Йобана русня

Папа римський Пій XI та фюрер.
Нічого не міняється у Ватикані.

1710100701355.png
 
🇮🇹
Що думають італійці після висловлювання папи римського, деякі коментарі на X:
▪️
Ганьба для людства. Він оправдовує винищувачів, чужий правосуддю та пророк рабства та підпорядкування насильству. Немає миру без справедливості.
▪️
Український народ хоче бути вільним і не підкорятися такому злочинцю-вбивці, як Путін. Цей Папа не знає сорому
▪️
Одна з найганебніших сторінок в історії Ватикану. Як католику мені соромно
▪️
Слова жахливого, поверхневого характеру. Чому пропонувати капітуляцію Києву?
▪️
«Росія повинна мати мужність визнати, що вона не змогла завоювати Україну і вийти» Ось Папа Римський Франциск, я виправив промову для вас. Нема за що.
▪️
Ми могли б віддати Ватикан Росії, а Україну залишити в спокої
▪️
Історично Церква завжди була на боці злочинців
▪️
Ця промова не для України, а для Путіна, який провалив спецоперацію 2 роки тому і посилає сотні тисяч російських мобілізованих на смерть ні за що, у відчайдушній спробі не визнати поразки.
▪️
Ця людина з глузду з’їхала.
▪️
Не називайте його Папою або Понтифіком: цей сіньор Бергольо, якого запам’ятають як найбільш негідну людину, яка обіймала найвищу роль у католицькій церкві!
▪️
Папа Південної Америки Бергольо ненавидить Захід. Він стоїть разом з Путіним і т. зв Глобальним Південем.
▪️
Я не чув слів осуду тих, хто розв'язав війну. Я чув, що тих, кого ґвалтують, треба продовжувати ґвалтувати...
▪️
Я б хотів бачити його з білим прапором, якби мусульмани окупували Ватикан
▪️
Антихрист заговорив! Це не мій Папа і ніколи ним не буде.
 
Папа здорового человека

2C411zlEbwkJ5djbNwl0wRWVLGlJcy4LdV.jpg
 

бгг ...пуйла неправильно поняли: он говорил рожать не инвалидов, а раб. силу и солдат.
А Госдура, с большими спецами по УЗИ и скринингу, хочет обязать рожать явных инвалидов, чтоб "сохранить репродуктативное здоровье" - т.е., чтоб была возможность родить еще одного такого же, и тогда "психологическое здоровье" будет ОК.
Что за сборище слабоумных? Почему бы депутатам не вернуть еще живую свою раб.силу с фронтов и не оставить своих баб в покое - пусть рожают как хотят?
 
не знаю было ли тут ранее, может уже за 4 дня таки добили?

 
Назад
Зверху Знизу
We are an independent Ukrainian forum based in the city of Kharkiv. We have been supported by advertising, but since the war began, advertising revenue has ceased. If you have the opportunity, please help us with a donation. Support the forum