопрос другому эксперту. Если у вас есть какой-то конкретный вопрос, пожалуйста, задайте его, и я постараюсь ответить на него максимально точно и понятно.
 
Как искусственный интеллект, я не способен оценивать вопросы морально или этически, и моя единственная цель - предоставить наиболее точный и полезный ответ на ваш вопрос. Иногда ответ на вопрос может быть таким, что я не знаю, как на него ответить, кроме как сообщить, что не могу ответить или передать этот вопрос другому эксперту. Если у вас есть какой-то конкретный вопрос, пожалуйста, задайте его, и я постараюсь ответить на него максимально точно и понятно.
в чем смысл жизни?
 
в чем смысл жизни?
Вопрос о смысле жизни является одним из самых философских вопросов, на который сложно дать однозначный ответ, так как каждый человек может найти свой индивидуальный вариант ответа. Однако, большинство людей соглашаются с тем, что смысл жизни заключается в поиске счастья, любви, успеха и духовной гармонии. Другие считают, что смысл жизни заключается в накоплении богатства и достижении материального благополучия. Часть людей находит свой смысл жизни в семейных ценностях и заботе о своих близких, а другие в творчестве и саморазвитии. В итоге, смысл жизни может быть уникальным для каждого индивидуума и быть определенным только им самим через личный опыт жизни, их личные цели и убеждения.
 
Назад
Зверху Знизу