Йобана русня

Дайте координату на карту.
Фактические изображения были сняты еще в 2013 году и обнаружены в блоге Google Sightseeing - кажется, что они были удалены с Карт Google сейчас - так что нет способа проверить, где они были взяты.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Страшная, потная и вонючая шльондра. А кацапет хавает. Под бояру видимо заходит.
Шо шльондра - це правда.
Але вона не страшна.Люби Боже правду.А на фоні кацапок так тим паче.Вони там хвору поклонську ( з перекошеним ротом) проголосили королевою краси.Шо вже за лорак казати.
Хоча, десь писали нещодавно,що лорак зробила чергову підтяжку обличчя,і не зовсім вдало.
Фотку взяла з її інстаграму.
hbbh9h.jpg
[/URL][/IMG]
 
Шо шльондра - це правда.
Але вона не страшна.Люби Боже правду.А на фоні кацапок так тим паче.Вони там хвору поклонську ( з перекошеним ротом) проголосили королевою краси.Шо вже за лорак казати.
Хоча, десь писали нещодавно,що лорак зробила чергову підтяжку обличчя,і не зовсім вдало.
Фотку взяла з її інстаграму.
hbbh9h.jpg
[/URL][/IMG]
Напомнила Лолиту, когда переехала к кацапам.

Но после жизни с кацапами превратилась в

3b697781e6ced25ce3abbbb94c273d87.jpg
 
Но после жизни с кацапами превратилась в
в типовий несмак:)
Є таке діло.Це той випадок коли ніби грошей багато, а смаку немає.
Це як у нас пшонкастайл.
Тут от постили у тві,кацапи до речі.В мадам дуже дорога сумка. Сукня і взуття , я впевнена також недешеві.Чого ж вона така страшна, я не знаю.
fdcd4f.jpg
 
У неё с хуйлом один поастический хирург на двоих?
з тою різницею, шо хуйло не розважає курочок на новосибірській птахофабриці, а всього лише цьомкає маленьких хлопчиків в животик.
Так шо, у лорак ще є куди падати:)
пс. вона до речі і не проти повернутися в Україну і тут гастролювати, але
тепер тільки "прівєт чіта, прівєт улан-уде":збентежений:
Ну і ще одна підтягнута мадама на рашці - це таєчка повалій.
Її тут, в Україні підтягнули, в одеському Віртусі.І безкоштовно:DПрибрали колгоспні вилиці.
А я пам"ятаю її отакою:
 
.В мадам дуже дорога сумка. Сукня і взуття , я впевнена також недешеві.Чого ж вона така страшна, я не знаю.
fdcd4f.jpg

ЗГАДАЛОСЬ з хулiганського дитинства :

"В тебе платячко рябе!
Мабуть ,виiбу тебе!!!"
 
Але вона не страшна
Вспомнился анекдот:
украинец увидев негра:-дивись, циган.
-та то не циган, то негр
-уявляю якi у вас цигани.

Представляю какие в вашем понимании страшные, если это слепленное хирургом из силикона чучело не страшная.
 
Напомнила Лолиту, когда переехала к кацапам.

Но после жизни с кацапами превратилась в

ehe4hd.jpg

Лолка молодец. вааще без комплексов (правда, и без мозгов). и похуй , шо ейной рожей не тока детей пугать можно:D
 
в типовий несмак:)
Є таке діло.Це той випадок коли ніби грошей багато, а смаку немає.
Це як у нас пшонкастайл.
Тут от постили у тві,кацапи до речі.В мадам дуже дорога сумка. Сукня і взуття , я впевнена також недешеві.Чого ж вона така страшна, я не знаю.
fdcd4f.jpg
это гмо не знает,что такое щётка для волос.:рл:не говоря ещё и про шампунь.
 
в типовий несмак:)
Є таке діло.Це той випадок коли ніби грошей багато, а смаку немає.
Це як у нас пшонкастайл.
Тут от постили у тві,кацапи до речі.В мадам дуже дорога сумка. Сукня і взуття , я впевнена також недешеві.Чого ж вона така страшна, я не знаю.
fdcd4f.jpg
мені цікаво, чого вони там всі розпатлані. ну, геть всі ьаьи. мода така?
 
Є таке діло.Це той випадок коли ніби грошей багато, а смаку немає.
Та не.
Лолита при дворе Пугачевой типо шута. Специально и фигуру себе шутовскую сделала, и одевается также. Они два шута были с Цекало. Цари всегда любили у своих ног держать кривых и убогих. Вот и Лолите заказов на концерты перепадает. А с нормальной фигурой хрен бы она кому там здалась, и уже б загнулась с голоду.
 
если это слепленное хирургом из силикона чучело не страшная.
Ну, ок.Лорак споганила себе силіконом по кацапській моді(припускаю,шо фото вона зробила після процедури).Але сама по собі вона гарна.Ну шо споганила себе - то хто ж ій лікар.
 
Та не.
Лолита при дворе Пугачевой типо шута. Специально и фигуру себе шутовскую сделала, и одевается также. Они два шута были с Цекало. Цари всегда любили у своих ног держать кривых и убогих. Вот и Лолите заказов на концерты перепадает. А с нормальной фигурой хрен бы она кому там здалась, и уже б загнулась с голоду.

Ну, їй 54.Не дівчинка. Застара як на "шутіху".:незнаю:
 
Назад
Зверху Знизу