Как изменится генофонд нации?

Ну вакцины то уже другая тема.Никто ж не заставлял ими колоться.Был же выбор.Я,кстати,ни разу не уколотый.Все некогда было.А теперь уже походу и не надо
Выбор был, только везде врачи говорили, что Пфайзер паленый и просроченный, или протухший от неправильного хранения, колитесь на свой страх и риск.
И речь за то, что к украинцам из-за действий власти в принципе начали относиться как к прокаженным и ставить палки в колеса.
 
Выбор был, только везде врачи говорили, что Пфайзер паленый и просроченный, или протухший от неправильного хранения, колитесь на свой страх и риск.
Ну ХЗ.По этому поводу ничего не могу сказать.Я в медицине не силен
 
Выбор был, только везде врачи говорили, что Пфайзер паленый и просроченный, или протухший от неправильного хранения, колитесь на свой страх и риск.
Да что ж ты такой нефартовый, а!?
Жирный, больной, запойный, не збежавший, паленкой протухшей обманутый.
 
Ведь самые храбрые, умные и порядочные погибают.
Кто останется? Кого наплодят отпетлявшие, каких детей?
Тут двойная проблема послевоенного устройства.
Первая и прямая - это военные потери самого мотивированного слоя.
Вторая проблема - власть. на вообще из категории неразрешаемых.
Я помню подъем 1991 года.
И первые же выборы свели все на нет.
А дальше пошло и пошло.
И даже 2 майдана не помогли.
Ну и предмайдан "Украина без Кучмы".
В итоге даже храбрые, умные и порядочные малІли на сИлі.
Я вообще удивляюсь, что их осталось все равно много к началу войны.
А после войны повылазят опять те же самые.
И даже редких новых эта система перемелет.
А ведь какой народ исторически редкий по несгибаемости и способности к сопротивлению.
Наша власть не заслуживает такого народа. на протяжении всех лет независимости.
 
Что касается китайской вакцины, то старшему поколению ее и советовали.
И после осенней дельты это поколение и побежало колоться.
И кто из уколотых таки подцепил эту заразу в начале 2022-го, а потом в марте болели почти что все вокруг, уже, наверное, омикроном, все живы в моем окружении. А ведь в марте и лечиться негде было и нечем.
 
Тут двойная проблема послевоенного устройства.
Первая и прямая - это военные потери самого мотивированного слоя.
Вторая проблема - власть. на вообще из категории неразрешаемых.
Я помню подъем 1991 года.
И первые же выборы свели все на нет.
А дальше пошло и пошло.
И даже 2 майдана не помогли.
Ну и предмайдан "Украина без Кучмы".
В итоге даже храбрые, умные и порядочные малІли на сИлі.
Я вообще удивляюсь, что их осталось все равно много к началу войны.
А после войны повылазят опять те же самые.
И даже редких новых эта система перемелет.
А ведь какой народ исторически редкий по несгибаемости и способности к сопротивлению.
Наша власть не заслуживает такого народа. на протяжении всех лет независимости.
"тє жє самьіє" ні куда і нє залазілі, щоб вилазити. Їх закріпили в монобільшості 73% мудрого наріда.
 
Ведь самые храбрые, умные и порядочные погибают.
Кто останется? Кого наплодят отпетлявшие, каких детей?
Саме від ємна селекція світових і громадянської війн, голодоморів, репресій і еміграцій і призвела до бідності України і великою мірою і до війни, бо наприклад не вистачило здорового глузду вчасно вступити до НАТО і не обирати промосковських політиків. Важливо розуміти що вирішальну роль відіграє не загальний генофонд населення, а присутність чи брак у ньому кількох відсотків інтелектуалів, яка формує культурну, наукову і найголовніше політичну еліту, без якої країна не взмозі використати потенціал демократичної системи, бо демократїя це насправді диктатура інтелектуалів, які і визначають напрямок руху країни. В цьому сенсі найбільшу ціну країна заплатить не в результаті наслідків беспосередніх бойових дій, а за супутні ним обставини. Наприклад до минулого року рекордсменом був Гітлер, який у листопаді 1944 року видав наказ про мобілізацію майже без вікових обмежень, але це тривало лише місяці, а не роки, і ще у жовтні 1944 року, посеред усім очевидної для рейху катастрофи, мобілізовували тільки до 45 років. Сталін підвищив вік мобілізованих до 55 у грудні 1941 коли німці підійшли до москви, і згодом знову його знизив. Таким чином обидва диктатори виявилися слизняками гуманістами, а ступінь згинання нашого громадянського населення зараз у рог в чомусь як бачимо крутіше. Неважко передбачити яким чином вплине це все на наш і без того затонкий прошарок вразливих, боязких інтелектуалів, на їх плани щодо мирного майбутнього. А роль їх вирішальна не тільки в мирні часи, а і на війні, саме подібні не мужні слабаки і створили усю ту сучасну зброю.
 
