Йобана русня

eage7j.jpg
Ні, ну може в нього там бітва за Сталінград по всій спині, або героічна абарона Сєвастопаля. Діарама :)
Во, я так и понял, что это кацапы мою почту на спам подписали. Так и валит с 2014, виагра со скидкой 50% :іржач:
 
кацапы с "козырей" зашли ! Ща будет международная поддержка алимпийцев!

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
кацапы с "козырей" зашли ! Ща будет международная поддержка алимпийцев!

effh2b.jpg

Який з нього козир? Гівнюк звичайний! Спочатку побіг лизати руку путлєра, той і грошенят підкинув, і квартиру в Саранську дав, тільки живи!
так він квартиру продав, сам в Бельгію втік і звідти кацапів паскудити почав!
Навіть собака не кусає руку, яка її годує! З другого боку навіщо за козломордих знов підписався? Гроші закінчились? Тьфу, паскудник!:відстій:
 
Ноу Раша - ноу проблем
ТРОЛЛЯТ КАЦАПОВ В МОКе :D
Особое условие комитета в Лозанне:
россия (страна-террорист) должна вложить $15 миллионов в развитие независимой системы допинг-контроля — это обязательное требование!
 
Який з нього козир? Гівнюк звичайний! Спочатку побіг лизати руку путлєра, той і грошенят підкинув, і квартиру в Саранську дав, тільки живи!
так він квартиру продав, сам в Бельгію втік і звідти кацапів паскудити почав!
Навіть собака не кусає руку, яка її годує! З другого боку навіщо за козломордих знов підписався? Гроші закінчились? Тьфу, паскудник!:відстій:

Яка краiна - такi I козирI !
 
Цікаво, він і сексом за допомогою сокири займається? Господи, скільки ж ідіотів навколо...
Я уже видела кретинов, замуровывающих себе голову в ведре с монтажной пеной, в ванной с гипсом, прыжки с крыши еts. Совершенно непонятно, зачем они это делают.
 
Ща на пиздокацапских форумах холивар идет сильнейший, от взрыва пуканов тает каток на красной площади. Напоить полонием, ебнуть тополем по мок,

И сборную по биатлону хотят эту заслать в белых костюмах без опознавательных знаков :рл:

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Я уже видела кретинов, замуровывающих себе голову в ведре с монтажной пеной, в ванной с гипсом, прыжки с крыши еts. Совершенно непонятно, зачем они это делают.

"Загадочная русская душа ":іржач:
 
И сборную по биатлону хотят эту заслать в белых костюмах без опознавательных знаков :рл:

gjca4f.jpg
Коли в грудні 1943 року звільнили моє місто від німців, люди отакими лижами ЗИМУ в хатах топили! Стільки їх було в снігу покинуто разом з лижниками. Батько мій на таких лижах катався пацаном, я ті лижі пам'ятаю, важкі, широкі. А кацапи все позабували.:незнаю:
 
Назад
Зверху Знизу