Останнє редагування:
Ведь самые храбрые, умные и порядочные погибают.
Кто останется? Кого наплодят отпетлявшие, каких детей?
ну не гони у мну 44 нет летей а у многих уже есть внуки
так шо если нас не дай Бог уничтожат лети внуки подымут нацию
но даже и это хуйня мы будем все время-века помнить оккупантов
а так щас война включай арифметику и считай и смотри
шо мне тебе грить если ты на войне
сражайся как всегда за генофонд нации
 
Саме від ємна селекція світових і громадянської війн, голодоморів, репресій і еміграцій і призвела до бідності України і великою мірою і до війни... Важливо розуміти що вирішальну роль відіграє не загальний генофонд населення, а присутність чи брак у ньому кількох відсотків інтелектуалів, яка формує культурну, наукову і найголовніше політичну еліту...
В Україні так і не створився прошарок не стільки інтелектуальної, як національно налаштованої еліти.
В цьому я вбачаю трагедію країни. Балакунів на національні теми було багато. Діячів не було.

Візьмемо Галичину - найяскравіший приклад і краще, що у нас було протягом столітть.
За князів вони боронили свою землю. І княжі сини були теж серед оборонців.
За поляків та інших в історії вони були свідомі свго пневоленого стану і підіймали час від часу повстання.
Оцей дух спротиву не було зламано аж до 1939 року.
І потрібно було 50 років, щоб його відродитти не в окремих особистстях, а в цілому у народі того краю.
І що ж ми маємо?
За Польщі іздили до Канади, щб заробити грошей на шмат землі, але більшість поверталась додому.
За совітів примусово або напівпримусово їздили до Сибіру або Донбасу, та й до нас на заробітки.
Тепер їздять до Польші аб далі. Та вже й не пвертаються.
Зв*язок зі своєю землею розмивається й губиться.
Без усякого жалю вирубуються ліси на продаж. Що можна вкрасти, крадуть і там.
Бо немає того настрою, що був у 1991 році.
І тільки свідома меншість сказала собі - мене це не обходить - і іде боронити країну.
 
Вчора бачу - хлопець у камуфляжі зі всіма шевронами шкандибає на костурах через перехід у бік нашго Класу.
А мені соромно навіть дивитись на нього.
Чим віддячить йому влада за каліцтво?
Або декілька днів тому заходить в мій будинок чоловік у камуфляжі у супроводі когось незнайомого. По обличчю видно, що з фронту.
Сусідка йому в спину - Ангела-хранителя!
А йому мабуть не ангел потрібен, а той, що дасть змогу перепочити, що заступить на його місце.
Та де ж таких брати?
 
Важливо розуміти що вирішальну роль відіграє не загальний ГЕНОФОНД населення, а присутність чи брак у ньому кількох відсотків інтелектуалів, яка формує культурну, наукову і найголовніше політичну еліту, без якої країна не взмозі використати потенціал демократичної системи, бо демократїя це насправді ДИКТАТУРА ІНТЕЛЕКТУАЛІВ,..
Жалюгідне наукоподобіє.)) Справжні інтелектуали повинні розуміти наукові терміни однаково, а не, як хто хоче, інакше не може бути між ними взаєморозуміння в буквальному сенсі. Генофонд до соціальних явищ не має жодного відношення. І демократія не може бути диктатурою.))
 
Назад
Зверху Знизу